Breaking News - 3

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns selket spune:

Multu, Lisa. Clujul ma interesa desigur. :) Sa ma astept sa se epuizeze instant ca si biletele pentru concert?

Inca ceva: piesa asta "This Is It" e inregistrata de fratii lui sau e o piesa noua de-a lui pe care o pregatise pentru concert? Pentru ca, multumesc frumos, dar nu dau doi lei pe nici o melodie de-al lui Jermaine & co.

M-am mirat si eu de inregistrarea HD a repetitiilor, dar ma gandesc ca poate era un plan al lui sa faca un documentar sau un film dupa concerte. De ce nu? Daca si asa se retragea si spunea cat de mult i-ar place sa faca filme. Mai mult ma mira cat s-a zdrobit la repetitiile astea cand trebuia sa se menajeze pentru concerte, insa daca intr-adevar se dorea a se face un documetar sau un film trebuia sa si vedem ceva, nu numai falfaieli usoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Orice as face si orice as gindi, oricum as intoarce lucrurile, eu nu scap de senzatia ca, intr-un fel sau altul, in realitate, MJ a stiut de la inceput ca nu va ajunge pe scena la acele concerte. Nu ma intrebati de ce, ca nu as putea sa va spun. Si poate nu o sa ma credeti, nici eu nu ma cred, dar pe undeva, am vaga senzatie ca aceasta senzatie am avut-o la acea conferinta de presa in care spunea ca ne vedem in iulie... Spun asta pentru ca imi aduc aminte ca atunci cind am citit despre holograma, mi-am spus, uite vezi... ai simtit bine. Dar e drept ca nu mai stiu daca despre acel proiect cu holograma am citit dupa ce a murit sau inainte... dar parca as zice ca inainte. Voi cind ati citit despre el? Ca asa poate ma verific...

In alta ordine de idei, faptul ca a facut efectiv parada modei la repetitii, eu as pune pe noul lui stil... de citiva ani buni, MJ nu mai e MJ pe care il stiam noi la capitolul imbracaminte. Stilul adoptat e unul extrem de clasic si nobil as putea spune, la tinutele de gala, si destul de schimbat si la capitolul sport... singurele lucruri care au ramas au fost palaria, manusa si... goldie pants ai vostri. Mie imi placea cum se imbraca in ultima vreme, mult mai mult decit cum se imbraca pe vremuri. Na, era si mai tinar atunci... Noua ni se pare ciudat pentru ca il stim de la celelalte repetitii, un pantalon si o geaca din aia smechera sau o camasa si gata... Tare mai sint curioasa sa aflu ce avea de gind sa poarte pe scena de data asta, in cazul in care ar fi ajuns acolo...

CORNELIA, mami de www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Eu de holograma am citit dupa ce a murit.


www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

nelia si eu sunt de parere ca "this is it" ala de la conferinta a avut ceva ascuns in el. si cred ca sunt sanse de 50% sa fie raspunsul la intrebarea "ce s-a intamplat de fapt?" restul de 50% as merge pe varianta ca a fost anuntul de "retragere in glorie". ce ar fi urmat dupa asta in viziunea lui?


Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

fanii americani deja s-au adunat la coada pentru cumpararea primelor bilete
http://abclocal.go.com/kabc/story?section=news/entertainment&id=7032051

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

eu inca nu ma pot decide daca sa merg la cluj sa il vad la cinema si sa bocesc zdravan pe acolo, sau sa astept acasa lansarea pe dvd. sincer nu ma pot decide

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

oana_n... eu as merge si la film. Pentru ca nu se compara sunetul, imaginea, feelingu' din sala cu ala de acasa. Chiar si publicul conteaza. E cam singurul lucru similar cu un concert live care ne-a ramas...

Mie mi-ar parea rau daca nu m-as duce... si, da, exista risc mare de boceala, dar nu cred ca vom fi singurele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Da si eu am hotarat sa ma duc cu o prietena si finii mei... toti fani Michael ( fara sot , el nu are nicio treaba), nu as vrea sa il ratez, vom plange cu siguranta ,dar e altceva vazut intr-o sala de cinema,mai ales in Mall-uri( singurul lucru care imi place la un Mall sunt cinematografele extraordinare)

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

soo...daca ziceti ca bocitu' in sala nu e o problema, si mai ales ca n-oi fi singura, atunci cred ca merg. soatza oricum e fan MJ asa ca nu avem discutii. ramane sa fiu pe faza cand incepe vanzarea biletelor.

selket esti din cluj....imi poti da sfaturi. vad ca ruleaza in 2 cinematografe. cred ca ambele sunt in mall-uri. sunt ok ambele...nu? tu la care din ele mergi? cand afli ceva de vanzarea biletelor da-mi si mie un semn plssssss

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

la mine in judet nu-l aduc...Clujul nu-i departe da'nu pot sa lipsesc atat de acas'..o sa astept DVD-ul(nu se compara cu vizionarea in cinema dar....)

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput