Caritate - Michael Jackson & Fanclub

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

Da motanik, sunt in Ro. Si merge paypal aici. Eu am primit bani asa de la o prietena din Italia. Se iau doar comisioanele aferente paypal care sunt mult mai mici fata de westen union sau altele de gen.

E ok asa. Tu strangi plicurile si trimiti suma in paypal la mine si de acolo eu o trimit la purple.




Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ADRIANKA spune:

Eu astept un cont bancar si cred ca pot sa donez cu Internet Visa aia ce o am eu, adica e a sotului, dar mi-o mai imprumuta din cand in cand...Am mai folosit-o si cand am comandat carti din Romania. Cardul este de fapt gol, si cand vrei sa comanzi ceva pe net depui suma pe care vrei sa o transferi si poti face tranzactia...O sa ma interesez cum sa fac si cu paypal, daca cu visa asta nu merge...La plic ma gandeam ca e mai multa bataie de cap, stai cu emotii o saptamana ca nu stii daca ajunge ori ba...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Maine incerc sa deschid contul...va tin la curent.

Noapte buna.

www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Acum m-am eliberat un pic si am mai intrat si eu pe la alte topicuri... nici eu nu stiam toate acele acte de caritate, stiam ca facuse multe, dar nici chiar asa.

Alexia, imi place ideea ta si ma bucur ca fetele sint de acord. Si eu voi trimite, daca e pina la Craciun, sigur voi gasi citiva banuti de trimis. Frumos! Dar si eu sint pentru un caz de aici, de pe DC, pentru ca la o fundatie de-a lui sau sprijinita de el, se pierd in multime... la urma urmelor, acest club este pe DC, deci mi-a placut propunerea sa luam un caz si sa dam bani in numele clubului, dar pentru Craciun cel mai bine este sa se stringa cit se stringe si sa se duca una dintre voi si sa duca la o casa de copii, poate chiar cea la care a fost MJ cind a concertat la Bucuresti... si sa bucure niste copilasi de acolo. Ar fi minunat!

CORNELIA, mami de www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alexia27 spune:

Perfect atunci.
Purple asteptam contul si punem care cat putem. Eu in plic nu trimit, ca daca il trimit cu posta normala ajunge in 2 saptamani, si daca il pun expres ma costa cam 11 euro. Paypal nu am, asa ca nu ramane decat western union, vad eu cum fac.

Nelia , mi se face pielea de gaina cand ma gandesc la M unde e acum, si cum era inainte...as vrea sa fie preluat spiritul lui de cat mai multi din toata lumea, si, fiecare dupa posibilitati sa faca ceva...o hainuta, un dolar, cateva ore donate, o consultatie gratis...tare frumos ar fi!

I am alive and I am here forever
Michael Jackson

I won't be a rock star. I will be a legend
Freddie Mercury


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

purple, B A F T A la deschiderea contului

Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Si eu zic la fel, sa fie o actiune de Craciun dar pt asta trebuie sa se ocupe cineva din tara. Noi de la distanta nu putem decat sa trimitem un banut si sa mai venim cu idei, iar apoi sa asteptam poze cu zambete de copii.

Avem ceva timp la dispozitie sa ne organizam. Pana una alta, am putea sa facem putina publicitate actiunii, poate se mai adauga si altii, ce ziceti? Hai sa ne punem link la semnatura sau sa dam sfoara in tara pe la alte subiecte sau pe messenger la alti prieteni sau prin mail. Nu e nevoie de f multi bani daca ne strangem mai multi. 10 euro inseamna 2 pachete de tigari sau cateva sticle de suc, ne putem lipsi de ele sa aducem spiritul MJ printre copiii pe care i-a iubit atat de mult.

--------------------

Andra si bebe Theodora Povestea noastra

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Test de semnatura, ce ziceti?

--------------------

Andra si bebe Theodora Povestea noastra

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson

FanClub DC Michael Jackson organizeaza actiune umanitara pt Craciun - implica-te si tu, click aici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:



Am pus filmuletul si pe prima pagina.
Am deschis contul. In lei si in Eur.

A costat 3 lei






www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:



www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Mergi la inceput