Breaking News - 3

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

ma bucur ca v-am gasit, ca vorba ta ne avem unele pe altele, aici ne putem spune pasul.
Nici eu nu mai tin minte cine a pus un post despre stadiile durerii.Ce mi-ar placea sa stie limba romana...sa citeasca postarile noastre...sper totusi sa nu intre la Goldie....ca se cruceste

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Hai mai fetelor, ce e resemnarea asta ??? Parca am fi in clubul MJ-addicted-ilor anonimi, stam in cerc asa si ne spunem starile
La mine, sincer, am stat si am analizat (ca ma gandeam si eu la toate chestiile sugerate de psihologi), am intors-o pe toate partile si NU este negare. Adica pot, foarte franc, sa accept ca a murit daca as crede/ simti asta.
Sigur, as fi foarte trista (asa cum am fost in primele ore dupa ce am aflat vestea), dar ..... ar trece.

Motanik zici ca preferi sa crezi ca MJ e undeva linistit "in ciuda tuturor dovezilor". Sigur, si eu la fel Numai ca, te intreb si eu curioasa foc: CARE dovezi? Un sicriu auriu pus in fata unei scene? Sau un trup invelit in cearceaf alb pe targa? Sau o ceremonie pseudo-privata unde nu s-a vazut mai nimic? Bine, acum nu intelegeti ca vreau sa vad eu un cadavru ca sa ma conving, Doamne fereste, insa astea mi se par departe de ceea ce s-ar numi dovezi.

Pe de alta parte, nici nu vreau sa fac jocul nimanui care creaza paienjenisuri conspirationiste numai pentru a tine subiectul fierbinte si a face (altii!) bani de pe urma lui MJ.
Eu sustin numai ce simt, nu mai iau in considerare (asa cum am mai spus acum ceva timp) nici o teorie ca m-am saturat si am ametit deja. Cand o fi sa fie sa apara ceva cu adevarat credibil si argumentat, atunci mai ma gandesc. daca nu, MJ ramine pentru mine ceea ce a fost de fapt intotdeauna in viziunea mea: un om cu suflet frumos, care a creat o muzica desavarsita



Hobby

******************************************
www.youtube.com/watch?v=IeVt9UEUh-8" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and then make a Change"
Michael Jackson






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Motanik dar putem scrie noi in engleza, sa nu se chinuie omu'
(sau se ofera vreuna dintre voi translatoartea lui personala??? stiu ca sunteti multe dornice, facem concurs )



Hobby

******************************************
www.youtube.com/watch?v=IeVt9UEUh-8" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and then make a Change"
Michael Jackson






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Dana, zici sa scriu despre ce dovezi vorbesc...
Pai da, pe langa ce ai mentionat, memorialul, inmormantarea, copiii in negru si evident suferinzi, testamentul, plasarea copiilor sub tutela mamei lui, starea in care se afla, slab, nu manca, dependenta de medicamente (confirmata si de el la un punct nu?) si...lipsa, nu? Nu mai e...sunt 2 exlicatii pt asta si aia cu departe pe o insula nestiuta de lume e cea pe care o preferam noi...

--------------------

Andra si bebe Theodora

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Nu cred ca mai e . Sunt multe lucruri care ma fac sa cred asta. Si eu as fi fericita sa isi fi inscenat, dar...pt ca sa fie crezut nu trebuia sa se deterioreze fizic atat de mult.
In plus, cui i s-a facut autopsia? Prelungita si reluata si reluata...Cati oameni trebuiau sa fie implicati la nivelul de cercetari care s-a facut? Daca...voit, oricum ar fi fost o tragedie pt fani si putea fi mediatizat totul pt a face altii bani. Putea inscena...fara a se isca atatea cercetari.




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Asta ce-o mai insemna?
http://www.lvrj.com/news/man-terrified-amid-murray-case-probe-63512727.html

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Fetelor i-a uitati-va ce am gasit....
http://sites.google.com/site/whereismichaeljackson/ultima-poza trebuie studiat site-ul abia l-am gasit....wow sunt niste chestii interesante acolo

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:




www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

mda....e un mic rezumat la ceea ce scrie pe site-ul This is not it campaign.....
...eu stiu sigur ca dupa toate astea.....o sa vad cu alti ochi acest film..........

www.youtube.com/watch?v=94snSuUSKas" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=OIF5cjIYXWs&feature=related br / " target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=QLOOGsWbmD4&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=RM0TlBjyM-4" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=D83nat54Sv0&feature=fvw" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=XXwU8HLMYhU&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Asa ma gandeam si eu....,si abia astepam 28 oct

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput