Goldie Pants - 7

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Buna dimineata fetelor!
Michael I LOVE YOU!!!
Iona....yo nu ma iau numai de tine, draga mea...ci de toate care atentati la bad-ul meu.....cat despre mj girl..nu-mi fac probleme cu ea, ca a zis ca nu se baga, ii ajunge come togetheru ei..
Iar tu, miss dirty...zici ca nu suntem petrecarete..da nu ai zis tu ca te retragi mai devreme..
Cory, te asteptam mai des alaturi de noi, ca vezi si tu ...sunt petreceri de la care e pacat sa absentezi...
hai o saptamana buna va doresc!!!

"Let Sadness see what Happy does
Let Happy be where Sadness was till now..."
Long live THE KING MICHAEL JACKSON!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

Neatza
Am scris aseara la mesaje pana m-am plictisit dar imi dadea mereu eroare. Cred ca a fost vorba de sabotaj de la vreo zuza....sa lasa ca recuperez diseara, stati fara grija ca nu o sa mai aveti loc de mine

Adrianka si sa ia parte numai de bucurii. Aseara ti-am mai urat de vreo 4-5 ori la fiecare mesaj ce il scriam, dar nu a vrut nici in fel si chip sa ajunga la tine
dana abia astept sa revii ca fetele astea acapareaza tot, nu mai lasa nimic la voia intamplarii...

cory ma bucur ca ai venit la party. trebuia sa puna cineva punctul pe i si sa organizeze totul.

iona te-ai dat la bad? ai curaj, nu gluma. oricum la cum ii schimbati shirt-urile, sa nu va mirati ca ma dau la el, ca cine mai stie care e private only si care mai e for all

asadar, diseara sper sa nu mai am surprize si sa vb singura....

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ADRIANKA spune:

Sarut'mana de urari! Imi sunteti tare dragi

Noi am petrecut asa, batraneste, deh, cu varsta mea inaintata...mai un junghi, mai un lumbago..dar totusi m-am descurcat...Ne-am facut si masaj.....cu gel pentru reumatism...ce credeati...Ca vad ca voi il luati de tanar, dar are si el o varsta saracu, cat(e) sa mai poata....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

M, I love you most
fetelor, buna dimineata o saptamana super MJ
sper ca ati luat jurnalul national

mey lisa pai si daca noi ne retragem devreme ce voi nu mai petrecetioricum sa stii ca pe niciun alt forum nu sunt fete mai petrecarete ca noi
adrianka
nasica oana ai grija, okii in 4, ca niciodata nu stii de unde ti se trage cu sabotajele astea
corybine ai revenit, acu', daca m-ai provocat da-mi voie sa clarific anumite chestii
io una nu-s’ ce ai cu mine, da’ chiar ti-am simtit lipsa....am vazut ca ai fost in vacanta, am vazut ca l-ai ascultat pe M in masina , sunt la curent
Referitor la ultimul party.....simuleaza bine crampele baiatu' nu? Te-a convis ce sa mai, da’ –ti spun io.. a fost hoax, tipu’ a vrut sa evadeze putin si se pare ca i-a reusit figura....
La consultatie la jeansi sorry da’ pa mine nu te baza, come togetheru’ meu nu poarta bluji prea des, asa ca....
oricum, pentru mine e irezistibil in black shiny pants
Voi transmite la bucatarie sugestiile tale, io una nu ma laud c-as fi gospodina, multumim de grija...., dar la partea cu ceaiu’ de tei....noapte incheiata linistit ....cam greu, io una nu pot sa promit.....
Cat despre underage...m-ai prins, chiar nu pot sa te contrazic,...da’ la noi in Ro, doar n-ai uitat, la 18 ani esti major si poti sa faci/zici tot ce naiba-ti trece prin cap, e ca sunt super jmekera pentru varsta mea virtuala ...
Scuze daca a ramas ceva nelamurit da’ mesajul tau a fost cam lung si daca n-am vazut niciun nu prea am reusit sa ma concentrez....daca mai ai si alte chestii sa-mi zici trimite pm, sau scrie mai putin si mai des nu de alta dar sa nu plictisim fetele cu logoreea noastra....ca si io sunt vorba lunga...

ankutza, tu ce mama naibii facidoar n-oi fi plecat in luna de miere


Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Neata fetele, M I love you
Mj nu am plecat in luna de miere...as fi vrut io .
Eu inca sunt beata, nu am putut sa ma hodinesc dupa vichendu` asta plin de botezuri, am dormit putin....asa ca am creierii prastie.
Am luat Jurnalul, aveam albumul dar nu strica acolo...oricum la cum le frec in masina se duc repede .


www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

ankutza, pai acu' ce mai astepti, masaje, ceai de tei.....
stii care a fost primu' gand care mi-a trecut prin cap cand am luat jurnalul? "mey, da' frumosu' asta de pe prima pagina o fi al vreuneia dintre fete?"

Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Mey sa stii ca ai dreptate...nu cred ca este revendicat , sa vedem care sare
Tocmai mi-a facut un ceai de tei M,acu trece la masaj de relaxare..am luat niste uleiuri clasa 1..mama-mama... va tin la curent

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey, io cred ca mi-ar sta bine cu baiatu' din jurnalu' la 18 ani ai mei.. ne potrivim ha?

Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Citat:
citat din mesajul lui mj_girl

mey, io cred ca mi-ar sta bine cu baiatu' din jurnalu' la 18 ani ai mei.. ne potrivim ha?

Michael Jackson is a special part of me !

Aha, sa inteleg ca il vrei?
OK
Pai da, tu 18 , el vreo 20 si un pic e numa` bine, tu cred ca esti cea mai apropiata de varsta, ca noi suntem mai babutze .Pai ce sa zic.... sa il stapanesti sanatoasa

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

ankutza, esti o draguta da' come togetheru' zice ca nu poate sa ne creasca p'amandoi, na pa criza asta si daca m-ar pune s-aleg...cre ca stii care ar fi alegerea da' m-am ganditi-l dam lu' cory, ca tipu' pare sincer, acu nu s-o tine de hoax-uri
ce zici cory? ha? te aranjeaza? hai ca merge cu blugii cu swarovski

Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput