Caritate - Michael Jackson & Fanclub

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Citat:
citat din mesajul lui oana_n

cineva s-a logat cu userul comun si a mai deschis inca un subiect caritate mj. era doar filumetul de pe prima pag si atat. si intrebam cine l-a pus ca sa il stergem sa nu scriem in 2 locuri. apoi a disparut. asa ca em editat si am zis doar ca s-a rezolvat, n-am mai lasat si problema, ca disparuse




Da. Eu am deschis, dar era "in lucru" cand ai vazut tu. Asa au dorit administratorii, sa deschidem acolo. Eventual putem sa schimbam denumirea de aici a subiectului. Aici sa discutam ce si cum facem noi ca si Fanclub, sa alegem actiunile. Acolo sa fie mai exact tot, sa fie prezentate cazurile pe care le alegem, si sa putem discuta cu ceilalti.
De asemenea, cred ca ar trebui sa fim cateva dintre noi care sa stie cum decurg lucrurile la orice ora. Adica, bun, e contul pe numele meu, dar nu sunt eu "Mama caritatii" in "spiritul Michael". Adica, nu vreau sa creada cineva ca ma auto-numesc responsabila de tot, bine si rau, si restul sa se simta umpluturi. Oare m-am exprimat clar? Mai lucrez ceva intre timp, dar cu gandul la




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ADRIANKA spune:

Bravo, fetelor! Intr-o saptamana, maxim doua voi trimite si eu niste banuti...Ati avut o idee geniala si tin sa va felicit si eu. Bravo, inca o data!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

purple iti stau la dispozitie cu orice te pot ajuta. subiectu' ce l-ai deschis s-a mutat la umanitare? sa inteleg ca acolo o sa fie partea de discutii concrete si la obiect, aici doar ne sfatuim intre noi ce si cum. io mi's blonda si de aia repet, sa fiu sigura ca am inteles.



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

oana_n yeah, yeah
Nu e bine asa? Aici despicam firul in 4 si acolo e "munca"

Inca nu e cazul de ajutor, vedem noi ce apare pe parcurs. Am citit de exemplu subiectul cu hainute..acolo chiar trebuie urmarit cu simt de raspundere care e desfasurarea evenimentelor. Chiar sper sa reusim ceva bine si sa nu ne pierdem pe drum.






www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ade_ spune:

Credeti ca ar fi bine sa implicam si alte Fan Cluburi MJ ???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Citat:
citat din mesajul lui ade_

Credeti ca ar fi bine sa implicam si alte Fan Cluburi MJ ???


Pai, daca tu ii contactezi si ei vor, se vor implica, nu?


O sa pui, te rog, lista cu necesitatile si preturile aproximative, acolo la umanitare?




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alexia27 spune:

Ade, eu zic intai sa ne organizam noi aici cum trebuie, sa demaram lucrurile si sa vedem cum merge treaba, ce probleme apar, daca apar, si abia dupa aia sa trecem la next level si sa organizam ceva mai complex. Plus ca noi nu avem organizare juridica, alte fan cluburi au, si nu stiu in cazul asta cum e cu impartirea responsabilitatilor, asumarea raspunderii pentru orice ar fi sa apara.
Tu stii ce ai putea face? Sa pui lista cu preturi la ce e nevoie in salon. Ca sa dam un contur concret actiunii. Patuturile de care ziceai, ai un pret estimativ doar, sau e clar si batut in cuie?
Sa ne lamurim si sa prezentam exact pentru ce strangem bani, recte pentru achizitionarea a 3 patuturi de spital

I am alive and I am here forever
Michael Jackson

I won't be a rock star. I will be a legend
Freddie Mercury


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

purple frumos discurs tinut la umanitare


www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ade_ spune:

Nu este nimic batut in cuie in sensul ca am vazut patuturi la preturi de la 350lei in sus,dar pana vine momentul sa le achizitionam ,noi mai cautam si daca gasim ceva bun la pret mai mic sau daca obtinem o reducere fiindca luam mai multe,atunci cu atat mai bine.Nu credeti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ade_ spune:

Purple blue - nu fac nimic fara acordul vostru

Mergi la inceput