Goldie Pants - 7

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey fetelor, avem o sarbatorita aci' la goldie si voi umblati de zuze nu-s'pa unde...
v-am pus si goldie... mama ma-sii de treaba
hai ca va scutesc de taxa azi daca asta e problema

iona, aud io bine....parca ma striga si pa mine

Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

La multi ani!!!!!!!!!!!!!!!! Adrianka
Sa ne traiesti. Ai primit flori foarte frumoase. Vezi, e foarte atent.

Iona cred ca trebuie sa te pazesti daca-ti vede Lisa Bad echipamentul din seara asta. Ai destul de multi "bodyguards"?
Maine la ce ora e schimbul?

Mj_girl nu te fa turbo

www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Andrianka, La Multi Ani!!! si tot ce iti doresti!!

mey...mey , nu vad yo bine ??? sau iar atentati la bad-ul meu???
ia inchidetzi voi okii la clipul ala...ca nu va vad bine tonight...

Vedeti ca acolea in spate stau eu de paza!!!!! fiti atente

"Let Sadness see what Happy does
Let Happy be where Sadness was till now..."
Long live THE KING MICHAEL JACKSON!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey fetelor, noi ne retragem devreme in noaptea asta, mai avem una alta de...rezolvat si apoi, ca na.., maine e luni fir-ar sa fie io nu-s pa cine asteptati voi sa adoarma sau ce va lasati rugate atata

Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Iona..eu cre'ca te striga berbatul tau, ca nu il vad prea bine, du-te si ii fa o frectie si lasa-l pa al meu in pace ca...oricati bodyguarzi ai avea...
ia uite-l in ce hal arata...si mai zici ca nu ii trece raceala..pai dak umbli dupe altii in loc sa-l doftorocesti pa el????
http://www.quizilla.com/user_images/B/BL/BLE/BLEACHLOVERXOXO/1252046061_6907_full.jpeg

"Let Sadness see what Happy does
Let Happy be where Sadness was till now..."
Long live THE KING MICHAEL JACKSON!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

lisa nu te lua numa de mine ia asculta ca pe mj o striga prima ...si sa sti ca am facut schimbu' black shirt ii la mine el era cel racit..o fi si white shirt racit? zo ca nu stiu ce face purple cu ei

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Salutare gagici din nou ! Am reusit sa intru putin si azi, sa va salut si sa va urez petrecere frumoasa! Vad ca va tot pregatiti

Adrianka LA MULTI ANI si sanatate din plin!

Pupici si va urmaresc cat si cand pot...





Hobby

******************************************
www.youtube.com/watch?v=IeVt9UEUh-8" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and then make a Change"
Michael Jackson






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Citat:
citat din mesajul lui iona2005
...si sa sti ca am facut schimbu' black shirt ii la mine el era cel racit..o fi si white shirt racit? zo ca nu stiu ce face purple cu ei



Precis ati auzit de "..singing in the rain"...doar ca nu e singing. Dar promit, gata! Decat sa se imbolnaveasca mai tare...gata!


www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

Citat:
citat din mesajul lui iona2005

lisa nu te lua numa de mine ia asculta ca pe mj o striga prima ...


pai normal ca pa mine ma striga prima stie el ce stieca doar pa mine ma gaseste la post...cine e prima intotdeauna la party ??.....voiumblati care pe unde...
da' m-am gandit cre ca asta e party de adio imi iau come togetheru' si plec pa alt forum unde sunt fete mai petrecarete decat voi
hai, v-am pupat

danutza, multumim ca esti cu noi

Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cory_box spune:

Mj_girl : am inteles ca vrei sa ceri o taxa la intrare de 5 ron, pai, nu-i rea deloc ideea (da vad ca esti bazata deja la 18 ani, bravo ! o sa ajungi departe in viata ).mai ales ca s-ar putea sa ai nevoie de muuuulti bani sa ne platesti daunele produse de la ultimul party la care care am fost.cuuum care, te faci ca nu stii acum ? ala la care ne-am stricat la burta, si da am facut si poza ca sa avem dovada :

http://www.mjsite.com/pics/1398.jpg

tu-i vezi figura schimonisita a lui Michael, iti dai seama ce crampe, are saracul ?.nu-ti mai spun eu ca-s si alergica de felul meu, ce bube mi-au iesit de la salata voastra de biof (ca sa citez un clasic in viata).
dar, thanx God, acum sintem bine si ready to party.ce ne pare rau ca am scapat party-ul cu blujiiiii, parca asa le zice nu ? .nu-s prea sigura ca de jeans era vorba, ca ce purtau partenerii vostri nu pareau sa fie bluji originali, cred ca erau made by piatza.ia luati lectii putin de bluji cu cristale Swarovski :



ah, dar am uitat sa fac niste precizari :

1.consultatiile de specialitate in materie de bluji originali va costa 5 ron/ora, ca asta cu taxatul am invatat-o de la mj_girl
2.v-ati uitat bine la video ? nu v-a scapat ceva ? bingo, stati bine cu atentia distributiva, congratulations, eu eram una din dansatoarele din spate .

si acum pt. ca n-as vrea sa mai il imbonavim pe bietul Michael (ca de mine stiu ca nu va pasa, poate ca va si bucurati, ca sa nu mai vin la party), trebuie sa luam mai in serios meniul, mai ales ca e si criza, nu ? a, da stiu ca pentru Michael nu precupetiti niciun efort, dar totusi, fiti mai chivernisite ca altfel ajungeti la bankruptcy si nu mai puteti tine niciun party .nu-i o chestie supernasoala ? si ce o sa faceti atunci ? o sa stati numa toata ziua pe net, bleahh ce plictiseala . in plus, Michael maninca light si healthy, deci haideti sa spunem un NU hotarit : sarmalutelor, cirnatilor, ciorbei de burta, fripturii de porc la tava...aaaa, si va rog nu mai faceti tort cu frisca, vara se altereaza foarte repede si iarasi ne ia cu .si desigur, forbidden (voi nu stiati ca Michael bea numai orange juice ?!) mai ales persoanelor underage, ca dup-aia se imbata si scriu prostii pe net

deci, vi-am facut meniul de party pt.maine seara : (va costa 5 ron/consultatia on-line, si la cabinet, mai vedem, ne intelegem, ca ne cunoastem de pe DC) :

1.apa plata (fara lamaie, ca e buget de austeritate, cum ziceai mj_girl, ai dreptate si nu vreau sa ne auzim vorbe ca avem fitze in cap).
2.rabdari prajite, atentie ! fara piele, ca contine (scuzati cacofonia, la ora asta, mai ma incurc in stiinte) prea multe calorii si nu vreau complaint-uri ca au aparut colacei, etc,etc.
3.noaptea se incheie frumos si linistit cu un ceai de tei cu miere si cu sssssttt, va rog acum gata, ciocu mic si dati muzica mai incet, ca aici cineva deja viseaza si nu vreti cred sa aibe cosmaruri, nu ? ia priviti cit e de sweet :

http://i404.photobucket.com/albums/pp126/TotalDarkness12/Michael%20Jackson/32916-1.jpg

p.s. 1 am scris asa de mult (vorbesc in soapta, va dati seama la ora asta, sa nu-l trezim pe Michael) ca nu o sa pot sa fiu cu voi in fiecare seara la party si nu as vrea sa ma uitati asa de repede (sau macar pe partenerul meu)
p.s.2 daca nu va descurcati cu meniul, ca nu stiu cit sinteti de gospodine (nu de alta, dar nu v-am vazut sa intrebati "La bucatarie" cum se face o ciorbitza ci numai cum se pune un youtube, cum se face o semnatura) puneti mina pe telefon si sunati la taco bell (ca stiti ca lui Michael ii placea).
so, have fun si ne mai auzim.

Semnat, Cory Dangerous

"My goal in life is to give what I was lucky to receive: the ecstasy of divine union through music and dance.”- MICHAEL JACKSON

Mergi la inceput