Caritate - Michael Jackson & Fanclub

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

motanik sa nu fiti deceptionate daca nu primiti pozele cu copiii..din experienta mea nu te lasa sa faci fotografii cu copiii, la casa de batrani am avut voie sa facem cateva poze dar la casele de copii nici una
super semnatura o atasez si io, daca imi aduc aminte cum

bulinuta mamica de bulinel dragutel

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Da, cred ca ai dreptate Buli. Minorii nu pot fi fotografiati fara acordul parintilor/tutorilor.
Semnatura o modifici din profilul tau, la optiuni ai un plus, apesi pe el sa iti apara ferestruica de semnatura. Am pus sub cuvinte link catre subiectul asta.



Purple , daca vrei sa pui detaliile contului pe prima pagina sa fie acolo pt toate lumea, la primul mesaj, inainte de orice clip si lista cu donatori. Si cred ca lumea poate incepe sa doneze nu? sau stabilim inainte catre cine merg banii?

Fetelor?

--------------------

Andra si bebe Theodora Povestea noastra

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson

FanClub DC Michael Jackson organizeaza actiune umanitara pt Craciun - implica-te si tu, click aici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Purple, am vazut ca ai pus informatiile dar dupa toate celelalte, pune-le inainte sa fie vizibile pt toti cei care intra chiar si accidental pe topic.
Si vezi ca nu ai PM activat deci nu au cum sa-ti trimita oamenii mesaje. Cred ca poti activa singura din profil, nu sunt sigura, verifica si tu.

Acum intrebarea e daca trebuie sa dam de stire adminilor, ca in celelalte cazuri de umanitare. Mirela, ne citesti cumva? Daca nu, Purple ii dai tu un mesaj? Cred ca tb sa ii dai o copie a buletinului prin mail, ca sa fie totul ok.

--------------------

Andra si bebe Theodora Povestea noastra

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson

FanClub DC Michael Jackson organizeaza actiune umanitara pt Craciun - implica-te si tu, click aici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Citat:
citat din mesajul lui motanik

Purple, am vazut ca ai pus informatiile dar dupa toate celelalte, pune-le inainte sa fie vizibile pt toti cei care intra chiar si accidental pe topic.
Si vezi ca nu ai PM activat deci nu au cum sa-ti trimita oamenii mesaje. Cred ca poti activa singura din profil, nu sunt sigura, verifica si tu.

Acum intrebarea e daca trebuie sa dam de stire adminilor, ca in celelalte cazuri de umanitare. Mirela, ne citesti cumva? Daca nu, Purple ii dai tu un mesaj? Cred ca tb sa ii dai o copie a buletinului prin mail, ca sa fie totul ok.



Am activat PM-ul. De fapt, pot primi mesaje, dar nu aparea butonul PM la mesajele scrise de mine pe forum.

Poti sa modifici tu daca vrei acolo la prima pagina.

Si eu cred ca ar fi mai bine sa fie informati si administratorii site-ului, sa nu fie aiurea apoi. O sa le scriu. Mersi de sugestii.

www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

Mi-am pus si eu la semnatura linkul si o sa dau sfoara in tara despre donatii. Sper sa reusim sa aducem un strop de bucurie.

purple. Multumim!

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Atentie la numele de actiune umanitara, eu zic sa raminem aici, intre noi, sa nu o 'oficializam' ca sa zic asa. Altfel, cred ca e nevoie de acordul Mirelei, aici, pe DC exista niste reguli in privinta actiunilor umanitare si sa nu intram in conflict sau sa ne auzim cine stie ce vorbe... Si voiam sa va spun si eu despre poze, nu cred ca veti abea voie sa fotografiati copiii... dar vad ca mi-au luat-o fetele inainte. Dar noi nu avem nevoie de poze, stim ca orice copil zimbeste cind primeste ceva.

CORNELIA, mami de www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

fetelor, felicitari, cred ca asta a fost partea usoara...
chestiunea cu publicitatea ....eu cred ca nu e prea ok, avand in vedere ca nu suntem chiar un fanclub...te trezesti ca ne-or sari in cap fan cluburile oficiale...eu pe cine prind taxez, am facut o pusculita special pentru asta, publicitatea prin viu grai e cea mai buna, asa ca voi trimite tot ce reusesc sa strang, si sper din tot sufletul sa fie o



Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Suntem fan club DC, nu are cine sa ne sara in cap. Si din cate stiu eu, alte actiuni umanitare pe acest forum cer ca cineva sa isi asume responsabilitatea in ideea ca daca strangem fonduri aici cineva trebuie sa dea un buletin sa il aiba adminii undeva daca e nevoie. Cum contul e pe numele lui Purple, cred ca ea tb sa dea si buletinul si astfel cine vrea sa doneze poate sta linistit caci Mirela (desprecopii) are datele ei personale, n-are unde sa dispara cu banii

parerea mea.

--------------------

Andra si bebe Theodora Povestea noastra

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson

FanClub DC Michael Jackson organizeaza actiune umanitara pt Craciun - implica-te si tu, click aici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

Citat:
citat din mesajul lui mj_girl

fetelor, felicitari...eu pe cine prind taxez, am facut o pusculita special pentru asta, publicitatea prin viu grai e cea mai buna, asa ca voi trimite tot ce reusesc sa strang, si sper din tot sufletul sa fie o

purple
mj si eu m-am gandit la acelasi lucru...cu pusculita
eu una desi nu va cunosc personal am incredere in voi

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput