Goldie Pants - 7

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

Gata, m-am facut bine. Ca noua sunt. Am si garantie, again.

Fetelor....a fost ziua neliei. Tre sa facem party sa recuperam. Cine se inscrie?

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Citat:
citat din mesajul lui anka77
Dar celelalte? MJ tu nu ai coborat din barca nici acum? Iona, te facusi bine? Oana? Purple? Unde sunteeettiiiiiii



Chiar daca m-ai lasat in coada listei , eu sunt aici, va pazesc spatele, sa nu plecati si voi cu barca. Si astept sa va loveasca versurile din melodia zilei:
"...I'm a lover not a fighter.."
"..after loving me, she could never love another.."





www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Oooooo, pai trebe in cazul asta sa ii urez toate cele, avem party again.Io ma inscriu

M-au lovit versurile, nu am apucat sa scriu la Melodia Zilei, dar le-am ascultat

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

La party sunt nelipsita, bineinteles.....da' intrebarea e urmatoarea: ce fel de pstrecere e asta fara sarbatorita???....speram ca pana diseara apare.......oricum eu voi fi prezenta la apel....
ma duc sa ma aranjez......pe BAD nu il aranjez deloc,ca face iar furori.....il aduc asa..... mai neglijent...

"Let Sadness see what Happy does
Let Happy be where Sadness was till now..."
Long live THE KING MICHAEL JACKSON!

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cory_box spune:

Adrianka si Nelia

abia acum am citit ca au fost zilele voastre de nastere (scuze de intirziere).dar mai bine ca nu am fost pe faza, altfel m-as fi riscat sa va cint "La multi ani !" si vi-as fi stricat toata ziua cu vocea mea de privighecioara.asa ca m-am gindit sa va trimit un cadou muzical :



asa, si pentru fetele de la goldie : da voi chiar sinteti teroare, nu mai poate omu sa zica nimic.eu doar vi-am recomandat sa o lasati mai moale cu maionezele si cu fristile (asta cred ca e pluralul de la frisca, nu ?), atita tot.si acuma ati dat-o in mistocareala ca eu v-am amenintat si alea, alea.da parca, daca eu organizez party, voi nu puteti sa ziceti ca vi s-o facut greata de la potol ? da, nu puteti, tzeapa, ca nu va pun eu sa mincati ca neshte sparte.si pt. alte idei de party, bagati ochiul mai jos :

http://www.ehow.com/how_5126150_organize-michael-jackson-party.html?ref=fuel&utm_source=yahoo&utm_medium=ssp&utm_campaign=yssp_art



"Just because you read it in a magazine or see it on the TV screen, don't make it factual”- MICHAEL JACKSON

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Mey...da' unde e petrecerea??
Ati facut invitatia si acum ati disparut....
iar eu m-am pregatit degeaba adik.......
Nu, nu se poate asa ceva...ia aratati-va...sigur stati la cotitura sa sariti iar pe "al meu" sa-i smotociti trandafiru'.....insa azi ne-am luat masuri de precautie...venim la party cu paza......si fara trandafir..
http://media.photobucket.com/image/bad%20michael%20jackson/EchelonAngel/Michael%20Jackson/bad_misc_011.jpg?o=237

Hai voi cu ce va faliti? ia sa va vad........sper ca nu va trageti iar privat party...





"Let Sadness see what Happy does
Let Happy be where Sadness was till now..."
Long live THE KING MICHAEL JACKSON!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Si cum petrecere fara un clip sexy nu se poate....va invit sa urmariti aici....enjoy...


"Let Sadness see what Happy does
Let Happy be where Sadness was till now..."
Long live THE KING MICHAEL JACKSON!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

lisa eu sunt gata imediat. mai am ceva de aranjat si apoi vin si eu. promit solemn ca azi nu trag cu ochiul la al tau.

mj
tot in barci e? ca deja ma sperie....

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cory_box spune:

Citat:
citat din mesajul lui lisa-marie

Mey...da' unde e petrecerea??
Ati facut invitatia si acum ati disparut....
iar eu m-am pregatit degeaba adik.......
Nu, nu se poate asa ceva...ia aratati-va...sigur stati la cotitura sa sariti iar pe "al meu" sa-i smotociti trandafiru'.....insa azi ne-am luat masuri de precautie...venim la party cu paza......si fara trandafir..
http://media.photobucket.com/image/bad%20michael%20jackson/EchelonAngel/Michael%20Jackson/bad_misc_011.jpg?o=237

Hai voi cu ce va faliti? ia sa va vad........sper ca nu va trageti iar privat party...

j




"Let Sadness see what Happy does
Let Happy be where Sadness was till now..."
Long live THE KING MICHAEL JACKSON!




degeaba vii cu bodyguard-ul ca treaba e groasa.am primit pe pm, niste breking news, cum ca e vorba de.. o conspiratie, vor sa-ti fure bad-ul. ! nici macar nu-ti trece prin cap cine ti-o coace.asa ca, take care !


"Just because you read it in a magazine or see it on the TV screen, don't make it factual”- MICHAEL JACKSON

Mergi la inceput