Burtici fericite de septembrie-octombrie (194)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Am uitat sa zic ceva de burtica tuguiata si mare de Adinus ...super....cred ca ai o fetita si tu ...yamiiiii
Abia astept sa o vad

Cea mai fericita 39 + cu
AMR 2 zile pana la cea mai frumoasa intalnire

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Eric e un scumpel si se schmba in fiecare zi i se curata pielea si e din ce in ce mai frumusel.
Deja are ore de veghe si stam si ne studiem unul pe altul , zambeste timid la mine , in somn o face mai des. E un fomila adevarat si inainte sa apuce cum trebuie tzitzi sau tetina trebuie sa faca scandal , dar il iau in brate si ii vorbesc la tampla si se linisteste si asculta si face niste moace si boticuri ... pacat ca nu pot sa fac asta cand ii schimb pampersul ca face pipi pe mine

Acum sa vedem cum o sa ne descurcam singurei maine ca tati e in cursa ...
... va si sper sa mai pot intra azi



Aida ...
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Citat:
citat din mesajul lui lutoniana

Am uitat sa zic ceva de burtica tuguiata si mare de Adinus ...super....cred ca ai o fetita si tu ...yamiiiii
Abia astept sa o vad

Cea mai fericita 39 + cu
AMR 2 zile pana la cea mai frumoasa intalnire

nop , va fi baiat




Aida ...
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns unombun spune:

iuliapapusa,covrigii te string la burtica,cu cit mai vechi,cu atit mai bine.Medicam in sarcina,nu stiu.Bafta multa si sa te insanatosesti repede,repede

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

... chiar am uitat sa va zic ca am vazut poze cu 3 englezoice rachitoare




Aida ...
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Aida vreau si eu sa vorbesc cu Bebitza si sa imi zambeasca ...ce frumos povestesti.....

L-am vizionat si pe Joshua care deja inteleg ca papa si care intra la categoria bebeilor cu freza . Super !!!!

Cea mai fericita 39 + cu
AMR 2 zile pana la cea mai frumoasa intalnire

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns devylla spune:

Am vorbit ceva mai inainte cu Mihaela.Era bine,nu mai avea dureri,vocea putin obosita,dar era foarte fericitaEra cu bb la san si imi spunea cum bb doarme cu tzatzi in gurita.

Pozele sunt pe picassa,am trimis invitatie pe mailul comun.

Am fugit sa alaptez si eu o gazaNoapte buna fetelor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex25 spune:

Citat:
citat din mesajul lui aidaciolac

burtiera e de la Hartmann vad ca scrie Verba. Am intrebat ce sa imi iau si asistenta dr meu mi-a zis ca ea dinastea are si mi-a dat un nr4 , dar in momentul ala pt mine era prea mica , au strans-o si cand au desfacut-o am crezul ca imi cad matele in parti a fost horor si dureros , asa ca am trimis husbandu sa imi ia nr5 care acum deja nu ma mai ajuta si a cumparat azi un nr4 ... probabil peste 3 zile o sa cumpar cu nr3 si tot asa.
Asistenta a zis ca a cumparat din farmaciile Sensiblue cu 60 roni , dar Laci al meu nu are nervi sa caute asa ca a luat cu 93 roni bucata .
De ce imi plac astea si nu alea chilot , pt ca burtiera ramane pe burta cand mergi la wc , chiar daca o sufleci/sau nu jumatate in sus , dar ramane pe burta si merg foarte des la wc ca beau multe lichide



Aida ...
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Sa iti dea Dumnezeu sanatate pentru informatii, mai ales ca mai mult ca sigur mi se potriveste si masura!

----------------------------------------------
Alexandra 36s+ cu fluturasul Alessia (Ruxandra)
Bbelusa cea iubita

Da Doamne sa ne nastem sanatoase

AMR aprox 3 sapt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monikus spune:

Aida nici nu stii ce bine mi-ai facut ca ai povestit cum a fost. Parca nu imi mai e chiar atat de frica. Oricum algocalminul si ketonalul ti le-au pus in perfuzii sau ti-au facut injectie? Si inca o intrebare ca la cat de rar intru tre sa bat fierul acum cat e cald, ce absorbante ai folosit? Ca cele pe care le face si Ellenuta? Multi pup tie si familionului.

Suede bafta la control.

Dana sa stii ca Lucia avea dreptate mie imi e cam ciuda cu risipa asta dar ce pot sa fac? Bine ca sot nu e acasa cu mine toata ziua sa vada ce fac eu.

Monica 33+ in curand mami de Rares POZA BEBE
VARSTA BEBE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monikus spune:

Luto dupa cum are burtica Adinus sigur e baiat. Si la mine e tot tuguiata asa si o sa am baietel.

Ma duc sa vad si eu poze de Joshua.

Aida sunt sigura ca te vei descurca si fara tati cu Eric.

Edit: am vazut pozutzele. E un zambaret de pe-acum. Mihaela sa-ti traiasca si sa creasca mare si puternic.


Monica 33+ in curand mami de Rares POZA BEBE
VARSTA BEBE

Mergi la inceput