Goldie Pants - 8

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Iona.....nici chiar asa de dimineata....ca tre sa ne reincarcam si noi bateriile..
bineinteles ca diseara tot in piscina se termina la fiesta........
stiu ca ai diseara nunta....da' la un gratar puteti sa stati..... va trimit de la mine direct cu limuzina......sa va faceti intrarea cum se cuvine......

mj..ai dreptate...la cate debarale am....nici nu mi-am dat seama ca s-au ocupat toate.......mai ales ca eram si sub influienta aburilor de party......da'na ce sa le fac????...eu am pus la dispozitie dormitoare confort maxim...dar daca au preferat sa se-nghesuie in debarale..treaba lor...

si daca purple a pus aseara un remix billie jean...hai sa continui si eu tot in aceeasi gama...



"Let Sadness see what Happy does
Let Happy be where Sadness was till now..."
Long live THE KING MICHAEL JACKSON!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Hello,

mai greu aici, costumatia e de vina. Dar azi, vad ca deja mi-a cules floricele
http://media.photobucket.com/image/michael%20jackson%20picnic/Santiago122/mj05.jpg

Prepar eu sosurile de salate, sa ma revansez ca v-am amenintat aseara, dar pe buna dreptate






www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

iona pentru melodia zilei
purple sosurile sunt delicioase
pe noi ne gasiti in balansoarne facem siesta
lisapentru seara asta noi ne-am gandit sa incercam jacuzzi, ce ziceti va bagati??

Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

pfffuaaa...mj, mai intrebi daca suntem de acord cu jacuzzili?cre'ca stii deja raspunsul...

hai, ca va las sa va continuati siesta...care in balansoare...care in hamacuri...pe unde va pofteste inimioara.......casa e la dispozitia voastra...



"Let Sadness see what Happy does
Let Happy be where Sadness was till now..."
Long live THE KING MICHAEL JACKSON!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

ce spuneti care costum sa-l aleg?...1 black,white.red,blue,...si yellow(come together)
http://media.photobucket.com/image/michael%20jackson/Mega_Riot_Grrrl/29796.jpg?o=155
sau 2)black,white.red.goldie
http://media.photobucket.com/image/michael%20jackson/JuliasAngel/5CAR9NSF3.jpg?o=528

purple ai nevoie de ajutor la sosuri??sau mai bine ii pazesc spatele lui Metal Goldie?

sa petreceti bine


www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Iona, mie imi place prima varianta.
Iti urez petrecere frumoasa.
Si poate o sa dansati si pe muzica lui MJ.....vezi tu...pune-te bine cu DJ-ul (daca exista bineinteles)...ca daca o fi vreo nunta cu formatie....slabe sanse...

distractie placuta!!!...si lasa pazitul dosurilor...ia-ti un liber tonight...

"Let Sadness see what Happy does
Let Happy be where Sadness was till now..."
Long live THE KING MICHAEL JACKSON!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

la 1 varianta ma gandeam si io numa o sa-mi sara in cap mj

aaaaaaaaa am uitat sa va zic ca am dat o tura prin jacuzzi......vibromasaju'si bulili nu mai merg
va pup

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

a zis cineva ceva de come togetheru' meu aveti grija , io v-am zis, nu e de dat, daca vreti camasi, tricouri, black shiny pants, e ok, noi oricum nu ne prea imbracam...
mey nene, iona esti de coma, vibromasaju' si bulili de la unul dintre jacuzzi nu mai merg, ce-ai cautat tu acolo??? am zis ca la noapte...duamneeeeeeee trebuia sa fi avut rabdare
oricum lisa ne-a pus la dispozitie jacuzzi fara numar, asa ca stai tu cuminte la nunta si nu-ti fa griji pentru noi
noi tot cu costumu' naked venim chiar daca le-am purtat si aseara


Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

iona sa tocesti ringu de dans seara asta
mj vad ca deja esti in actiune, formula completa. e drept ca mi-ai vazut papuceii pe undeva aseara, nici eu nu poci spune drept si exact pe unde ca am pierdut siru' debaralelor.

seara asta sa vedem cu ce ne prezentam, inca nu m-am decis. daca e vorba de vibromasaj e de bine, putem trece apoi la alta treaba cu masaju' ala.

purple tare tare rau luceste MEtal Goldie ala, greu sa nu iti fuga ochii dupa el. insa doar atat ca eu sunt mai fragila si nu poci face fata la mai mult


Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Vad ca tot in jazucci sunteti. Eu m-am intors de la niste iarba verde si cand colo, ce sa vad..nimeni pe aici. V-au cazut greu sosurile? Sau a bagat cineva ceva in condimentele de gratare?

Luceste Metal Goldie, intr-adevar, mai mult nu zic...oana, nu trebuie, daca esti sensibila, nici sa te uiti macar. Si asa am de pazit ca unele persoane isi ascut ghiarili numai sa zgarie putin the metal.

Iona sper ca te distrezi la nunta, poate auzi un Thriller si faci un grup de dansatori .
Saaau:











www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Mergi la inceput