Goldie Pants - 7

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Neata fetele.M I love you more
O zi buna va urez si eu, plina de MJ

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Mey da` unde sunteti toate azi? E soare si ati disparut in parc sa inteleg .Ok ,va vad eu diseara

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

Hello

eu is pe undeva prin zona. Aseara mi-a fost cam naspa, m-am simtit tare rau. Nici azi nu mi-a fost mai bine. Asa ca inca nu stiu daca diseara apar sau zic pas. Clar a fost vreo zuza envidioasa pe mine si mi-a zis ceva de drag .

Poate daca mi-e asa de naspa, diseara am si eu parte de un tratament mai especial.... ca sa imi revin repede.



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Mey dragelor, eu ma plimb cu al meu...ca e asa de frumos afara......poate diseara reusim sa ajungem si noi la party..
Oana, iti trimit Billie Jean-ul sa te trateze un pic.......orice vrei tu......numai sa te simti mai bine.

"Let Sadness see what Happy does
Let Happy be where Sadness was till now..."
Long live THE KING MICHAEL JACKSON!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

lisa
stiam eu ca ma poci baza pe voi. iar daca e vb de Billie Jean....cu atat mai mult imi vin puterile la loc.



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

salutari
mai starea asta de rau se ia?a fost purple,anka acum oana cre'ca incep io dar ca in cazul meu stiu sigur numele zuzei care mi-o pus gand rau...bine ca are cine sa ma trateze....


www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Citat:
citat din mesajul lui iona2005

salutari
mai starea asta de rau se ia?a fost purple,anka acum oana cre'ca incep io dar ca in cazul meu stiu sigur numele zuzei care mi-o pus gand rau...bine ca are cine sa ma trateze....


...hai mai Iona..ca stiu sigur ca la mine te referi....chiar daca ai editat, eu am apucat sa vad (ti-am zis doar ca am un ochi si la spate)...auzi la ea...zuza...
...sincer...nush de ce ti-am lasat impresia asta....ca realitatea e alta...
da' ca sa vezi ca eu tin la tine .. de vreme ce Billie Jean e la oana.....uite iti trimit Thrillerasul sa te inveseleasca si sa incerce sa iti schimbe parerea despre mine....
http://www.eteamz.com/wildblueblazes/images/jackdsonThriller_%28Michael_Jackson%29.jpg

aaaaa...si mai am si o dedicatie especially for Iona ...fetelor puteti baga si voi un ochi ...ca apar si ai nostri sporadic pe acolo.....insa personajul principal e white/black shirt...




"Let Sadness see what Happy does
Let Happy be where Sadness was till now..."
Long live THE KING MICHAEL JACKSON!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:






www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Purple....iti dai seama ca e si pt tine dedicatia ...

Mei fetelor...frumos va shade...n-am ce zice.....v-ati tras toate private party......
Nu vedeti ca Oanei si Ionei le este rau..au nevoie de masaje, tratamente.... da'nici una nu va oferiti sa trimiteti un MJeu de-al vostru......iaca am trimis eu doi...si am ramas cu BAD-ul meu home alone......
S-ar putea sa ne retragem si noi la un party in doi......nu e idee rea deloc...

"Let Sadness see what Happy does
Let Happy be where Sadness was till now..."
Long live THE KING MICHAEL JACKSON!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:


Eu nu mai stiu care e la mine..white or black? asa ca....pana ma luminez

http://i27.tinypic.com/32zrzuo.jpg




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Mergi la inceput