Goldie Pants - 8

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

lisamerci de sfat, am vrut sa-ncercam si chestia aia de care zici tu, da nu stiu nene cine era acoloca la ce mi-au auzit urechili da nu-ti fa griji ca ne descurcam pai tu crezi ca stam doar in apa...uiti ce spatioasa e incaperea...covoru' ala super pufos e numa' bun ....si mai sunt si alte dotari p'aciacu' io cred ca ai uitat cum e mobilata fiecare incapare, na, ca la ce palat ai
hai bine nu le fa prezenta, da eram curioasa cu cine s-a combinat dirty diana's boydesi come togetheru' mi-a zis ca l-a trimis acasa, e cam tanar pentru partyu' asta

Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

e cu mine....si cu metal...ca iona i-a luat pe ceilalti (2)...


http://ladjevic.com/dusan/wp-content/uploads/2009/03/dirtydiana2.jpg

http://cdn1.ioffer.com/img/item/117/991/453/78xQy0NdrwLnmUQ.jpg


Good night..again...and sleep tight





www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

purple, daca e cu tine m-am linistit numai ca nu stiu cu metal cum s-o-ntelege
vezi ca dirty diana's boy e un sweet, come togethru' il tine cam departe de minestie el ce stie
io una iti recomand sa scapi de metal daca poti, ramai in noaptea asta doar cu dirty boy si-ti promit ca n-o sa-ti para rau


Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

salutare fetele.
M I LOVE YOU BOY!!!!!
Mey...ma bucur ca va place la mine......e drept cam mare casutza...nici yo nu mai stiu cum arata peste tot......da na stiti si voi...cu thrillerasul-billie jean finantator...nu ma pot plange.....ca doar nu degeaba e albumul lui cel mai bine vandut din lume......
mj stiam eu ca te descurci...
purple si yo care te suspectam ca mi l-ai ademenit pe thrilleras.....vad ca m-am inselat..am impresia ca e cu oana...i-am vz costumul rosu de piele langa papuceii ei(apropo,pe ea la fatza aproape ca nu am vz zilele astea...numai papuceii pe ici colea.....)
mei purple...treaba cu remixurili am inteles-o....da nush care-i faza cu boxili......ce faci tu pe ele...pe langa ele...

pt azi...nu stiu ce program sa va mai propun...da ma las pe mana voastra...

"Let Sadness see what Happy does
Let Happy be where Sadness was till now..."
Long live THE KING MICHAEL JACKSON!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

aaaaaaaaa...mj..am zis ca facem schimb de accesorii...da'vad ca voi mi le-ati acaparat pe toate......n-am mai gasit nici macar un lantzisor...de ras......ce sa mai vb de alte alea......yo cre'ca au apelat si fetele care se dau mai lady la ele...
da nu-i bai....noi ne-am descurcat si fara......frisca si capsunile au fost de ajuns...



"Let Sadness see what Happy does
Let Happy be where Sadness was till now..."
Long live THE KING MICHAEL JACKSON!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

Neatza

buna intuitie ai lisa. nu l-am sifonat, e in parametri normali si inca mai are energie pe stoc
e drept ca nu prea ne-am vazut la fata zilele astea, dar eu una mi-am vazut de treburili mele...tare bune treburi am gasit week-endu asta.

purple daca lasa cineva vreo amprenta sau vreo zgaraietura pe Metal-ul tau ma ofer eu sa o lustruiesc sa nu iegziste pata pe o asa sralucire . doar lustruiesc, nimic altceva

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

oana...daca e cu tine m-am linistit....chiar imi faceam griji de acum.....yo zic sa iti vezi in continuare de treburili astea ca sunt binefacatoare....
nici nu ma gandesc ca nu mai are energie.....ca deh e young and restless baiatu'......

"Let Sadness see what Happy does
Let Happy be where Sadness was till now..."
Long live THE KING MICHAEL JACKSON!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

M,I love you most
fetelor, petrecaretzelor, preferatelor, nasicilor
noi acu' ne reveniram dupa asta noapte, mergem sa luam o cafelutza si mai vedem...
detalii, n-am ce sa dau... vedeti mai jos





Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Frumos aici la Lisa...am tot dormi, ca e duminica.
Oare cand ne trimite acasa? Noi am mai sta. Dar maine e luni. Trebuie sa mergem la locurile de munca sa ne putem intretine fitele..ale noastre..ca M.J.-iii nu au

http://fc04.deviantart.com/fs20/f/2007/246/7/6/Picture_from_Dirty_Diana_by_Safkiel.jpg
http://celebrise.com/blog/wp-content/uploads/2009/07/michael-jackson2.jpg (asta e Metal goldie fara costumatie - e data la lustruit..nu spun unde si cui)






www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

http://i33.tinypic.com/s4t57b.jpg

Mergi la inceput