Bobocei de sept-oct 2008 -IN SARBATOARE !!! (163)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mamidestefan spune:

ratonelu


hai ca am citit din urma ...
of..of.. ce de patima in posturile de aseara ...avem aici citeva mamici tare patimase ..ma inscriu si eu

eu am cazut lata pe la 10 jumate..iar la 7 jumate dimineata ..abia am reusit sa ma ridic din pat..mi s-a parut ca am dormit atit de putin..

dar bag acum o cafea tripla de la babytza ...si voi fi ZEN ..curind

LIDIA de Izabella-Cleopatra (20.09.2008) si Stefan-Eduard (21.08.2006)

Cu SUPERDIETA... in curind sirena

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns c.valy spune:

Neata fetele,cum ati dormit?

Luca-Daniel printul lu mama:http://s822.photobucket.com/albums/zz143/valy22/?action=view¤t=470020e4.pbw

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamidestefan spune:

ah...am uitat sa va zic ... vom avea un nepotel (al doilea)...sora-mea e ...si ieri a aflat de la eco ..ca va fi baiat 100%...asa ca mai are de muncit pina face si o fata ...ca si ea si sotzul ei vor o fetitza.

LIDIA de Izabella-Cleopatra (20.09.2008) si Stefan-Eduard (21.08.2006)

Cu SUPERDIETA... in curind sirena

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ratonelu spune:

laura
alexa, deci...escroc sentimental, da?
auzi, dar cum il pui in pat normal..nu ti-e teama c-o sa cada noaptea?
lidia, tu vrei bataie?io m-am culcat la 12 juma....si m-am trezit la 6....(nu mai mentionez alte treziri-vreo 8la numar)
c.valy neata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ratonelu spune:

sa-ti traiasca sora+nepotel ,sa fie sanatosi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamidestefan spune:

Citat:
citat din mesajul lui ratonelu

lidia, tu vrei bataie?io m-am culcat la 12 juma....si m-am trezit la 6....(nu mai mentionez alte treziri-vreo 8la numar)

carla,mami de putoiu sasha



stai mai linistita ...ca si eu m-am trezit pentru snack-urile de tzitzi..peste noapte ...nu mai stiu cite...ca am renuntzat sa le mai numar...oricum sunt ca o somnambula...o iau pe fata din patutz..la prima trezire o pun linga mine..iar la urmatoarele treziri..nu trebuie decit sa o trag mai aproape


LE : MULTUMESC FRUMOS ..sper sa se termine cu bine..ca se chinuie si cu o hepatita B ..

LIDIA de Izabella-Cleopatra (20.09.2008) si Stefan-Eduard (21.08.2006)

Cu SUPERDIETA... in curind sirena

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AlexaM spune:

Felicitari Lidia si multa sanatate surorii tale..

Ratonelu' escroc ...la greu...

Pai ii fac patul cu o margine aplicata la partea libera (e pus la perete). Fac poze cand vine.

A inceput sa muste...in joaca. M-a muscat acum mai mult timp de umar destul de tare si l-am certat...(i-am spus ca ma doare pe un ton grav si a inceput sa lase botic...). Nu m-a mai muscat tare de atunci. In schimb a inceput sa se joace ... musca dar usor si eu zic au..au dar pe ton de joaca si..radeeee. Acum m-a prins de picioare ... funny kid

Matei Gabriel povestea nasterii
Matei Gabriel 24.08.2008 foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns c.valy spune:

Anamona si noi avem la 9 luni si o saptamana aproape 7.300 si 69cm si nici noi nu prea suntem mancaciosi,dar inportant e sa fim sanatosi,asa ca nu cred ca sunteti cei mai mici,cred ca noi suntem,a cate kg avea bebe tau la nastere?

Luca-Daniel printul lu mama:http://s822.photobucket.com/albums/zz143/valy22/?action=view¤t=470020e4.pbw

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ratonelu spune:

hepatita B?aaaa....multa sanatate!
(se trasmite la copil? )
meyy..nu te mai lauda cu trezirile, dea? numa'noi avem dreptu' !
alexa, astept poze.
sasha, tot intr-o astfel de "gluma"(nuuu, nu ma musca...gingiile nu musca )...ma plesneste peste ochi!....am cam inceput si io sa ma supar pe el...sa-i spun pe-un ton mai...grav..c-o sa-l "capsez" si eu....degeaba! incepe sa rada! io-l cert....si el mai rau face si se distreaza copios!
oricum, Matei e ascultator, clar!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ratonelu spune:

io v-am lasat sa va laudati cu kg...dar nu mai suport!
locul 1 e al nostru!
la 10 luni juma...sasha are 7kg si ceva sute de grame.niteluse.
culmea...el mananca....nu se omoara..dar io zic ca mananca destul.
(cu exceptia zilelor cand e bolnav..ori are un bat undeva si nu prea mananca nika)


Mergi la inceput