*Cozonacei de noiembrie-decembrie2008 (72)*

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ginye55 spune:

Am vrut sa modific ceva oin mesaj si eu mi-am raspuns singura.

ginye mami de Eduard Stefan (12.10.2008)

Stefanut
Povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babyzapi spune:

Ginye iubita, esti super puternica si o SuperMami . Imi place optimismul tau chiar si in situatii foarte grele
Flowers ma bucur ca e mai bine Bria . Asa deci, vrei si tu in club cu mine,a? Ok, dar e dantzuiala maxima si bautura cat cuprinde...sau cat ne tine

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


Isabela, mamica lui Raphael Nicolas(23.10.2008)
RAPHAEL ISABELA
Povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fluturasha23 spune:

Leeloo! Si tuturor cozonaceilor nascuti in data de 5!



mami de Iulia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Flowers spune:

Leeloo, multa sanatate. Sa bei un pahar si pt mine,ca eu n-am voie.
Pupam dulce grasanu' de zece luni

Mami de Brianna si Julia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Flowers spune:

Isa,doar la dantuiala ma bag.Las' ca scap eu de alaptat

Mami de Brianna si Julia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aleinad.g spune:

LA MULTI ANI, Leeloo, sa fii iubita si sa ti se implineasca toate visele!

Ginye, tinem pumnii sa fie bine in continuare.

Mami de Teodora (1.12.2008) si Bogdan (24.05.1995)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns criss703 spune:

La multi ani Leeloo Sa fi sanatoasa si fericita alaturi de baietii tai !
Fluturasha noroc cu tine
Gynie si pt, o mamica puternica si un Stefanut curajos !...niste pupici balosi si de la Sofi

Criss de Paula Sofia DN 18.11.2008
PozePaulaSofia
Botez si nu numai
PovesteaNasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns criss703 spune:

Eiii deci nu e singurel Piscotelul meu ce rupe hartiute mici-mici , daa e f. concentrata atunci cand rupe servetelul , nu am vazut-o bagand si in gura desi e mare amatoare de gustat orice , de obicei ii las pt. distractie un servetel simplu-subtire .
Aleinad.g noi la Simon am stat la pensiunea Valea Argintilor cam la 1 km. de unde se termina asfaltul (langa Mama Cozonacilor ) , conditii bune - mancare buna

HAI ROMANIA ...asta pt. ca ma pregatesc sa merg sa vad meciul cu prietenii , desi cred ca o s-o luam rau pe cocoasa de la Franta .HMMMM Babyzapi cu cine ti deseara ???
Pe Paula o ducem pachetel la ai mei pana maine

Criss de Paula Sofia DN 18.11.2008
PozePaulaSofia
Botez si nu numai
PovesteaNasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

La multi ani, Lacramioaraaaa, sa ne traiesti si sa fii sanatoasa si fericita alaturi de baietii tai!

Si noi pupam dulce fortoasa cea ochioasa

Ginye Pupam Stefanutul si pe mamica lui puternica!



de David, barbatelul mamei - 5 nov. 2008

Made in the Holy Land www.flickr.com/photos/24386067@N08/sets/72157610614218627/detail/" target="_blank">
Sunt mare! www.totsites.com/tot/davido" target="_blank">My website
Yesterday is history, tomorrow is mystery but today is a gift, that's why we call it present!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babyzapi spune:

Leeloo LA MULTI ANI! Multa sanatate si fericire si tot ce-ti doresti!
Criss si noi ne uitam diseara la meci. Eu tin cu Romania si al meu, ghici cu cine? tot cu romania

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


Isabela, mamica lui Raphael Nicolas(23.10.2008)
RAPHAEL ISABELA
Povestea nasterii

Mergi la inceput