Albinute & bondari de mar-apr'07 (127)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns carmenefr spune:

Citat:
citat din mesajul lui roxanici

am facut album cu cupiii de 2 ani jumate aici Poftiti de puneti poze, nu va sfiiti.
(fiecare cu ce-l doare)


Sanatate la enterovirusati.


raresu tot plange dimi la gradi.... oare numa el nu e normal? ca vad ca toti ceilalti n-au nicio treaba. Ma intreb cum e normal sa fie....

azi ii duce la "seara cu povesti".... ii duce la o librarie si spun povesti si fac chestii pe-acolo


Sezi blanda, mama lu' rares , ca e normal sa planga...N-a trecut nici o sapt si tu vrei sa fie neplangacios...Tre' sa se obisnuiasca. Noua ne spuneau la cresa, anul trecut, ca e normal, 2-3 sapt sa planga...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabi78 spune:

eu nu vreau sa aflu cum e sa planga atunci cand e lasat la gradinita!

in spatele blocului nostru este o cresa/gradinita. De ieri ii aud cum plang si plang si plang ..... de mi se rupe inima. Ba plang dupa mami ba striga tati tati de ti se rupe sufletul ... Si ca sa va incurajez sa stiti ca le aud si pe educatoare/ingrijiorre ce or fi ele acolo cum tipa la ei: stai jos! intra mai repede! nu mai plange! si fel de fel.

imi vine sa sar pe geam la ele, credeti-ma!

Sa il ajutam pe Andrei!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns riloasa spune:

Roxana, sa stii ca si azi Mihai a plans mult. Sa stii ca multi plang dupa primele zile cand isi dau seama ca sunt lasati acolo. Sa vedem maine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanici spune:

Citat:
citat din mesajul lui carmenefr

Citat:
citat din mesajul lui roxanici

am facut album cu cupiii de 2 ani jumate aici Poftiti de puneti poze, nu va sfiiti.
(fiecare cu ce-l doare)


Sanatate la enterovirusati.


raresu tot plange dimi la gradi.... oare numa el nu e normal? ca vad ca toti ceilalti n-au nicio treaba. Ma intreb cum e normal sa fie....

azi ii duce la "seara cu povesti".... ii duce la o librarie si spun povesti si fac chestii pe-acolo


Sezi blanda, mama lu' rares , ca e normal sa planga...N-a trecut nici o sapt si tu vrei sa fie neplangacios...Tre' sa se obisnuiasca. Noua ne spuneau la cresa, anul trecut, ca e normal, 2-3 sapt sa planga...

poze cu Teodora

povestea nasterii Teodorei aici

Carmen si Teodora Ioana ,8 martie 2007


mei, nu vreau sa nu mai planga raresu dintr-odat....vreau sa planga si ai vostri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BiancaM spune:

M-am invrednicit si uite de aici poze cu Andrei&Co.

Mami de Amalia si 39+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabi78 spune:

Citat:
citat din mesajul lui BiancaM

M-am invrednicit si uite de aici poze cu Andrei&Co.

Mami de Amalia si 39+



Ca prima impresie zic ca seamana cu tine si are gurita Amaliei.
Sa fie sanatos si sa aibe noroc!

Sa il ajutam pe Andrei!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ane2200 spune:

Citat:
citat din mesajul lui BiancaM

M-am invrednicit si uite de aici poze cu Andrei&Co.

Mami de Amalia si 39+


Bianca, sa-ti traiasca si sa fie sanatos si papacios. Ce scumpi sunt in poza in care il tine Amalia

P.S. Poti sa-ti schimbi semnatura

Ane & Raul - 17 martie 2007
www.onetruemedia.com/my_shared?z=1cb90b71924d712907dbca&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> filmulet Raul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BiancaM spune:

Anne, eu am schimbat, dar cred ca de maine o sa fie OK
Multumim de urari!

A, sa spun ca in sfarsit face si Amalia mea la olita!!! Dar doar pisu. Azi a iesit afara fara scutec, si cu olita in punga

Mami de Amalia si Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns radcarmen spune:

Bianca, sunteti tare frumosi! Sa fiti sanatosi toti 4!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rein spune:

Salut! abia acum ne-am adunat si noi de pe drumuri... nu am apucat sa descarc poze.

Felicitari Bianca!! pana la urma cum ai nascut? normal sau ceza? mie mi se pare ca seamana perfect cu tine.

Sper ca Timi si-a revenit...

Stefi, sa ai sarcina usoara in continuare!

Rebiana, deja misca bebe? o sa cam alergi dupa el.
Petru mananca momentan f. bine produsele din lapte, chiar a facut o pasiune pentru tartina cu almette+ mozzarella si unt cu miere. A gasit sotul o mozzarella cam fara sare in magazin si ar manca si goala la orice ora. Primeste si cascaval, ciorba obligatoriu cu smantana, mai papa si iaurtel. Am observat ca nu trebuie sa fie prea sarate/acre/afumate/acide.

Petrisor poarta 25 la labuta, i-am luat bocancei 27 de iarna, cred ca sunt cam mari.

Loradin, ma bucur ca te-ai linistit, acum sa vina usor si sanatos!

Mergi la inceput