Colectia de toamna - iarna 2005 (245)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns meems spune:

Citat:
citat din mesajul lui catutza

Meems , nu pot sa vad pozele tale si pace bag nov_dec_2005 si parola cunoscuta si nu ma lasa, de ce oare



Cata si Bianca-Maria(2.11.2005)


Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copil


Bucatareala


Catutza, ai pus adresa intreaga la username? (nov_dec_2005@yahoo.com) Parola e aceeasi ca si la contul comun.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corap spune:

helouuuuuuuuuu
e cinevaaaaaaaaaaaa?

c & andrei-ardei 14.11.2005 & cireshik anais 07.05.07

margele, margelute si chestiute

margelute noi de 1 mai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxisialexia spune:

daaaa! hello

Sunt dupa 3 ceasuri de smotru si bucatareala, sper sa apuc sa scriu pana se trezesc.
Suntem bine, multumesc domnului, am fost si eu saptamana trecuta la medic la control, am vb mult si pentru prima data de cand merg cu copiii la medic am gasit un doctor care stie sa asculte si sa se poarte cu copiii.
alexia arre 105 cm, de kilograme nu va spui ca eu m-am speriat
mateiu cica scade in loc sa creasca, pupa mama pe el are 9,100kg .ieri am fost fericita, matei a ras in timp ce manca..wow!!! , mare realizare.( nu ma pot intelege decat mamicile de copiii mofturosi )

vorbe de copil -by alexia
alexia- mami, trebuie sa mergem la magazin auchan
je- de ce?
alexia- sa cumparam lapte pentru matei
je- nu este nevoie, matei are lapte
alexia- atunci poate gasim aripioare( este vb de aripioarele de fluturas cu bagheta si cornita pe care si le dorea)

catalina, multumesc de ganduri..sunt bine si in cautarea echilibrului, incerc sa fac zilnic ceva si pentru mine . ma macina o gramada de ganduri privind datul lui matei la cresa, mai este f puint si incepe gradinita si iar incep bolile alta distractie .cat ati stat in busteni? frumos concediu ati avut, s ava fie de bine. pup bia cea frumoasa

inuta, nu te simti stinghera singura cu ei la cabana? Frumos foc este robert , are o privire asa de jucausa

lavi slideshow-ul cum il contorizeaza? eu le vad pe toate, mercic pentru poze

inchiei aici, masa de pranz de acum a fost un fiasco
o zi frumoasa!

sa nu uit bicule, apoi cum ramane? si bine ai venit in Ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Roxi mare smecherie Alexia!!!
Nu te deprima cu masa de pranz. Iti zice un fost copil mofturos actualemente mama de "marfa" asemanatoare
Nu stiu daca se contorizeaza slideshow-ul, nici nu conteaza, ma bucur ca ti-au placut
---------
tot io'
Imi petrec timpul in mod placut facand prospectiuni pt vacanta de la anul, prima parte in nordul Croatiei. Tocmai am remarcat (printre altele) apartamentul asta: http://www.histrica.com/offer/private-accommodation/birimac/11902/
60 mp, 2 dormitoare, pare sa aiba 2 bai (unul din dormitoare cu baie privata), terasa pe care sa iei breakfastu' ; aproape de plaja, 60 EUR in full season. Mi se pare foarte bun raportul pret/oferta
Mey! Sa nu mi-l furati!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

M-am repatriat pe dragele mele plaiuri bucurestene. Fara bufnita, care a ramas cu mama la Bistrita. Io-s cu un milion de chestii administrative pe cap, iar maine voi executa o maaare curatenie generala, cu Dna Flori ca ajutor.am un chef de numa'.

Ma apuc sa pun si pozele de la Bistrita-Hunedoara.

Poze cu noi 1 si 2
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4 si www.dropshots.com/saralyna2005" target="_blank">5
Varsta Sarah


There are no shortcuts to happiness!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ilenutza spune:

In concediu plecam cu avionul, de sambata pana duminica urm.am luat biletele, sper sa fie totul bine. acum am de facut niste cumparaturi pt ca acolo e frig si o mergem mult pe jos si cu bicla.
Poze o sa facem sigur, plus filme, promit sa va arat

Azi iar a fost vremea f schimbatoare, pe la ora 10 s-a umplut plaja de alge, cel putin unde am fost noi , in zona iaki din mamaia.s-a pus un vant naspa asa ca am lasat bagajele la sezlong si am bantuit in zona.
M-am vazut cu Ripley, cu fetele .maine o sa ne intalnim la plaja, sa vedem cum o sa fie cu gradinita dupa noi!

Azi ne-am facut poze de epoca, cu mama si matusa mea. maine le vom lua- sper sa fie k lumea facut.ne-a ajuns mai putin decat credeam, 33 ron de persoana.

Victor e bine, antibioticul i-a mers f bine, cred ca e prima oara cand ii dau antibiotic asa rpd, amoxicilina, i-a fost rau doar 2 zile si gata, azi l-am luat la plaja.

Gata jurnalul de seara!Somn usor si un purec pe-un picior!




Ile , mami de Victor ( 22 dec 2005) si Andrei ( 25 iulie 2007)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Noi azi o luam spre Apuseni by cort . Dupa servici plecam la Alba unde dormim si dimineata o luam in sus.

Silviei ii merge bine in tabara, dar zice invatatoarea ca e tare mofturoasa la mancare, mananca incet si putin. S-o cred, sa n-o cred...

Nati s-a imprietenit rapid cu rudele adulte ale lui socru-meu. (Nati e mai prietenoasa cu adultii, Silvia cu copiii). Azi dau o tura pe la manastiri, maine ajung si ei la Durau si duminica o vor prelua pe Silvia direct de acolo.

Noki astept poze! Spor la treaba! Dupa intoarcerea de la munte vom organiza si noi un we administrativ

Ile super!
Plaja placuta cu gradinita!

Miha concediu placut la Sibiu!

Gandacel ne mai citesti? Ce mai fgaceti? Cum a fost concediul prin tara si ce locuri misto ati mai descoperit?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Miha & Catutza leoaicele de pe 16 si 17, la multi ani! sa fiti sanatoase, voi si cei dragi, sa fiti senine, linistite, vesele, sa aveti parte de multa dragoste si sa stiti sa va faceti viata frumoasa!
Si urare valabila la ambele: poate puneti la cale vreo surioara pentru fetele voastre frumoase!
(Nu ma poc abtine eu de la astfel de urari)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bic spune:

Fetelor, eu nu reusesc sa tin pasul, asa ca va rog sa alegeti voi o zi pentru intilnire pina pe 23 august.
As prefera un loc, precum Cismigiul, care desi este departe de Colentina unde e fii-mea, e usor accesibil cu transportl in comun.
Altfel, daca ne nimerim intr-un parc pe dupa-amiaza si am acces la Internet, o sa postez aici.

Am trimis un mesaj pe contul de yahoo comun cu nr. meu de mobil de aici.

Pupici.


Smaranda Ioana, 3.11.2005
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=75330" target="_blank">Povestea nasterii

www.askdrsears.com/html/2/T020100.asp" target="_blank"> Alaptati,
www.lalecheleague.org/bfinfo.html" target="_blank"> alaptati,
alaptati!

Cum se poarta un bebelus in wrap si discutia de pe DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Eu ma intorc pe 19 seara tarziu, please alegeti o zi dupa 20

Mergi la inceput