Alex, are nevoie de ajutorul nostru - Avem Paypal!

Raspunsuri - Pagina 25

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anyvovcu spune:

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

Any, ce mai face micul Alex? sper din inima, ca este bine. ce vesti mai ai cu medicii? sanatate si binecuvantari!



Bazar pt Mihaita

cont pay-pal:mihaela77oprea@yahoo.com

VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT! MIHAITA

Unii oameni au petrecut o viata intreaga si au adunat averi facand lucruri firesti, nefiresc de bine!







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anyvovcu spune:

dragele mele alex momentan e bine.ce sa zic am raportul de la cateterism dar se deschide doar cu nu stiu ce program special asa ca mai dureaza ca sa il trimit lui kay.am reusit sa iau legatura cu cei din israel si am trimis actele acum sa vedem ce zic ei,dar dupa cate mi sa spus avem sanse mari sa ne ia.sa dea dd ca nu mai pot ma suna de la tg mures ca sa merg la ei dar am zis ca nu acum sa vedem ce reusim aici sau in germania.in rest binisor.va pupam dulcesi va multumim din suflet sunteti niste super mamici.copii vostri au cu ce se mandrii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anyvovcu spune:

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

Any, ce mai faceti? nu mai scrii aici? ce face scumpul Alex?
sanatate multa!


Bazar pt Mihaita

cont pay-pal:mihaela77oprea@yahoo.com

VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT! MIHAITA


M-am nascut pentru succes!







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

Any, repet intrebarea, cum sunteti? cred ca am pe undeva telefonul tau.
ce face micul Alex? sper ca ati reusit sa rezolvati cu actele pentru operatie! sanatate multa!



Bazar pt Mihaita

cont pay-pal:mihaela77oprea@yahoo.com

VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT! MIHAITA


M-am nascut pentru succes!







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anyvovcu spune:

dragele mele alex momentan e bine ne luptam inca cu actele si speram sa rezolvam undeva pe luni ca sa le trimitem si in israel si si sa le trimit si lui oana.ne rugam sa reusim acum facem recuperarae cu alex la picioruse ca muschi sunt cam slabuti si cum nu are greutatea normala e cam greu un pic ca nici nu are voie sa oboseasca prea mult si facem doar putin pe zii.ce sa mai zic m omoara actele astea si aia de la tg mures ca nu vor sa le dea si tot asa nu mai stiu ce sa mai fac si unde sa ma mai duc,va multumesc mult ca inca intrebati de ale si sper sa vina ziua cand pot spune si eu liniustita ca bine fara probleme.va pupam dulce caci acum mergem la mos ene

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

Ani iubita, eu vineri merg la spital..si acolo raman..ca ma opereaza...
Zici ca Gozar nu ti-a dat nici acum actele????????
Te rog incearca sa raspunzi pana maine...si daca nu ti-o las eu fara par pe asta....am asa o ciuda pe tapita asta...mi-a omorat copilul...apai sa vada ea scandal...ca de fata cu mine iti trimite ce ai nevoie pt Alex...


Te rog mult, spune-mi de ce ai nevoie..daca e nevoie intervin si prin altcineva acolo...si tot o sa-ti trimita ce ai nevoie!

Sanatate multa lui Ale!

Cami,mamica ingerasului Darius-Andrei
n: 15.07.2008
d: 16.08.2008

ingerasul Darius-Andrei

www.Darius-Andrei.piczo.com

http://nshrine.com/shrine/Darius

Sa-l ajutam pe Alex


38+ Darius mi-a trimis de ziua mamei cel mai frumos cadou, un bebe!

bebe Flavius Cristian

AMR 1 ZI

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anyvovcu spune:

cami scumpa am reusit ceva cu lacatusu dar sa vedem daca spui ca mergi acolo e super caci am sa vb cu lacatusu sa o sune sa trimita ca sa fim siguri draga mea o sa te sun si o sa te anunt caci am sa vb si am sa cer sa ti le dea tie.pupici dulci si sa ne tineti pumni caci asteptam raspuns din israel si du pa ce vb si ii trimit si lui kay poate avem noroc si in germania
cami fi tare caci o sa fie bine la fel cum esti si vei fi mereu o luptatoare la fel vom fi si noi te iubim si va iubim pe toate mamicilee.tineti-ne pumnii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anyvovcu spune:

dragele mele va mai tinem la curent cu starea noastra care pana acum este buna, felicitari cami pupici dulci la bebe.inca asteptam raspuns va pupam dulce

Mergi la inceput