Breaking News - 3

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

Eu una il vad mai degraba in spatele unui monitor urmarind eveneimentele, decat in mijlocul lor. Pana la urma daca a recurs la asta sa capete linistea pe care si-o dorea, nu cred ca se baga in gura lupului, mai ales ca toata presa era acolo si astepta o scanteie cat de mica sa inceapa iar hartuirea lui. Si daca poza cineva un deget al unui invitat care putea semana cu al lui M, se facea o isterie si de scormonea tot.

Mai bine pe insula lui privata, cu un orange juice in mana, la umbra, privind totul ca simplu spectator. Asa vreau sa imi inchipui ca e....



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

Citat:
citat din mesajul lui oana_n

Eu una il vad mai degraba in spatele unui monitor urmarind eveneimentele, decat in mijlocul lor. Pana la urma daca a recurs la asta sa capete linistea pe care si-o dorea, nu cred ca se baga in gura lupului, mai ales ca toata presa era acolo si astepta o scanteie cat de mica sa inceapa iar hartuirea lui. Si daca poza cineva un deget al unui invitat care putea semana cu al lui M, se facea o isterie si de scormonea tot.

Mai bine pe insula lui privata, cu un orange juice in mana, la umbra, privind totul ca simplu spectator. Asa vreau sa imi inchipui ca e....




offf ce n-as da sa fie asa

bulinuta mamica de bulinel dragutel

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Eu as vrea sa fie asa. Sincer, ar merita.
Dar, cred ca daca "aranja" asa ceva, o facea mai subtil, nu cu atata tam tam..e crima, nu e crima...
Desi, na..fiecare cum crede...

Mi se pare fooooooarte ciudata filmarea repetitiilor. Nici daca voiau sa faca film, nu erau asa "filmografice". Poate voiau dupa..cine stie.





www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Poate ca daca o facea mai subtil, vanzarile ulterioare si toata atentia creata nu mai erau la aceleasi niveluri.Se retragea in liniste...plangeau cativa fani, so what?probabil.Ma gandesc ca o retragere in glorie era de preferat, avand in vedere ca tocmai se pregatea de marea revenire.
Oricum ar fi si eu am zis, filmarile facute in HD cu sunet de cea mai buna calitate, " jde" costume, totul parca prea regizat, e prea ciudat..


www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

....fetelor....pe mine m-ati ametit de tot cu teoriile voastre........am ramas in urma rau......iar capul meu e patrat de acum...

oricum , eu cred ca notiunea "mai subtil" nu exista atunci cand vb de MJ....indiferent cum ar fi fost calificata disparitia lui, crima sau nu, supradoza de medicamente sau accident...whatever..... moartea i-ar fi fost la fel de mediatizata si de regretata de tot globul....ca doar e vb de King of Pop...

"Let Sadness see what Happy does
Let Happy be where Sadness was till now..."
Long live THE KING MICHAEL JACKSON!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Ma refeream "mai subtil", la e crima, nu e crima....ca puteau mediatiza moartea si fara. Mi-e greu sa cred ca dupa ce l-au "autopsiat" atata putea sa nu fie el. ()

Din pacate eu cred ca a fost planuit de altii. Totul, pana in cel mai mic detaliu. Dar orice plan perfect, pana la urma are un defect...defectul ala il astept cu sufletul la gura.




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Citat:
citat din mesajul lui purple_blue

Ma refeream "mai subtil", la e crima, nu e crima....ca puteau mediatiza moartea si fara. Mi-e greu sa cred ca dupa ce l-au "autopsiat" atata putea sa nu fie el. ()

Din pacate eu cred ca a fost planuit de altii. Totul, pana in cel mai mic detaliu. Dar orice plan perfect, pana la urma are un defect...defectul ala il astept cu sufletul la gura.




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Ahaaaa, am inteles.Si eu sunt curioasa sa vad cum se va termina, daca intr-adevar a fost planuit de altii( aici ma gandesc la AEG, nu stiu de ce imi stau astia pe creier)sigur vor fi " scurgeri" pana la urma...nu are cum altfel.Fir-ar sa fie

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Si eu tot la ei. Prea e programat totul. Jerk-maine le-a stricat putin afacerile, dar se revanseaza ei, nu ma stresez cu asta.
Cu prostiile lui, i-a facut pe ei mai credibili, oricum.
Pe langa toate ciudateniile, filmul mi se pare mai anapoda. Repede l-au facut. De ce doar 2 saptamani in cinematografe? Apoi il ard si gata? Nu spune nimeni nimic. O lasa asa..2 saptamani, sa se omoare fanii pe bilete si apoi sa vezi in scurt timp serie de dvd-uri, care mai de care in "editie limitata", "editie speciala", "ultima editie".






www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns albinutza spune:

http://stirileprotv.ro/show-buzz/michael_jackson/this-is-it-noul-single-al-lui-michael-jackson-lansat-pe-12-octombrie.html

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Citat:
citat din mesajul lui selket

Voi nu stiti daca filmul va fi numai in Bucuresti sa si la cinematografe in alte orase din tara?


Selket, uite aici lista cinematografelor din tara in care va rula filmul "Michael Jackson's This is it".

http://www.cinemagia.ro/stiri/numaratoarea-inversa-a-inceput-13503/

"Let Sadness see what Happy does
Let Happy be where Sadness was till now..."
Long live THE KING MICHAEL JACKSON!

Mergi la inceput