Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (328)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Prisi, chiar ca e crunt traficul. Ieri imi venea sa plang in masina, pur si simplu s-a triplat brusc numarul de masini de pe strada. Am intarziat la birou o ora. Azi am plecat si mai devreme, am intarziat numai 10 minute, dar tot era full. Tot asa ma gandesc cu groaza ca inca nu au inceput scolile, va fi si mai rau atunci, iar de la finalul lui septembrie apar si studentii si vor fi si mai multe masini. Zici ca nu prea sunt toale de toamna? Pai eu de unde ii iau baiatului una alta?

Rox , mamica
Alexandrei Maria (10.02.2004) si a lui Andrei Serban (31.08.2007) Poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yaia spune:

Citat:
citat din mesajul lui veroboroda
Problema mea cea mare sunt parintii mei care nu m-au inteles nici o secunda ca nu mai pot sta fara copilul meu si ma acuza ca sunt o mama iresponsabila ca-mi duc copilul la gradi in loc sa-l las la ei. Mama mea chiar mi-a zis ca sunt o criminala si ca nu vrea sa mai aiba de-a face cu mine.Sunt tare dezamagita de reactia lor ,mai ales a mamei mele care ne-a crescut singura pe mine si pe sora mea si m-as fi asteptat sa ma inteleaga.


Daca mama mea mi-ar fi spus asemenea cuvinte, nu cred ca as mai fi vrut eu sa am de-a face cu ea. Daca ea vrea sa creasca inca un copil, poate foarte bine sa adopte un copil care are nevoie de parinti, dar tu nu ai facut copilul pentru parintii tai, ci l-ai facut pentru voi (pentru tine si pentru sotul tau), ca sa va bucurati voi de copil, sa-l cresteti si sa-l ingrijiti, sa cresteti odata cu Bianca.
Si soacra mea mai bate apropouri ca sa-l ducem pe Tudor la ei sa-l creasca ei. Replica mea este aceeasi: locul lui Tudor e langa parintii lui. Acum cica sa-l ducem vara sa-l lasam acolo cateva saptamani, chipurile sa plecam noi linistiti in concediu. I-am spus ca Tudor face parte din concediul nostru. Numai nu vrea sa priceapa sa o lase moarta, dar daca mai propune chestii de genul asta, o sa am o discutie scurta doar cu ea, sa-i explic in 2 vorbe ce si cum. Acum cred ca spera sa faca cumnata mea un copil pe care sa-l duca la ei.

Eu cred ca ai luat acum decizia cea mai buna pentru voi 3. Locul Biancai e langa voi si gradinita e un loc excelent pentru socializare si dezvoltare. Va doresc adaptare usoara!

==================================
Irina, mami de Tudor Cristian (08.10.2007) si delfinas(a)
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns prisi spune:

Rox azi ma duc la Zara si la C&A poate gasesc ceva pentru pitic, eu pentru casa si parc i-am luat Mirunei niste pantaloni si bluze dragute din Carrefoure, de la Tex, cele de fetite sunt chiar frumoase si la preturi f bune, poate au si de baietei

Luy pupicei Mariei, e o fetita foarte cuminte si nu vrea sa o supere pe mami si a fost cooperanta azi

poze
Marta si Miruna (06.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yaia spune:

LA MULTI ANI sanatosi si fericiti
Albert Raoul de mami mirella76
Vlad Mihai, veveritzul sef de mami Slippers76!

Sa va fie vietile minunate!


PS Slippersule, astept poze si povesti!

==================================
Irina, mami de Tudor Cristian (08.10.2007) si delfinas(a)
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gecko spune:

Dragi papanashi, vedeti ca ati pierdut pe drum vreo 80 de capitole!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Prisi, si eu sunt foarte incantata de lucrurile de la Tex, insa pentru baieti nu gasesti prea multe. O sa mai dau o raita saptamana asta.

Rox , mamica
Alexandrei Maria (10.02.2004) si a lui Andrei Serban (31.08.2007) Poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

La Multi Anisori Albert si Vlad!



www.totsites.com/tot/alessiastefana" target="_blank"> my page

Cristina si Alessia Stefana
Iulie-august 2009
HAIDETI SA IL AJUTAM PE SEBI!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns prisi spune:

Citat:
citat din mesajul lui gecko

Dragi papanashi, vedeti ca ati pierdut pe drum vreo 80 de capitole!!!

SUNT CEL MAI FRUMOS DIN ORASUL ACESTA!!!


multumim, am remediat problema

poze
Marta si Miruna (06.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yaia spune:

Citat:
citat din mesajul lui prisi

Citat:
citat din mesajul lui gecko

Dragi papanashi, vedeti ca ati pierdut pe drum vreo 80 de capitole!!!

SUNT CEL MAI FRUMOS DIN ORASUL ACESTA!!!


multumim, am remediat problema


Prisi, inca e ceva problema cu prima pagina. O rezolvi tu sau ma loghez eu sa vad care-i baiul?

==================================
Irina, mami de Tudor Cristian (08.10.2007) si delfinas(a)
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Celia spune:


Albert Raoul de mami Mirella76
Vlad Mihai, de mami Slippers76

LA MULTI ANI, sa fiti sanatosi si fericiti, sa vi se implineasca toate dorintele alaturi de cei dragi!

mami de www.onetruemedia.com/shared?p=4f08eb051f8799a2dda132&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Andreea(30.09.2007) si www.onetruemedia.com/shared?p=4f518706fd1f0403459951&skin_id=6&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Andrei(12.10.1998)
poze
intalnire DC Iasi

6 luni
foto2009

Mergi la inceput