Colectia de toamna - iarna 2005 (245)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mara95 spune:

salut!

lma Mariilor!am sarbatorit si noi in delta,la murghiol ieri,la o ciorba de peste!am vazut si acvariul din tulcea,iar ca bonus manastirea cocosul.a fost f frumos si relaxant.catre seara bebelusii mei nu mai aveau rabdare.

nu am reusit sa vad nicio poza din cont din lipsa de timp.

ina,,multumim.nu stiu daca flavi are voce,cert e ca strabunica ei (bunica sotului ) a fost dorita in trupa lui tanase, pe vremuri,datorita vocii sale,dar nu au lasat-o parintii.cine stie...deocamdata lalaie.

cristinan, concediu placut!cu intarziere:eforie sud este cam la fel ca in anii 90,fara imbunatatiri majore.din mers, mai mult mi-a palcut cum arata eforie nord.am mers 4 ani in ES datorita hotelului flamingo dotat cu piscina, f multa verdeata si parcare mare,plus multa,multa liniste.in hotel erau f multe familii cu copii mici,asa ca am trecut neobservati,ceea ce si doream.plaja e relativ aproape,in apa se gasesc pietre de care flavi se speria mereu.nu erau alge ca in mamaia in apa.terase multe, fara mare aglomeratie,preturi rezonabile.se poate si mai bine,dar pentru noi a fost ok.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Feli, welcome back! Vacanta placuta la munte! O sa fie fain, o sa vezi!

Catuta, tare frumoase pozele de la munte!

Ioana- lasa depresiile si mai bine pune-ne niste poze de la ziua sarbatoritei de ieri!


M-am ouat poze proaspete de la Hunedoara si Bistrita. Le aveti AICI.

Poze cu noi 1 si 2
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4 si www.dropshots.com/saralyna2005" target="_blank">5
Varsta Sarah


There are no shortcuts to happiness!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

as propune ca, prin scoaterea zodiei Pesti din horoscop, cei nascuti in perioada aferenta sa treaca la celalalte, LA ALEGERE. Eu una as alege Leu Mi se pare ca nativii sunt cei mai increzatori in fortele lor.

Noki uitai sa te felicit ptr intrarea la doctoratul (parca asta era, nu?) fara taxa. Uite un om care stie ce vrea, ca tot ziceam de zodii bune.

PS: inca n-ai fost in Turcia, nu? Daca asa e, vacanta placuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mara95 spune:

noki,f frumoase poze,am vazut revenirea in forta a Sarei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_80 spune:

Buna seara,

La multi ani tuturor Mariilor pentru ieri, sa fiti fericite si sanatoase!

multumesc frumos pentru urari, am avut o zi frumoasa de tot, am fost la Sighisoara, vreme superba, drum liber, totul perfect :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_alexia spune:

La multi ani, Mihaela, cu sanatate si numai bucurii. Ti-am mai trimis vreo 2PM, sper sa reusim sa ne intalnim maine.

Azi am facut o mega-boacana avand ca rezultat imbaierea mobilelor si a aparatului foto . E drept ca macar am facut-o la mare inaltime, eram pe la Balea. Acum sunt puse la uscat, sa vedem maine-poimaine ce mai recuperam din ele . Si sunt amarata tare

Drept urmare, Mihaela, Tania, Coralia, daca ramane intalnirea pe maine la 11 in parc, va rog sa ma sunati si pe mine pe fix sa mai vorbim. Si sper sa aduceti voi ap. foto.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Feli, as fi vrut io admitere directa la doctorat. Ehehehe. e abia admiterea la master, dar asa este, la fara taxa. Am facut economie de 7200 ron.La turcaleti plecam lunea viitoare, pe 24. Abia astept.

Of, Maria, asta va mai lipsea.Tin pumnii poate recuperati ceva-ceva.Dar cum ai reusit performanta?

Io am dat in patima shoppingului rau de tot, am devalizat mallurile bucurestene in ultimele 2 zile.Bine ca plec marti dupa Sarah, ca altfel riscam falimentul.

Poze cu noi 1 si 2
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4 si www.dropshots.com/saralyna2005" target="_blank">5
Varsta Sarah


There are no shortcuts to happiness!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catutza spune:

Noki , frumoase pozele iar Sarah e o adevarata domnisorica ghidusa
Ziua mea este maine dar maine luni asa ca am sarbatorit ieri ca tot era si Sf. Maria. Am fost la Xanadu un restaurant de cartier, cu portii nesimtit de mari si preturi ok. Chiar ne-am simtit bine acolo.

Feli , multumesc de urari, concediu placut si multa sanatate lui Doru. Poate ne pui si poze cu Ili ca esti cam zgarcita la capitolul asta

Ioana , ai dreptate, am famulie minunata , ieri chiar a fost super bine cu toti prietenii in jurul meu.
Voi cum ati sarbatorit-o pe Maria voastra?

Mihaela, Maria, Tania, Coralia , intanlire placuta maine




Cata si Bianca-Maria(2.11.2005)


Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copil


Bucatareala

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catutza spune:

Maria , sper sa recuperati mobilele si aparatul

Noki , ce cumparaturi ai facut? eu nu mi-am luat decat o fusta de blugi, mai vreau o pereche de sandale sau pantofi decupati si niste pantaloni negri dar...nu am cand sa umblu si nici chef ca ma enerveaza cand caut si nu gasesc ce vreau

marti plecam la tara pana duminica, sunt tare curioasa cum va fi mai ales ca nu am stat cu Bia atat timp plecate fara Mihai



Cata si Bianca-Maria(2.11.2005)


Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copil


Bucatareala

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns meems spune:

Miha80, ma bucur mult ca ai avut o zi atat de frumoasa. Iti transmit si eu, asa mai pe finalul zilei... un La Multi Ani din tot sufletul si multa, multa bucurie, alaturi de o imbratisare calda.

Mergi la inceput