Goldie Pants - 7

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cory_box spune:

Citat:
citat din mesajul lui lisa-marie

mei....m-am intalnit si cu musiu pe drum si am zis sa il iau cu noi...are mare chef de petrecere....
http://mjjgallery.free.fr/dangerous/photoshoots/ritts/003.jpg

zic ca e un partener potrivit pentru cory, nu?..ce zici cory, faci un dans cu domnul??......(aaaa, da'vezi ca nu e pe gratis, astept sa imi dezvalui ce conspiratie au pus la cale zuzele care vor sa mi-l fure pe BAD ...sa ma pregatesc cu armament..)



"Let Sadness see what Happy does
Let Happy be where Sadness was till now..."
Long live THE KING MICHAEL JACKSON!




Lisa-marie: pfuaa, te-ai intrecut pe tine, ce sa mai.ai vazut ca io-s cam ca otetul, da de data asta, nu poci sa zic decit...fecilitarile mele (scuze, dar mi se limba plimba-n gura).mai multe nu mai zic, multu de intelegere .
si acum, numai intre noi 2, in legatura cu conspiratia, vezi ca e mai multe, care atenteaza.dar despre una, iti dau un hint : are bucle ! si numele ei incepe cu a si se termina cu a.mai multe, nu stiu nici eu, imediat ce aflu, te anunt.

treaba e serioasa, deci trebe armament greu, nu te juca, ca nu stiu care o sa-ti faca pina la urma figura (ca nici eu nu pot sa-ti dau garantii ).
"Just because you read it in a magazine or see it on the TV screen, don't make it factual”- MICHAEL JACKSON

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

hmmm...bucle...nume care incepe si se termina cu A....eu nu stiu decat una cu aceste semnalmente....ankaaaaa, tu nu cumva de asta intarzii la party???...pui de vreo conspiratie... ceva??....mey, si eu care te credeam pretena adevarata......zi-mi ca nu e adevarat...

"Let Sadness see what Happy does
Let Happy be where Sadness was till now..."
Long live THE KING MICHAEL JACKSON!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Daca despre mine este vorba..Lisa ma stie zuza.Io sunt atentatoarea declarata la trandafirul musiului deci nicio surpriza din partea mea.Io credeam ca altcineva pregateste un hoax ceva......
Mai cautati-mai cautati

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

mai, eu nu mai caut nik....frumuselul meu e in mare siguranta..ia uitati cum stau cu ochii pa el...sunt ff linistita...
http://media.photobucket.com/image/michael%20jackson%20bad/MihaChan88/Michael%20Jackson/MJ-sexy-michael-jackson-7155573-800.jpg?o=341

aaaa....si nici nu ati observat...ca are black shiny pants.....ce credeati ca numai come togetheru' lui mj girl are asemenea outfituri?

"Let Sadness see what Happy does
Let Happy be where Sadness was till now..."
Long live THE KING MICHAEL JACKSON!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

ce? hoax, conspiratii, armament.....avaiiii da voi traiti intens si hard. pana ma dumiresc si eu care e treaba si pune neuronu sertarasele in ordine cu ideile principale.....se serveste ceva, un fresh de ceva (sa aiba multa vitamina C, ca inca se resimte organismul meu)ca de partea cu compania, am pus deja ochii pe un frumushel de la voi. astept sa ramana singur 2-3 clipe . SI pana una alta sa vad ce face fina, ca deja intrece rau de tot treaba cu private party.

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

Citat:
citat din mesajul lui cory_box

Citat:
citat din mesajul lui iona2005

ok noi deschidem dansu'....blujii aia strica toata poza da'n-am mai avut timp sa trec pi acas'
http://img43.imageshack.us/img43/5630/65342315903057197422057.jpg

Iona : acu te bagi in fata ? ia vezi, ca io am zis ca deschid dansul.nici n-a inceput bine party, ca si ne luam .pai tu de ce crezi ca ma cheama cory_box ? ai crezut ca de la cutie ?


atat iti zic nu-s io aia cu okiu vanat careia i se numara pin'la 5 mai ales daca te dai pe langa MJ-ul prezentat de Lisa

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

mey Lisa ....nu mai am nicio sansa la cate de pazit.
Moama da ` te-ai speriat rau di tat de ai apelat la atatia bodyguarzi
Outfit-ul e unul foarte tare.....mhhhhh

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

pai mai fetelor...ziceti si voi....eu is buna... l-am trimis pe billie jean la oana, pe thrileras la iona....si s-au facut nevazute ambele...ioc mi i-au trimis inapoi......acum ce sa fac?...normal ca m-am pregatit serios.......

PS da' n-ati observat ca are ceva in mana frumuselul la care zambeste...e poza mea......nu ma scapa din ochi nici o clipa....

"Let Sadness see what Happy does
Let Happy be where Sadness was till now..."
Long live THE KING MICHAEL JACKSON!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

Citat:
citat din mesajul lui lisa-marie

mai, eu nu mai caut nik....frumuselul meu e in mare siguranta..ia uitati cum stau cu ochii pa el...sunt ff linistita...
http://media.photobucket.com/image/michael%20jackson%20bad/MihaChan88/Michael%20Jackson/MJ-sexy-michael-jackson-7155573-800.jpg?o=341


mai Lisa iti spun io sa stai linistita ca ai vazut ca fac parte din garda lui de corp nu?sau nu ai bagat de seama
http://media.photobucket.com/image/bad%20michael%20jackson/EchelonAngel/Michael%20Jackson/bad_misc_011.jpg?o=237

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

...Iona, da' cand te-ai infiltrat si tu acolo??...mai, asta e conspiratie atent planuita.....sunteti mana in mana cu paza voi???

"Let Sadness see what Happy does
Let Happy be where Sadness was till now..."
Long live THE KING MICHAEL JACKSON!

Mergi la inceput