Colectia de toamna - iarna 2005 (245)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ioana_77 spune:

Hello si de la noi!

Suntem bine, sanatosi, dar fara chef de scris, ca de altfel va urmaresc din umbra
Vazut poze frumoase,sunt la zi cu ele.

Concediu placut si vreme buna la toti calatorii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catutza spune:

La multi ani, Mariilor

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~```

Lavi , drum bun la Alba, te asteptam inapoi cu poze si impresii, eu una nu am curaj sa dorm la cort, mergeti intr-un loc amenajat ceva sau pe munte pur si simplu?

CristinaN , concediu placut, sa va intoarceti inapoi plini de energie

Bic , bine ai venit in tara



Cata si Bianca-Maria(2.11.2005)


Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copil


Bucatareala

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miri__b spune:

buna
ne-am intors si noi de la Herculane.statiunea arata jalnic, hotelurile acelea imense din centru s-au inchis, eu cred ca cineva ii saboteaza intentionat, unul dintre ele avea aer conditionat la toate camerele. Statiunea era plina de turisti, nu toti pensionari, nu aveai loc de parcare.
am fost la masaj si la piscina cu apa termala in fiecare zi, am facut plimbari.mancarea ieftina dar 3 feluri de mancare la orice restaurant.
murele erau 4 lei/kg, dar am gasit si sursa direct, ptr. 5 bucati m-am zgariat pe maini ca naiba.

lA MULTI ANI MARIILOR!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissy77 spune:

mergem la
Va pupic, sa ne "revedem" sanatosi si voiosi

Cristina & Elise-Stefania

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Cam cu intarziere, dar sa ne traiasca Mariile noatre dragi de colectie, atat mamici, cat si copilitze!

Negara, sa prindeti vreme faina, sa va balaciti si sa va distrati!

Eu tot fara piticanie sunt, profit din plin de perioada asta ca sa-mi fac ordine prin chestiile restante de n luni deja. Marti ma duc dupa ea s-o iau, ca abia astept s-o vad.

Miri, cum fu la Duni? Nu ne zici NIMIC?


Poze cu noi 1 si 2
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4 si www.dropshots.com/saralyna2005" target="_blank">5
Varsta Sarah


There are no shortcuts to happiness!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Miha draga, sa fii fericita, iubita, mereu vesela si sa ai parte numai d ebucurii si d elucruri frumoase in viata!

Poze cu noi 1 si 2
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4 si www.dropshots.com/saralyna2005" target="_blank">5
Varsta Sarah


There are no shortcuts to happiness!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catutza spune:

La multi ani Miha!

Noki , ceva poze nu vad si ochii nostri?

am fost aseara la un restaurant si m-am serbat a fost tare dragut doar ca ma simt aiurea ca fac 30 de ani...



Cata si Bianca-Maria(2.11.2005)


Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copil


Bucatareala

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Catuta, da' ziua ta nu e maine? Ma apuc amu d epus pozele pe Picasa...acum 3-4 zile nu a mers, nu stiu ce a avut.
La ce restaurant v-ati serbat? Si eu tot frec menta si schimb 100 de planuri cu ce sa fac de ziua mea.

Poze cu noi 1 si 2
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4 si www.dropshots.com/saralyna2005" target="_blank">5
Varsta Sarah


There are no shortcuts to happiness!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:



Cu intarziere - la multi ani tuturor Mariilor, Marinilor, sa fiti fericiti si voiosi!

Miha, la multi ani, sa ai parte de tot ce-ti doresti!!



Catutza, cu anticipatie (ca saptamana viitoare nu sunt in Bucuresti) LMA si tie, sa-ti dea Dumnezeu tot ce vrei tu!
PS: cum se mai simte mama ta, si-a mai revenit dupa decesul tatalui?

Joy si Negara ce fac sotii vostri, si-au gasit de lucru?

Am vazut pozele:
- Catutzei - ce frumoasa e Bulgaria, trebuie sa ajung si eu pe acolo. Iar Bianca m-a impresionat, e tot mai feminina.
- Lui Lavi -tare frumoase sunt locurile pe unde s-au plimbat fetele.
- lui Mandy - wow, frumos si civilizat e in Ungaria, iar Mandy e atat de linistita (asa or fi oamenii care lucreaza acasa)
- Negarei - din poze pare ca voi o tineti tot intr-o petrecere, bravos.

Noi am repatriat-o pe Ilinca de la tara, m-a impresionat ce bucuroasa a fost cand a intrat din nou in casa dupa o luna de absenta. Si-a luat toate jucariile din lada si rand pe rand le-a incercat. rar, mai scotea cate un "ia uite-o si pe asta", saraca ii era dor de Bucuresti.
Seara s-a intalnit cu prietena ei cea mai buna, mama, ce s-au mai imbratisat.
Acum o mai ducem si noi prin parcuri ca n-a mai vazut un tobogan/leagan/masinuta electrica de un car de vreme. Dar maine fugim la munte ptr o saptamana, sper sa fie totul ok. Bineinteles ca e vacanta din nordul Moldovei s-a dus pe apa sambetei deoarece pe Doru il doare inca cicatricea, dar mai e timp. Asa ca mergem doar la Cheia (2 zile) si la Bran (3-4).


P.S: Ioana_77 ce e, mey, cu Pestii? Sunt pesimisti, au numai scenarii dezastruoase in cap si vad numai partea goala a paharului? Eu zic demult ca zodia asta ar trebui scoasa din horoscop, n-am vazut om fericit sau macar multumit de viata lui care sa aiba semnul Pestelei

Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_77 spune:

Na, mai, Feli si dk o scoatem din horoscop, noi cui mai ramanem cu toate depresiile noastre? Concediu placut!

Miha, La multi ANisanatosi si fericiti!

Catutza, La Multi Ani si tie in avans! Lasa tristetile deoparte, uite ce familie minunata ai!

Mergi la inceput