Caritate - Michael Jackson & Fanclub

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ade_ spune:

Scuze!!! Nu am stiut ca nu ai voie sa trimiti mesaje private decat cand ti se solicita in mod expres.Acum am aflat.Scuze inca o data,nu se mai repeta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alexia27 spune:

Huh? Ade, ce s-a intamplat cu mesajele alea private? Te-a certat cineva ca ai trimis PM? Eu l-am primit si chiar m-am bucurat ca am putut sa vad pozele. Desi trebuie sa spun ca m-am ingrozit cand le-am vazut. Oribil, ce conditii de neoameni!

I am alive and I am here forever
Michael Jackson

I won't be a rock star. I will be a legend
Freddie Mercury


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ade_ spune:

In regulamentul forumului scrie ca nu ai voie sa trimiti mesaje private membrilor forumului decat daca ti se solicita.Probabil ca eu cand am cicit regulamentul nu am fost destul de atenta si nu am retinut acest lucru.Ieri cand am reusit sa postez pozele am fost asa de entuziasmata (mai incercasem in urma cu 2 saptamani si nu reusisem fiindca erau pozele prea mari si nu le-am putut micsora)incat am trimis PM la toti cei care au scris la acest topic si celor care au scris la topicul meu gandindu-ma ca doreau sa le vada,dar nu aveam voie sa fac asta.Sper ca am fost iertata.Nu o sa mai trimit PM dacat daca imi va fi solicitat,restul doar pe forum.
Cu drag,Ade

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alexia27 spune:

hi hi, Ade, tare simpatica esti. Stai linistita ca nu-i problema cu trimisul de PM. Poti sa trimiti daca ai ceva de discutat sau de intrebat personal pe alt membru, ca doar n-o sa-i fugaresti pe forum sa le ceri permisiune scrisa, plus ca sunt chestii pe care nu le poti aborda public.
Ia un de la mine si nu te ingrijora, sunt convinsa ca toti cei care participa la umanitare sau aici au vrut sa vada pozele.

I am alive and I am here forever
Michael Jackson

I won't be a rock star. I will be a legend
Freddie Mercury


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:



Stai linistita ca nu ai agasat pe nimeni, zic eu. Doar nu ai trimis la oameni care nu au raspuns pe forum la subiectul tau.

In alta ordine de idei, eu am trimis admin copie dupa cartea mea de identitate, dar inca nu am primit raspuns, asa ca nu stiu ce trebuie sa fac mai departe. Putem oare deschide subiectul dincolo, la umanitare?




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

ade am primit PM-ul tau si nu m-a agasat.

purple eu pe 20 octombrie trimit ceva. sper sa fie o prima transa si sa reusesc sa mai pun si in noiembrie ceva. o sa iti cer atunci mai aproape detaliile pe PM, ca la cat is de blonda intre timp le ratacesc.

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ade_ spune:

Am inteles de la Alexia27 ca s-a primit acordul Mirelei,ceea ce inseamna ca se poate posta subiectul.Nu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

edit: cineva a deschis din greseala un nou cap caritate. dar s-a rezolvat.

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Citat:
citat din mesajul lui oana_n

edit: cineva a deschis din greseala un nou cap caritate. dar s-a rezolvat.



?????????????????

Te referi la capitolul Ajutor umanitar? Eu am deschis. Asta a fost conditia administratorilor.




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

cineva s-a logat cu userul comun si a mai deschis inca un subiect caritate mj. era doar filumetul de pe prima pag si atat. si intrebam cine l-a pus ca sa il stergem sa nu scriem in 2 locuri. apoi a disparut. asa ca em editat si am zis doar ca s-a rezolvat, n-am mai lasat si problema, ca disparuse

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale





Mergi la inceput