Goldie Pants - 7

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Hahaha Lisa, te-ai cam speriat...ciuciu trandafir...ti-e teama de o noua smotoceala?
Hai ca ma pregatesc si io sa apar asa cum trebe la party.
Oana, dupa cum vezi MJ cred ca intr-adevar e tot in barci.
E fina-ta cum nu stii nik de ea?

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cory_box spune:

Citat:
citat din mesajul lui oana_n

lisa eu sunt gata imediat. mai am ceva de aranjat si apoi vin si eu. promit solemn ca azi nu trag cu ochiul la al tau.

mj
tot in barci e? ca deja ma sperie....

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale








da, e inca in barca.l-am vazut eu cind am trecut pe linga el (eu eram dusa cu pluta), stati linistite ca ajunge acusica la party.in ceea ce ma priveste, eu nu stiu daca ajung (da nu tre sa asa in hohote), nu de alta, da mi-am stricat coafura si nu prea mai arat de party :

http://i14.tinypic.com/6cyuudk.jpg


"Just because you read it in a magazine or see it on the TV screen, don't make it factual”- MICHAEL JACKSON

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Si ce faceau in barci Cory?
Da tu ce patisi de ti-ai stricat coafura?


www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cory_box spune:

pai, hai sa fac eu de data asta incalzirea la party.pt. asta, m-am gindit ca ar fi frumos in deschiderea serii, un remember de la aniversarea a 45 de ani a lui Michael.eram putin mai tinerel, dar tot frumusel.da, ce prostii vorbesc eu aici, ca virsta e doar o cifra.inainte de a da video-ul, stiti ce am observat eu cind am ascultat inregistrarea ? meyyy, fetelor, da prea tipam ca nebunele, il acoperim de tot pe bietul Michael ! haideti, vreti sa incercam sa fim mai ponderate ? se poate, sau e o aberatie ce cer eu aici ? so, anyway, enjoy :



p.s. la mine afara chiar in acest moment sint artificii (asta e adevarat, pe cuvint !).inseamna ca party a si inceput, si eu nu sint gata, vallleuuu

"Just because you read it in a magazine or see it on the TV screen, don't make it factual”- MICHAEL JACKSON

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

ok noi deschidem dansu'....blujii aia strica toata poza da'n-am mai avut timp sa trec pi acas'
http://img43.imageshack.us/img43/5630/65342315903057197422057.jpg

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

mei....m-am intalnit si cu musiu pe drum si am zis sa il iau cu noi...are mare chef de petrecere....
http://mjjgallery.free.fr/dangerous/photoshoots/ritts/003.jpg

zic ca e un partener potrivit pentru cory, nu?..ce zici cory, faci un dans cu domnul??......(aaaa, da'vezi ca nu e pe gratis, astept sa imi dezvalui ce conspiratie au pus la cale zuzele care vor sa mi-l fure pe BAD ...sa ma pregatesc cu armament..)



"Let Sadness see what Happy does
Let Happy be where Sadness was till now..."
Long live THE KING MICHAEL JACKSON!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cory_box spune:

Citat:
citat din mesajul lui iona2005

ok noi deschidem dansu'....blujii aia strica toata poza da'n-am mai avut timp sa trec pi acas'
http://img43.imageshack.us/img43/5630/65342315903057197422057.jpg

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race


Iona : acu te bagi in fata ? ia vezi, ca io am zis ca deschid dansul.nici n-a inceput bine party, ca si ne luam .pai tu de ce crezi ca ma cheama cory_box ? ai crezut ca de la cutie ?

"Just because you read it in a magazine or see it on the TV screen, don't make it factual”- MICHAEL JACKSON

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Citat:
citat din mesajul lui iona2005

ok noi deschidem dansu'....blujii aia strica toata poza da'n-am mai avut timp sa trec pi acas'
http://img43.imageshack.us/img43/5630/65342315903057197422057.jpg


Lasa Iona, ca e mai bine asa...esti sacsi rau cu blujii aia.....MJeul tau trebe sa fie tare mandru..

"Let Sadness see what Happy does
Let Happy be where Sadness was till now..."
Long live THE KING MICHAEL JACKSON!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cory_box spune:

Citat:
citat din mesajul lui anka77

Si ce faceau in barci Cory?
Da tu ce patisi de ti-ai stricat coafura?


www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2


ei, da ce n-am patit.cum iti povesteam, treceam cu pluta pe linga barca lui Michael cu Iona si la un moment dat, Iona vazindu-ma de frica, a zis ca tre sa ia repede masuri ca-i de belea, si m-a luat de par si jap cu mine in apa.adica, pe scurt, stii piesa aia a lui Beastie Boys: Saboootaaageee !!! cred ca dupa party-ul vostru, ma duc direct la emisiunea survival, ca am antrenament, nu gluma.



"Just because you read it in a magazine or see it on the TV screen, don't make it factual”- MICHAEL JACKSON

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Ankaaaa, da' cat iti ia maica sa te pregatesti?

Mai, eu cre'ca Mj girl si-o gasit alte petrecartze pa alt forum....
tot ne-a amenintat ea intr-o parere zilele trecute...

"Let Sadness see what Happy does
Let Happy be where Sadness was till now..."
Long live THE KING MICHAEL JACKSON!

Mergi la inceput