Alex, are nevoie de ajutorul nostru - Avem Paypal!

Raspunsuri - Pagina 24

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns vias spune:

Citat:
citat din mesajul lui anyvovcu

kay ce sa zic cand ajung ti le trimit dar vreau sa mai incerc la israel caci nu trb formular si merg ai repede lucrurile caci cu negatia aia vor fi probl mari ii dai seama nu va fi usor de aia si doctorul a spus sa ma axez pe aceea fundatie si platim drumul dus intors doar dar nu reusesc sa iau leg cu ei.dar daca tu reusesti sa obt un raspuns din germania dr de la timisoara a spus ca face el formularul si vedem noi ne descurcam cumva.mersi mult de tot de sprijin



Ani, eu te sfatuiesc sa mergi pe mana lui Kay, are mai multa experienta decat am mancat pana acum noi
Iar despre negatie eu zic sa insisti la Tg Mures...vb cu Gozar la tel, spune-i ca tu ai vb in Germania, si ca ai acolo o sansa, dar ca ai nevoie de acea negatie, mai ales ca te-a trimis acasa...si ti-a mai vb si de alte 4 operatii in plus!
Daca nu...ma duc eu la ea saptamana viitoare sis a vezi ce ti-o paruiesc...

Cami,mamica ingerasului Darius-Andrei
n: 15.07.2008
d: 16.08.2008

ingerasul Darius-Andrei

www.Darius-Andrei.piczo.com

http://nshrine.com/shrine/Darius

Sa-l ajutam pe Alex


31+ Darius mi-a trimis de ziua mamei cel mai frumos cadou, un bebe!

bebe Flavius Cristian

AMR 7 SAPTAMANI

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

Any si eu te sfatuiesc sa faci ce spune Kay. ea are foarte multa experienta stie ce si cum trebuie facut. oriunde vei merge, Israel sau Munchen, este mai bine ca in RO! curaj, ne rugam sa reusiti si daca mai putem ajuta cu ceva....spune-ti!



Bazar pt Mihaita

cont pay-pal:mihaela77oprea@yahoo.com

VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT! MIHAITA

Unii oameni au petrecut o viata intreaga si au adunat averi facand lucruri firesti, nefiresc de bine!







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anyvovcu spune:

bineinteles ca voi merge pe mana lui kay am vorbit cu lacatusu si a spus ca de negatie se ocupa el si daca ei nu o dau las ca da lacatusu ca el face formularul.si mai am pe cineva acolo care va ajunge si la director pt negatie la o adica dar sa speram ca ne dau raspuns cei de acolo cat mai repede.pana atunci mai incerc in mai multe locuri ca sa avem cat mai multe raspunsuri ca la casa avem pe cineva cunoscut la timisoara si poate poate.va multumesc.Cami fi bebe cuminte ca placerea de paruiala mio rezerv mie iti dai seama dar iti las si tie 2 fire sa nu zici ca nu ai paruito cum merita.e o idioata de clasa 1 si se mai si da maredar de ...............asa e la noi..........multi pupici puiului mic ce face da din picioruse????//lasa sa te bata de pe acum
si ale va pupa ca mai nou tot pup spune la toata lumeaai grija de bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

ani, sper ca pana vineri sa ai rez de la cateterism ca sa pot trimite la
munchen. Eu nu o sa intru sapt asta, dar are Cami nr meu si poti oricand sa
ma suni daca e ceva. Mai bine iti dau un pm sa
iti explic.

************************************************************************************

MIHAITA VREA SA NU MAI FIE DIFERIT !


oana de SOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an


S


www.alexandruconovaru.ro , www.helpsonia.com

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and (shout=www.dictionarenglezroman.ro/dictionar/shout" target="_blank">chiot, strigat, tipat, aclamatie) ."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

Any scumpa, eu te rog sa suni la Tg Mures si sa-i rogi sa-ti trimita prin fax rezultatul la cateteris ca nu mai este timp si ca tu ai inceput si pe alte cai.
Spune-le ca ai nevoie urgent de rezultat.


Te pup!

Cami,mamica ingerasului Darius-Andrei
n: 15.07.2008
d: 16.08.2008

ingerasul Darius-Andrei

www.Darius-Andrei.piczo.com

http://nshrine.com/shrine/Darius

Sa-l ajutam pe Alex


31+ Darius mi-a trimis de ziua mamei cel mai frumos cadou, un bebe!

bebe Flavius Cristian

AMR 7 SAPTAMANI

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anyvovcu spune:

scumpa credema ca sun de 3 zile dar nu raspunde deloc maine mai incerc iara.te pup am sa fac tot posibilul le cer sal trimita pe mail ca ajunge mai repede.pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

..ce ai mai facut Ani????...spune-mi te rog care e situatia actuala...ti-au trimis ceva prin mail, fax sau posta????
Te rog sa-mi spui, pt ca duminica ajung la Tg Mures in spital..spune-mi unde sa merg sa le cer acea negatie si rezultatul la cateterism...
..sper sa scrii...altfel merg la institut...si sa vezi numai ce le fac...ca asa am un chef de cearta cu ei...

Cami,mamica ingerasului Darius-Andrei
n: 15.07.2008
d: 16.08.2008

ingerasul Darius-Andrei

www.Darius-Andrei.piczo.com

http://nshrine.com/shrine/Darius

Sa-l ajutam pe Alex


32+ Darius mi-a trimis de ziua mamei cel mai frumos cadou, un bebe!

bebe Flavius Cristian

AMR 6 SAPTAMANI

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anyvovcu spune:

cami stai linistita ca vin eu luni si iau rezultatul iar despre negatie sa rezolvat nu e necesar de la ei si a rezolvet lacatusu.luni merg la tg mures sa iau cateterismul si vedem ce zice kay si apoi facem formularul si de acolo doamne ajuta . ne intalnim la tg mures luni te pup dulce

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

eu ajung la Tg Mures azi...duminica...ca medicul meu e de garda...asa ca nu o sa ne vedem...
Dar de ce nu trimit pe mail sau prin fax rezultatul????? Chiar nu am inteles de ce trebuie sa mergi tu personal sa iei un rezultat...

Cami,mamica ingerasului Darius-Andrei
n: 15.07.2008
d: 16.08.2008

ingerasul Darius-Andrei

www.Darius-Andrei.piczo.com

http://nshrine.com/shrine/Darius

Sa-l ajutam pe Alex


32+ Darius mi-a trimis de ziua mamei cel mai frumos cadou, un bebe!

bebe Flavius Cristian

AMR 6 SAPTAMANI

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sirimie spune:

Sper sa reusiti!

Mai e nevoie de bani?
Ce mai face Alex?

Va dorim sa cresteti mari si frumosi!

Simona & Vladut (27 februarie 2005) & Monica (23 aprilie 2009)

Am blog si poze in album
Diferenta intre cum este si cum ar trebui sa fie

Andrei are nevoie de ajutor: http://andrei.seek-on.com/ro
Despre Andrei

Mergi la inceput