Breaking News - 3

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

ankutza preferata...eu is blonda si am RAM putin. eu ma focalizez pe o treaba...si aia o tin in brate mult si bine.
asa ca...ia si tu in brate treaba cu is alive and is here....here pe undeva si nu te mai tortura atat cu tratate de specialitate. indiferent cine ce zice si ce crede....eu una am o replica si buna: e happy, acolo unde numai el stie!!!

eu mai mult de 5-10 randuri din chestiile pe care le citesti tu nu poci. pur si simplu ma blochez....asa ca imi aduc aminte ce tin in brate, ascult ceva sa ma unga pe suflet, si nu ma gandesc cat a suferit cand a scris melodia, ci ma gandesc cat de fericit e acum acolo, ascultand-o, departe de nebunie si atat de aproape de liniste!


si mai ales cat e de fericit ca noi ne comportam ca si cum ar fi aici, cu noi....

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Citat:
citat din mesajul lui purple_blue

Ankuta draga, nu ne stresezi. Crezi ca unele dintre noi suntem mai bune? Atata ca facem pe aici pe grozavele, fericite ca avem cu cine aiura cu gratie. Mai haz de necaz, mai detectivi. Dar de trecut nu ne trece .....nimic..ca altfel nu am sta toata ziua aici.




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Asta asa e...da ma enerveaza ca io-s asa plangacioasa.Voi sun teti altfel,mai tari

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Citat:
citat din mesajul lui anka77
Asta asa e...da ma enerveaza ca io-s asa plangacioasa.Voi sun teti altfel,mai tari


crezi?..........

www.youtube.com/watch?v=94snSuUSKas" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=OIF5cjIYXWs&feature=related br / " target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=QLOOGsWbmD4&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=RM0TlBjyM-4" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=D83nat54Sv0&feature=fvw" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=XXwU8HLMYhU&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Si tu Lisa?

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Anka asa crezi tu, ca suntem mai tari...

Eu o tin pe a mea in brate(vorba Oanei) ca NU SIMT si NU AM SIMTIT ca s-a intamplat in realitate ce zic astia. Si nu sunt singura. Am o amica romanca (membra DC si ea, dar nu a postat la subforumul nostru din lipsa de timp), care e fana MJ si ea la fel ca noi, si care mi-a spus identic, fara sa fi vorbit despre asta dinainte: " eu nu simt ca Michael a murit si nu cred asta. e prea tare sa nu-si fi inscenat ceva..." (nu va mai zic ca deja o luasem pe campii cu supozitiile noastre, dar am ajuns la concluzia "elaborata" ca miscarea a fost inceputa dinainte de anuntarea concertelor, de pe la inceputul anului )

A! Si mai spunea ea ca si acum daca ar aparea MJ si ar zice ca totul a fost o joaca, crede ca l-am ierta cu totii. Eu una DA, DA, DA!!!! (bine..... dar sunt convinsa ca nu va mai aparea live printre noi vreodata chiar asa razna nu am luat-o ).





Hobby

******************************************
www.youtube.com/watch?v=IeVt9UEUh-8" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and then make a Change"
Michael Jackson






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Daca vreodata s-ar mai intoarce..., io l-as ierta, pentru ca il iubesc
E super ca macar tu ai cu cine sa vb, prietenii mei chiar daca sunt fani, nu cred in inscenare si ca atare mi-au taiat macaroana cand am incercat sa le spun...in consecinta ma torturez singura,nu am pe nimeni apropiat care sa imi impartaseasca parerile, cred ca de aici si starea mea.Am sa gandesc pozitiv ca si voi

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Ankutza probabil ca prietenii tai sunt din cei despre care MJ spunea ca cred tot ce citesc din ziare si aud la tv. Probabil asa e marea majoritate a oamenilor. Iau de bun ce li se serveste (din pacate ).

Just because you read it in a magazine
Or see it on the TV screen
Don't make it factual
(See, but everybody wants to believe all about it)




Hobby

******************************************
www.youtube.com/watch?v=IeVt9UEUh-8" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and then make a Change"
Michael Jackson






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Danat, probabil asa este.Nici mie nu imi place sa iau de bun tot ce imi servesc ziarele,astia chiar au senzatia ca inghitim toate gogosile.
mai stii ce spunea Michael nu? Vestile bune( stirile pozitive) nu se vand....si asa este

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

http://www.tmz.com/2009/10/07/michael-jackson-investiation-lapd-dr-conrad-murray--l-a-county-d-a-grand-jury/
Danat, daca asta va fi acuzat...atunci bye bye sperante

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Nu mai stiu cine pusese la un moment dat stadiile durerii si primul era negarea. Probabil ca asta ni se intampla, habar nu am, dar au trecut mai bine de 3 luni si noi tot in stadiul asta suntem.
Anka, si mie imi e la fel de greu sa cred ce s-a intamplat, prefer sa cred in ciuda tuturor dovezilor ca Michael e undeva unde in sfarsit se poate odihni, poate iesi la cumparaturi, poate manca ce vrea si poate dansa doar cand vrea el. Si prefer sa cred de asemenea ca pe langa nenumaratele calitati stie si limba roamana si are timp sa citeasca si paginile noastre. Poate par nebuna pt cei din jur dar sincer nu-mi pasa, important e ce cred eu si atat.
Te pup, va pup pe toate, ne avem unele pe altele sa ne intelegem si sa plangem pe un umar cand avem nevoie.

--------------------

Andra si bebe Theodora

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson

Mergi la inceput