Goldie Pants - 8

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey, mrs purplepai un' ti-e remixurili ai trecut la chestii hot in jacuzili nostru nu e loc decat pentru 2, io si cu come togetheru' meu, iar aci la lisa e suuuuuuper, sa tot petreci,ea nu-s' pa unde o fi si cu cine, da' n'are importanta ca doar e partyu' ei
na, acu' e fiecare in jacuzili lor, care nu....prin debarale si alte colturidoar nasica am vazut-o la apartamentu' regal ca na, ea e o lady
ankutzada' mai iesiti nene din debaraua aia, crezi ca nu ti-am vazut buclili, te dai ca esti la tulcealas' ca stim noi
am iesit sa mai luam o sampanie, una, alta ca noi tot in jacuzili nostru suntem de gasit pana dimineata


Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:









www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

cre' ca-ncep, pur si simplu sa te iubesc

Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:




DE LA 1.35






www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Purple..nu e vb de sosuri..sau condimente....pur si simplu .....de la atata jacuzzi ne-am inmuiat de tot....nu ne mai dam iesiti din apa ...
vibromasaju e bestial..
sa vezi ce pofta de ...mancare vom avea dupa.....trebe sa aducem macar neste capsuni, frisca......

nush pa unde a disparut thrillerasul.....ca dupa gratar s-a facut nevazut.....am ramas numai cu BAD si Billie Jean........ma duc sa il caut prin debarale...


"Let Sadness see what Happy does
Let Happy be where Sadness was till now..."
Long live THE KING MICHAEL JACKSON!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Ai vazut mai Lisa...ce frumusete de remix de BAD am gasit?

Mj_girl...vazusi ce de frumos se potrivesc miscarile dansului pe melodia respectiva?

Pfuuuu...ma dilesc cu remix, mixurile astea..pe boxe ma vad deja





www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:




Thank u and good night

Ma retrag cu Metal Goldie




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

purple ..nush unde le mai gasesti..da'...

hai sa va reamintesc asta......nu ca nu ati sti...



"Let Sadness see what Happy does
Let Happy be where Sadness was till now..."
Long live THE KING MICHAEL JACKSON!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey lisa, da ce jacuzzi super ai, mai venim la party la tineia te rog sa faci prezenta la debaralesi dormitoare si care pa unde o mai fi ca nu se mai poate asablueshirtu' lu ankutza si dirty diana's boy sunt disparuti de ieri, na , nu ne facem griji pt.ei ca e baieti mari
io una sunt precisa ca ankutza e pan vreo debara, sanchi tulceasi nasica tot asa, ca i-am tot vazut papuceii ba p'aci, ba pa dicolo, cre ca si iona e pa undeva si ne baga noua hoaxuri cu nunta
purple, mai mai ca era sa ne-nghesuim sa va primim in jacuzili nostru, da nu stiu cu cine estisau vrei sa faci pe dj si in seara asta??

Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

lasa-i mj.....ce sa mai facem prezenta......sa se dixtreze oamenii..ca doar de asta v-am chemat......aveti liber la debarale, poduri, pa unde vreti voi.....numai tu sa ai grija cu jacuzzili....sa nu va murati prea tare pana maine.....te sfatuisc sa incerci baldachinul...
o noapte plina de mj va doresc..

"Let Sadness see what Happy does
Let Happy be where Sadness was till now..."
Long live THE KING MICHAEL JACKSON!

Mergi la inceput