*Cozonacei de noiembrie-decembrie2008 (72)*
Raspunsuri - Pagina 11
ginye55 spune:
Am vrut sa modific ceva oin mesaj si eu mi-am raspuns singura. 



ginye mami de
Eduard Stefan (12.10.2008)
Stefanut
Povestea nasterii
babyzapi spune:
Ginye iubita, esti super puternica si o SuperMami
. Imi place optimismul tau chiar si in situatii foarte grele 
Flowers ma bucur ca e mai bine Bria
. Asa deci, vrei si tu in club cu mine,a? Ok, dar e dantzuiala maxima si bautura cat cuprinde...sau cat ne tine ![]()
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Isabela, mamica lui
Raphael Nicolas(23.10.2008)
RAPHAEL
ISABELA
Povestea nasterii
Flowers spune:
Leeloo
, multa sanatate. Sa bei un pahar si pt mine,ca eu n-am voie.

Pupam dulce grasanu' de zece luni
![]()

Mami de Brianna si Julia
aleinad.g spune:
LA MULTI ANI, Leeloo, sa fii iubita si sa ti se implineasca toate visele! 
Ginye, tinem pumnii sa fie bine in continuare. 
Mami de Teodora (1.12.2008) si Bogdan (24.05.1995)
criss703 spune:
La multi ani Leeloo 

Sa fi sanatoasa si fericita alaturi de baietii tai !
Fluturasha noroc cu tine 
Gynie
si
pt, o mamica puternica si un Stefanut curajos !...niste pupici balosi si de la Sofi ![]()
Criss
de
Paula Sofia DN 18.11.2008
PozePaulaSofia
Botez si nu numai
PovesteaNasterii
criss703 spune:
Eiii deci nu e singurel Piscotelul meu ce rupe hartiute mici-mici
, daa e f. concentrata atunci cand rupe servetelul , nu am vazut-o bagand si in gura desi e mare amatoare de gustat orice
, de obicei ii las pt. distractie un servetel simplu-subtire .
Aleinad.g noi la Simon am stat la pensiunea Valea Argintilor cam la 1 km. de unde se termina asfaltul (langa Mama Cozonacilor
) , conditii bune - mancare buna 
HAI ROMANIA 


...asta pt. ca ma pregatesc sa merg sa vad meciul cu prietenii
, desi cred ca o s-o luam rau pe cocoasa de la Franta .HMMMM Babyzapi cu cine ti deseara ??? ![]()
Pe Paula o ducem pachetel la ai mei pana maine ![]()
Criss
de
Paula Sofia DN 18.11.2008
PozePaulaSofia
Botez si nu numai
PovesteaNasterii
Olivia26 spune:



La multi ani, Lacramioaraaaa, sa ne traiesti si sa fii sanatoasa si fericita alaturi de baietii tai!



Si noi pupam dulce fortoasa cea ochioasa
Ginye
Pupam Stefanutul si pe mamica lui puternica!
de
David, barbatelul mamei - 5 nov. 2008 
Made in the Holy Land www.flickr.com/photos/24386067@N08/sets/72157610614218627/detail/" target="_blank">

Sunt mare! www.totsites.com/tot/davido" target="_blank">My website
Yesterday is history, tomorrow is mystery but today is a gift, that's why we call it present!
babyzapi spune:
Leeloo LA MULTI ANI! Multa sanatate si fericire si tot ce-ti doresti! 
Criss si noi ne uitam diseara la meci. Eu tin cu Romania si al meu, ghici cu cine? tot cu romania 
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Isabela, mamica lui
Raphael Nicolas(23.10.2008)
RAPHAEL
ISABELA
Povestea nasterii

.Las' ca scap eu de alaptat