Goldie Pants - 7

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Mey dar azi a fost liniste rau de tot pe aici.Fetele trebe sa se faca bine repede, nu se mai poate asa .
Mj, tu pe unde umbli maica.....azi vad ca nu ai fost prezenta sau va plimbati inca in parc sub clar de luna?A, stiu va plimbati cu barca.....asta ca sa nu zic vorba aia cu barcile....

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

purple daca imi mai areti asa foto ma bagi in boala iar. vrei sa stau pe tusa iar? oricum inca mai am nevoie de ceva ceva stimulant ca sa stau bine pe picioare. si cand ziceam si eu ca ma ridic, pusesi poza aia si iar mi s-au inmuiat picioarele

anka cu cred ca vroba aia cu barcile e pe bune la mj. doar nu se dezminte dirty diana....

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

fetele da cei cu linistea asta?nu-i rost de party?
io sunt ghine acu'....mai lisa sa sti ca vorbi gura fara mineda dupa atatea amenintari cu normal ca mi-o trecut prin cap ca mi-ai pus gand rau da' m-am inselatmi se trage di la bromocriptina.Sa sti ca si io tin la tine da am ce am cu BAD-ul tau da'uite promit sa nu-l mai atata timp cat nici el nu face astaOK? Multam pt dedicatie iar acu Thrillerasu'daca tot o vinit il tin peste noapte .Ai 2 cadouri nedesfacute
http://media.photobucket.com/image/michael%20jackson/Gypsy48/Michael%20Jackson/MichaelJacksonMichaelisLOVE.jpg?o=50
http://media.photobucket.com/image/michael%20jackson/ruby_yuson/Copyofj66.jpg?o=192

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Da Oana incep sa cred si eu acelasi lucru....azi nu ne-a onorat cu prezentza.....clar, barcile sunt de vina.
mey Purple, iar pusesi poza asta sa ma bage in boale si pe mine....am mai zis io ma cam mananca desthtele cand o vad

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

Citat:
citat din mesajul lui purple_blue


Eu nu mai stiu care e la mine..white or black? asa ca....pana ma luminez
http://i27.tinypic.com/32zrzuo.jpg

mai purple io ti-am spus ca daca-l prind pe black shirt curind nu-i dau drumu' si pa sambata l-as dori si pa white shirt ce zici se poate? nu de alta da i-am luat costumu'4 MJ in 1...la red si goldie avem cu toatele acces asa ca nu mai intreb pe nime
http://media.photobucket.com/image/michael%20jackson/JuliasAngel/5CAR9NSF3.jpg?o=528

iar la poza nici nu ma uit

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns astrojunkie spune:

Deci eu am incins o petrecere cu Michael la mine aici (i wish, inca nu-mi va capul de treaba), si am zis sa va las niste imagini:



va pup cu tot dragul si mi-e dor de voi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Doamnelor, cum sa va bag in boala? Nici gand. Dar sunt zapacita cu atatea party-uri la care nu prea particip activ si de atatea schimburi. Nu mai stiu ce haine sa ii dau.

Oana, cred ca iti va face bine prezenta din poza , nicidecum sa te imbolnaveasca mai rau.

Anka, pare rau la mine, dar ma limitai la white and black si acum, tot ce "prind" pe culorile zise...

Iona, sigur ca poti sa iei sambata white and black, din partea mea. Trebuie sa te preziti ca o adevarata doamna Jackson Eu ma voi consola cu Noapte buna!







www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Buna ziua fetele.M I love you more and more
Bai nene ce sa intampla aici?
Pai e frumos, unde sunteti gagici Goldie? Ntz ,ntz,ntz nu imi place deloc ce se intampla . Hai revigorarea

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Salutare tuturor.
M I LOVE YOU!!!
Eu cu BAD-ul am avut private party aseara, ca doar am ramas singurei acasa, nu trebuia sa ratam momentul..... si abia ne-am trezit....


"Let Sadness see what Happy does
Let Happy be where Sadness was till now..."
Long live THE KING MICHAEL JACKSON!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Aha am inteles Lisa, v-ati facut de cap rau de tot inseamna
Dar celelalte? MJ tu nu ai coborat din barca nici acum? Iona, te facusi bine? Oana? Purple? Unde sunteeettiiiiiii

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput