Breaking News - 3

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns axxxa spune:

Nici n-am zis ca o consider victima pe Debbie, din moment ce a renuntat la ei in schimbul banilor, e oribil...pentru ea asta a fost o afacere ale carei conditii au fost stabilite de la bun inceput.
Iar despre talentul lui Paris si Prince, n-am zis ca n-ar avea, ci ca Blanket mi se pare bucatica rupta din el, ca asemanare fizica si poate ca si talent mostenit genetic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns axxxa spune:

De fapt (uite cum imi dau singura raspunsurile), nici n-ar fi putut pastra langa copii o femeie care vede in nasterea lor o afacere. Dar pacat ca n-a gasit un suflet care sa-i placa si langa care sa traiasca. Poate alta intorsatura ar fi luat lucrurile...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns melku spune:

si iote asa axxxa, te-ai linistit. astea au fost conditiile in care el a avut copii. asta e.
cat despre asemanari, fi-mea nici acum nu seamana cu nici unul dintre noi, nici cu mine nici cu ta-su. (are 4 ani). adica nu seamana fizic, la prima vedere. si na! zau ca-i a noastra!

in ceea ce priveste copiii metisi, sunt o groaza de exemple pe net. din parinti de culori diferite, ies ori prea albi, ori negri. se mai schimba pe parcurs, cum ai vazut ca deja s-a schimbat Prince Michael.

DECI, vba oanei, NEVINOVAT!!!
sunt copiii lui si a facut ce-a putut mai bine in conditiile date.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Pentru cine nu stie..inca.....pe MTV este week-end VMA 2009 & MJ ....daca doriti sa vedeti si\sau revedeti...
pupici.

"Let Sadness see what Happy does
Let Happy be where Sadness was till now..." (Michael Jackson)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

sar'na de informatie lisa. abia apuc sa vad ca eu am pierdut premiile.
fug iute!



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

pe site-ul http://www.mjjpictures.com/main.html au aparut fotografii de la repetitii, in caz ca nu le-ati vazut va invit sa bagati un oki

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns axxxa spune:

Nu e vorba de linistire, vreau doar sa-mi clarific niste chestiuni si sa incerc sa-l inteleg cat mai bine.
Ma uit si eu la VMA, Madonna a vorbit foarte frumos despre el (apropo de mame, spunea ca ea si-a pierdut mama la 6 ani si toata viata a cautat ce i-a lipsit si a incercat sa vada o mama in cate cineva).
Mai devreme de VMA a fost o emisiune in care diversi artisti povesteau despre el. Intre ei era si Kenny Ortega, cu care Michael a lucrat. Acesta spunea despre el ca oriunde se ducea dorea sa faca ceva bun, sa schimbe in bine ceva. Si a mentionat chiar Romania, in care, cand a ajuns, in loc sa se duca la hotel, s-a dus direct la orfelinat. Acolo, vazand starea precara in care se afla orfelinatul, si-a chemat oamenii si le-a spus ca orfelinatul va fi renovat, aduse paturi si cearceafuri noi, personal mai mult care sa se ocupe de copii, si toate astea pana a doua zi, altfel nu urca pe scena.
M-a impresionat. Un om atat de bun...Mama lor de hiene nenorocite, care i-au distrus viata cu acuzatiile lor, i-as

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

parerea mea ...
1. nu consider ca esti mama doar pt. ca dai nastere unui copil..iar Debbie nu e mama,chiar ea a spus ca daca nu era MJ probabil nu ar fi avut copii pt. ca e cam egoista din punctul asta de vedere.A fost o afacere din care MJ a iesit cel mai castigat.
2.copii sunt ai lui...punct
3.pledez nevinovat ..inscenare 100%

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISMIR spune:

Fetelor,aseara am reusit sa vad si eu ceva din premiile MTV,ca nu reusisem sa le vad...mi-au placut,nu am prins totul...insa dupa ce s-au terminat,nu stiu daca a vazut cineva,s-a dat un reportaj(asa sa-i zic oare) cu Janet si trupa de coregrafi care au dansat...au facut filmarile de la repetitii,au vorbit fiecare despre cum il considera pe Michael,ce legaturi au avut cu el si bineinteles Janet...era trista,se vedea,desi mai radea uneori,parea ca sufletul ii este greu,m-a impresionat...plus ca i-au dat lacrimile cand au ajuns la NY la sala si pe ecran era mare videoclipul cu ei,cu ea in bratele lui M...ma gandeam oare ce-o fi fost in sufletul ei???...ati vazut acest montaj??..daca aveti ocazia, sa-l vedeti,e dragut...si trist...

Abia astept sa vad filmul...mie dor de Michael...si iar ,si iar ma intreb Doamne de ce ai luat asa de repede un suflet minunat si un artist cum nu o sa mai fie???







"Before you judge me, try hard to love me."MJ


Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004)
Pozele noastre aici... http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001
...sau aici...
http://community.webshots.com/user/CRISMIR100

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns astrojunkie spune:

http://www.newsoftheworld.co.uk/news/510977/Hear-secret-Michael-Jackson-tapes.html

au bagat astia senzational in articol la greu, dar tot e interesant de citit.


Aici sunt toate cele 5 filmulete cu Janet, le-am vazut si eu
http://www.mtv.com/videos/news/438444/janet-jackson-reflects-on-her-vma-performance.jhtml#id=1621776

(P.s.: mi-e tare dor de vooooi)

Mergi la inceput