Casnicute, harnicute, mamicute (200)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:

Citat:
citat din mesajul lui mikiriki

Io astept cuminte pozele



Amr 16z

Wohlleben ist die beste Rache!...Miki


Acusica vin...sunt calde


EDIT: Gata uitati-va (doar la el ca asa ati promis )
http://community.webshots.com/album/573891789noXxhz





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikiriki spune:



Sa va fie Co de bine. Ce bine v-ati distrat. Eu m-am uitat si la tine . Pupici zambaretzei---ce mare s-a facut.





Amr 16z


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Katyuscha21 spune:

buna fetele

va invit la o fripturika de pui si o ciorba moldoveneascafacem cinste din partea casei
ma fetelor la cat de obosita ma simt si ce durere de spate am nu am stare sa stau un pik si eu intinsa in pat trebuie sa fac ceva imi caut de treaba numai sa nu stau degeaba off dar sincera sa fiu as avea nevoie de o pauza macar de o zi sa nu fac nimk.

25+si lumina ochilor mei ANDREI 2 ani si 10 luni 26.09.2006
Asa creste Andrei
Burtica
Aniversarea nuntii
Bebica din burtica

Un copil este o Binecuvantare de La Dumnezeu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

cuscra si ma bucur ca v-am vazut pe toti 3 zambareata mai ales...maica da creste ca din apa si e frumushica foc...si ce bronzati sunteti...

Liano deci asa...aparusi doar cand trecu mustatza pe la tine... fato si ma bucur ca sunteti bine...ma uitati si io in albumul ala si nu mai pusesi si tu nici o poza noua cu oltencuta :(

katyscha ...incearca sa te odihnesti acum cat poti cu unul oricum e mai usor asta da incurajare

miki, vreau si eu acasa te vezi cu clau si pe-acolo?

monica

Prajituri si papa bun
Prajituri si Papa bun 1
Prajituri si papa bun 2
Papa de post




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikiriki spune:

Neata



Moni, nu ma vad cu Clau acolo, ne vedem doar aici
Clau, ai primit sms meu pe nr de Ro? distractie faina in continuare
Katyuscha bine ai venit! sarcina usoara in continuare


Eu ma apuc de sortat actele pt Ro ( trebuie sa-mi schimb pass, CI).
O zi buna.

pe toate




Amr 15z

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

sexoasele...da' pe unde sunteti bre? il dati cu crema pe spate pe mustata ?
o zi frumoasa tuturor

monica

Prajituri si papa bun
Prajituri si Papa bun 1
Prajituri si papa bun 2
Papa de post




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

mey, eu l-as lua sa ma dea el cu crema , upssss... ca ma aude cuscra'ta
Ai vazut ce bine arata, i-am admirat pe toti in poze si am constatat ca nor'ta seamana cu cuscru'tu

dispar, ca mi-o iau pe cocoasa

Doar cu un apel telefonic, il puteti ajuta pe Dan sa mearga din nou !



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, Isabella, poze in casuta galbena , www.dropshots.com/danelutza" target="_blank">filmulete
Curiozitatea poate dauna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

georgiiii lasa fata ca nu ma supar io..ca dupa tine trebe sa astept mult si bineeeapropo da nu le spusesi si faza cu telefonu??ca grasu de unde sa stie numele lu mustatzea..si cum ma tot auzea pe mine mustatzea in sus mustatzea in josel suna si ceru cu Domnul Mustatzea
botezu e pe 26 sept asa ca va astept pe toateehai sa vay care cum va inghesuitzimai tineti minte ce ziceati ca veniti toate??io nu am uitat
asa cum va spusai nu am timp nici sa respir da sa mai si pun poze..da lasa ca va pun io pana se marita fiemea
va pup pe toateee

www.babygalerie.at/index.php?bl=1&baby=21822" target="_blank"> oltencutza mea iubita

"Stelele care cad, nu pier
Stelele care cad se duc pe un alt cer"!!!


Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou !!! Avem TELEDON !!!

Sebi are nevoie de voi!!!


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">"Port in suflet povestea licuriciului Emma"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:


Nu le-am zis-o fata ca am uitat
Important e ca stie cum ma cheama pe mine Cand am raspuns la telefon m-a luat omul direct cu "Buna Georgi, sunt Cata" Si am inceput sa-mi storc creierii care Cata e asta de suna pe nr lui Mustatea dar ma cunoaste si pe mine M-a luminat tot Grasu' cand mi-a zis ca e Cata de la Craiova Deh....emotii...alea alea....
Danelutzo sar'na de complimente. Da asa spune toata lumea ca fi-mea e bucatica rupta din ta-su
Cuscra sar'na. Sa stii ca o mai bag la slabit din toamna

Noi suntem singuri acasa daaaaar...amadoi cu febra si dureri musculare. Am baut cate un fervex si acum o sa ne facem cate o frectie ca asa a zis doctoreasa. Mai si faceam haz de necaz Suntem si noi singurei si parca am fi 2 bosorogi de 70 de ani cu "aoleu" si "nu mai pot"

Apropos de bosorogi....ieri m-a vizitat socrosenia si avea glume in program cu fi-mea. I-a zis ca ea se muta la noi, ca e batrana si bla bla bla. Face Stefi o fatza de-aia lunga si zice: "Cum sa te muti la noi pe vecie? Io nu vreau sa am de-a face cu batranii si mai ales cu babele !!!" M-am spart de ras. Radea si socrosenia dar nu stiu daca era rasul ei

Hai pupare. Ma duc sa ne frectionam


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Citat:
citat din mesajul lui georgi75
EDIT: Gata uitati-va (doar la el ca asa ati promis )
http://community.webshots.com/album/573891789noXxhz

Numa la el m-am uitat,parol! Da nu prea am putut de raul tau...unde e el hop si tu.

Pupici la zambareata mica.Sunteti o familie frumoasa,sa fiti sanatosi! Aaaa...si mai sunteti si negri rau. Unde ziceai ca ati mers?In Eforie?La anu' merg si eu acolo,ca arde soarele mai bine.



www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=ratusca%20din%20viata%20mea&page=9" target="_blank">Am si eu ratusca mea (mar1 si mar2)
De la lume adunate si-napoi la lume date...

Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...

Mergi la inceput