Burtici fericite de septembrie-octombrie (194)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

monikus algo si ketonalul se fac pe flexula (branula) , faza e ca ketonalul doare ca draq dar daca pui sa il dizolve mai mult nu mai e asa de dureros si isi face efectul foarte bine.
Tampoane inca am de la ei , acum dinalea ce se lipesc pe chilot , dar la inceput am primit de la ei dinalea facute ca a lu ellenutza. Daca nu aveti tifon steril , cumparati sul de fasa sterila si dupa ce rupeti vata la dimensiunea dorita incepeti si infasurati ...
... va ... sunt in fuga



Aida ...
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anomis28 spune:


Adinus, am vazut burtica mare si tzuguiata , inca un pic si da in pirg.

Aida, multam fain pentru explicatiile de calmante/ cezariana.

Azi am fost si noi la doftorul de familei si am luat bilet de internare..... ca poate se grabeste si vine inainte de 18 sept. si dovada ca tati a facut acel curs..... de la care a capatat incredere ca stie sa il spele/ schimbe pe bebe din prima clipa - Doamne Ajuta..... sa il pise pe el primul .

Suede, abia astept sa te intorci.... Doamne ce curioasa m-am facut.

Ma duc si eu sa vad poze cu Josh.
si am o rugaminte..... unde gasesc poze de puiut -Santorini



37+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adinus8 spune:

Citat:
citat din mesajul lui monikus

Luto dupa cum are burtica Adinus sigur e baiat. Si la mine e tot tuguiata asa si o sa am baietel.

Ma duc sa vad si eu poze de Joshua.

Aida sunt sigura ca te vei descurca si fara tati cu Eric.

Edit: am vazut pozutzele. E un zambaret de pe-acum. Mihaela sa-ti traiasca si sa creasca mare si puternic.


Monica 33+ in curand mami de Rares POZA BEBE
VARSTA BEBE


Monikus si Aidutz, e fetita sigur desi toata lumea crede contrariul dupa cat e de tuguiata da' i-am vazut eu pasarea la eco...de 4 ori

40 s

pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adinus8 spune:

Citat:
citat din mesajul lui lutoniana

Am uitat sa zic ceva de burtica tuguiata si mare de Adinus ...super....cred ca ai o fetita si tu ...yamiiiii
Abia astept sa o vad

Cea mai fericita 39 + cu
AMR 2 zile pana la cea mai frumoasa intalnire


si abia astept sa-mi zici ce ti-a zis moasa...

40 s

pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iuliapapusa spune:

Vazut si eu bebe Joshua.Este un scup si frumos.Doamne abia astept sa treca timpul si sa-mi tin si eu bebeluta in brate sa fie sanatoasa si papacioasa.
Despre stricatul la stomac am incercat cu ceai de menta banane orez fiert covrigi paine prajita si branza insa fara succes.Sper din suflet sa-mi treaca cat mai curand.INsa mi-au mai trecut din dureri nu mai e asa rau.

+36 cu bebeluuta scumpa Stefania Gabriela
poze burtika

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adimercedes spune:

In primul rand, bun venit scumpilor bb Joshua de mami Kawaichan, bb Maria de mami Roxxy80, bb Iris Teodora de mami miha74, bb Darius si Robert de mami anco!!! Sa va fie vietile senine, pline de sanatate, noroc, fericire, bucurii si sa cresteti inalti, isteti si voiosi!!!

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." --- Albert Einstein

"The pessimist may be right in the long run, but the optimist has a better time during the trip."

Povestea obtinerii primei sarcini

Lisa Maria 01.10.2007

Samburel' 17.10.2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monikus spune:

Citat:
citat din mesajul lui adinus8

Citat:
citat din mesajul lui monikus

Luto dupa cum are burtica Adinus sigur e baiat. Si la mine e tot tuguiata asa si o sa am baietel.

Ma duc sa vad si eu poze de Joshua.

Aida sunt sigura ca te vei descurca si fara tati cu Eric.

Edit: am vazut pozutzele. E un zambaret de pe-acum. Mihaela sa-ti traiasca si sa creasca mare si puternic.


Monica 33+ in curand mami de Rares POZA BEBE
VARSTA BEBE


Monikus si Aidutz, e fetita sigur desi toata lumea crede contrariul dupa cat e de tuguiata da' i-am vazut eu pasarea la eco...de 4 ori

40 s

pozici


OOOOPS. Puteam sa bag mana in foc ca e baiat. Dar e foarte bine si fetita.

Aida multumesc din suflet pt informatii. Imi vor fi foarte utile.

Anomis eu acum aud prima data de bilet de internare. Am nevoie de asa ceva? Fetele si voi v-ati luat asa ceva cand ati nascut? Nu de alta dar nu vreau sa ma prinda nepregatita.

Monica 33+ in curand mami de Rares POZA BEBE
VARSTA BEBE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adimercedes spune:

Am vazut poze de puiuti superbi!!! Si m-am indragostit rau si sunt curioasa sa imi cunosc si eu pumpkinelu', ca nu imi pot imagina nicicum mutrita lui...



"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." --- Albert Einstein

"The pessimist may be right in the long run, but the optimist has a better time during the trip."

Povestea obtinerii primei sarcini

Lisa Maria 01.10.2007

Samburel' 17.10.2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adimercedes spune:

Cristina_Ana, ce scumpica fotomodeala ai tu acolo. Iti trimit o "jorde" din dotare sa iti tragi vreo 3 la spinare ca ponegresti frumusete de copil!!!!

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." --- Albert Einstein

"The pessimist may be right in the long run, but the optimist has a better time during the trip."

Povestea obtinerii primei sarcini

Lisa Maria 01.10.2007

Samburel' 17.10.2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adimercedes spune:

Katerynna, tin pumnii ca bb Raisa sa se recupereze repede si va transmit din suflet ganduri bune si optimiste!!!! D-ne ajuta sa fie bine!!!!

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." --- Albert Einstein

"The pessimist may be right in the long run, but the optimist has a better time during the trip."

Povestea obtinerii primei sarcini

Lisa Maria 01.10.2007

Samburel' 17.10.2009

Mergi la inceput