Burtici de prunci pretiosi de Mar-Apr 2010 (23)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Lindal spune:

Gaby ma tot intrebam ce reclama iti apare tie, ca la mine e linistit, dar observ in partea dreapta a ecranului una de la Ikea, cu un bebe intr-un prosop verde, care insa se mai extinde putin doar daca dau cu mausul pe ea. Poate e si cazul tau?

10+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellanik spune:

Aia e reclama si iese cand ti-e lumea mai draga.
Ina pe mine ma treci la presimtiri cu baiat, please.
Gaby, restaurantul libanez este Beirut si e in zona Capitol in Cta.Iti va placea sigur.
Ioana felicitari pt gemeni.Ce dragut!Sa va traiasca si tu sa fii cumintica si sanatoasa sa poti duce sarcina la termen si sa nashti galushcutze frumoase si sanatoase.
Kossir, sarbatori fericite!Sper sa vin cu carucior luni.Pup.

15+
Eu si bebe il iubim pe tati !

http://www.flickr.com/photos/9821718@N07/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nemary spune:

Ioana felicitari pentru gemeni si identici pe deasupra, ce frumos



Mari de Daria Maria(29.01.2008) 11+
Povestea Darului plangacios


sunt tot mai mare
Daria


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellanik spune:

Nemary parca tu erai ingrijorata de rezultatul de la TT?De ce?Hai nu te mai gandi ca trebuie sa fii linistita.

15+
Eu si bebe il iubim pe tati !

http://www.flickr.com/photos/9821718@N07/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jeni_h spune:

Buna ziua

Ioana felicitari pentru gemeni
Kossir, stiu ca e tarziu , dar Ramadan Kareem

Astazi ma simt un pic mai bine, deja au mai trecut simptomele de raceala . Sper sa treaca de tot cat mai repede

Am vazut ca vorbiti de mancare libaneza. Eu, maritata cu libanez, am invatat sa fac mancarurile lor , chiar si dulciuri. Dar tot ce fac in casa nu se compara cu mancarea de restaurant. Adica tot ce m-a invatat soacra mea si cumnata mea sa gatesc, pune restaurantul la urma.

Va pup si sa aveti grija de voi

16+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanact spune:



Buna fetele!

In sfarsit am dormit si eu mai mult in dimineata asta (8:30).

oanka80 multumesc!
andra_s am dormit atat de bine, cu exceptia ca a tb sa ma duc la baie (pe la 1 noaptea), bause 2 pahare cu apa aseara, dar e bine, ca am adormit la loc, ca un prunc.
castelanaC ii voi spune si eu sotului sa se roage pt mama ta , Maria, pt sanatate.
aleesicoo nu te mai gandi, ca nu ai nu stiu ce simptome..prea esti stresata. Daca e sa vina bebe, el va veni..mai asteapta un pic (1 Oct).
In per asta banuiesc ca are loc intalnirea , deci tb sa fii cat m linistita, ca sa se "prinda" (sa aibe loc fecundarea). Un si fii cat m linistita, da?
Ioana5255 Felicitari pt gemenii identici! Sa ai in continuare o sarcina usoara urmata de o nastere cu 2 bb sanatosi!
Daca Dumnezeu ti-a daruit 2 copilasi, tot El te va ajuta sa te descurci cu ei.
Lindal iti doresc sa fie bine la eco, sa iti vezi bebelusul.
GabyHila si mie imi apare reclama cu supermarketul IKEA, doar daca ma duc cu mousul in partea dreapta, cum a explicat Lindal, altfel nu imi apare.
De ex, acum apare o reclama cu baboosh, dar nu ma deranjeaza.


ALBUM
POZE RECENTE
Ioana creste mare

Cum creste bebe Justin(a)

ALINA de IOANA (11 Ianuarie 2008) + 9+ - JUSTIN/JUSTINA
DOAMNE AJUTA-NE, sa ne nastem sanatosi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanact spune:



mralu LA MULTI ANI!
Sa fii sanatoasa si tot ceea ce iti doresti sa se implineasca!

ALBUM
POZE RECENTE
Ioana creste mare

Cum creste bebe Justin(a)

ALINA de IOANA (11 Ianuarie 2008) + 9+ - JUSTIN/JUSTINA
DOAMNE AJUTA-NE, sa ne nastem sanatosi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dayanara spune:

kossir felicitari pt vestile bune la TT, cam aceleasi valori le.am avut eu la TT cu ivan :)

babyangel ti.am vazut burtica

ioana gemeni! ce frumos tre sa fie, felicitari!

oanka, eu am sangerat mult pe nas la sarcina cu ivan, dar am si prins primvara cu alergie la polen...
acum zic merci ca o sa scap , sper sa inceapa dupa ce nasc

mie simptomele mi s.au mai atenuat, nu mai am pofte asa mari, greturi putine de tot
la presimtiri sa ma treceti cu fetita
ma tin sa fac testul cu lingura, dat de nikole, de acum 2 luni si pur si simplu uit cand vine sotul , sa.l pun sa ascunda sub perne, tacamurile

cu reclamele stau bine nu.mi apare nici,una

roxana 11+ si ivan (2.12.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellanik spune:

Jeni, te rog scrie-mi si mie reteta de lipie.Saru'mana!!!

15+
Eu si bebe il iubim pe tati !

http://www.flickr.com/photos/9821718@N07/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns child spune:

Salut burticilor
Ia priviti semnatura! Inca un carucior albastru!
Am fost azi pentru triplu test, rezultatul o sa-l am saptamana viitoare. Dupa masuratori, medicul zice ca e totul ok.
Am inceput deja sa-mi fac planuri pentru baietel, sunt atat de incantata, chiar daca initial mi-as fi dorit fata, de vreo saptamana "ceva" imi spunea ca e baietel!
Va astept cu vesti bune!
alessico eu cand am ramas am avut dureri crunte de ovare, tot dupa o luna de anticonceptionale, am si banuit ca se v-a intampla minunea! Iti tinem pumnii sa fie !
Fetelor, azi fac cinste .



16+

Mergi la inceput