Casnicute, harnicute, mamicute (200)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

cuscra, noi inchidem cate-un ochi si facem abstractie de domnia voastra...ne uitam doar la mustatza
pe toti 3...ma bucur ca v-ati distrat si bronzat...las ca sunt sigura ca iei examentul cu fb

monica

Prajituri si papa bun
Prajituri si Papa bun 1
Prajituri si papa bun 2
Papa de post




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Citat:
citat din mesajul lui monica-elizabet

cuscra, noi inchidem cate-un ochi si facem abstractie de domnia voastra...ne uitam doar la mustatza








suntem in

INGERASUL EMMA AIDA
ALATURI DE SEBI

www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
Timisoara Impreuna
'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Katyuscha21 spune:

multumesc fetele pt primire
ce ati vrea sa stiti despre mine?

25+si lumina ochilor mei ANDREI 2 ani si 10 luni 26.09.2006
Asa creste Andrei
Burtica
Aniversarea nuntii
Bebica din burtica

Un copil este o Binecuvantare de La Dumnezeu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Citat:
citat din mesajul lui monica-elizabet

cuscra, noi inchidem cate-un ochi si facem abstractie de domnia voastra...ne uitam doar la mustatza

Bre...sa mor io de nu ma uit numa la Musteata!



www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=ratusca%20din%20viata%20mea&page=9" target="_blank">Am si eu ratusca mea (mar1 si mar2)
De la lume adunate si-napoi la lume date...

Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

breee ia lasati/l pe mustatzea ca fu el la mare da pana cu a fost la minemi/a pus termopane
va pupam pe toate
noi crestem vorbim toata ziua..dehhh aci seamna cu mine
in rest nu am timp nici sa respir da e minunattttttttttt..
mai vin io .stati aproape ca o sa/l vedeti si pe grasu

www.babygalerie.at/index.php?bl=1&baby=21822" target="_blank"> oltencutza mea iubita

"Stelele care cad, nu pier
Stelele care cad se duc pe un alt cer"!!!


Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou !!! Avem TELEDON !!!

Sebi are nevoie de voi!!!


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">"Port in suflet povestea licuriciului Emma"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Citat:
citat din mesajul lui Katyuscha21
ce ati vrea sa stiti despre mine?

Totul!

Tu incepe sa spui,ca te oprim noi daca e cazul.



www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=ratusca%20din%20viata%20mea&page=9" target="_blank">Am si eu ratusca mea (mar1 si mar2)
De la lume adunate si-napoi la lume date...

Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Citat:
citat din mesajul lui Liana30
mai vin io .stati aproape ca o sa/l vedeti si pe grasu

Eiiii...daca zici ca-l vedem pe Grasu,tinem aproape.

Pupam oltencuta vorbareta. Nu pe tine,ca tu esti capra batrana.



www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=ratusca%20din%20viata%20mea&page=9" target="_blank">Am si eu ratusca mea (mar1 si mar2)
De la lume adunate si-napoi la lume date...

Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Katyuscha21 spune:

sa incepem

sunt o mamika tanara(22 )abia astept sa vine si al 2lea bebe si sper sa ma pot descurca cu 2 copilasi
sunt okupata tot timpul nu am timp de mine deloc pt ca trebuie sa am grija de Andrei,de casa,si de sot deci intr-un cuvant ....
imi place sa gatesc(sa stau la bucatarie )tot timpul o sa ma auziti ca tre sa fac multe lucruri prin casa si toate alea asa cum o casnicuta trebuie sa fac si harnicuta.si altceva va las pe voi sa ma descoaseti


25+si lumina ochilor mei ANDREI 2 ani si 10 luni 26.09.2006
Asa creste Andrei
Burtica
Aniversarea nuntii
Bebica din burtica

Un copil este o Binecuvantare de La Dumnezeu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:

Salutari
N-am incredere in voi ca va uitati decat la el asa ca nu mai insistati, da?
Miho ma lasasi in soare? E PDL-ist, sau nu?
Cuscra si io si pe tine si pe Ruxitza alunitza si pe ginerelu'
Leano ca n-am ajuns fato la tine dar in puii mei ca nu-mi ajunge timpul. Ce bine ca sunteti bine!!! Zici ca seamana cu tine la vorba? Ia sa-i dai laptoapa in brate ca sigur s-a transmis si gena asta la voi. De botez nu zici nimic? Cand? Cum? Poze?
Io nu le-am mai zis la fete ca Grasu si Mustatea fac afaceri ca n-am intrat asa des pe-aci in ultimul timp.
Aaaaaaa.... si cea mai tare faza e ca a sunat odata Grasu' pe Mustatea si tel lui era la mine in masina. Cine credeti ca era??? Grasuuuuu'....Moama are o voce placuta si linistit asa....Si am vorbit cu el. Va ofticati? Hai ca va ofticati! Stiu iooo....

Acum incarc poze. Cand termin vi le arat totusi



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikiriki spune:

Io astept cuminte pozele



Amr 16z

Mergi la inceput