Bobocei de sept-oct 2008 -IN SARBATOARE !!! (163)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns c.valy spune:

Bravo ratonelunr 1,hai sa vedem care e mai bun?am glumit,inportant e ca mananca si e sanatos.Ratonelu-locul 1 Valy-locul 2 Anamona-locul 3

Luca-Daniel printul lu mama:http://s822.photobucket.com/albums/zz143/valy22/?action=view¤t=470020e4.pbw

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicic76 spune:

neatza!

ratonelul: nevasta cui?

Sunt un pic defazata cu raspunsurile, dar o sa incerc sa raspund din amintite:

Felul doi: si noi il avem Mananca supa de pui cu rosii sau galuste, zeama cu taitei de casa sau galusti, si apoi piure de legume cu carne. Supele ii plac la nebunie si vrea sa soarba direct din castron (il mai las)
Peritol: sora mea cea mare a "crescut" cu el. Si pentru ca fiica-sa o mosteneste la mofturi si alergii/intolerante, i-l da si ei, recomandat de doctor, dupa ce a epuizat toate metodele si dupa ce analizele au iesit normale. Daca nu ia Peritol, Diana vomita tot ce mananca, vomita si daca iti miroase tie tricoul a "ceva". A vomitat ca a luat-o tatal ei in brate, dupa ce facuse gratar, si ii mirosea tricoul a carne fripta si a fum Este sanatoasa, in grafice la capitolul dezvoltare, mai putin greutatea: are 11 kg la 23 luni. Sora mea stie ca este cel putin controversat ca medicament, dar pentru situatia lor chiar este medicament si solutie la probleme.
nausica: o sa incerc sa pun niste poze cu mine la nunta, am fost Ok, anteconcurentii s-au retras, dar fratele meu a trimis cd-ul la tv, daca se va relua emisiunea, vor intra si ei, la a doua editie.
mop cu aburi: am citit vreo doua zile feedback-urile despre el, nu m-a convins 100% dar il iau si eu, la sfarsitul lunii asteia. Vlad mananca de pe jos si mi-e frica de mor de vreo hepatita
bona: atat timp cat nu ai contract, nu ai cum sa tragi la raspundere, legal.(eu am vrut sa-i fac contract de munca D-nei Vio, nu o coafa pe ea, avand dosar depus pentru pensie) Iar in cazul in care s-ar intampla la mine ce s-a intamplat in familia respectiva, nu m-as duce la politie. As rezolva-o eu, in stilul meu pe care nu o sa-l dezvalui aici, ca nu este in spiritul forumului astuia

Despre Vlad numai bine, vad ca voi nu povestiti de traznai. Al meu a inceput sa le faca: a luat o telecomanda de pe masuta si a bagat-o in Wc, era in premergator, deschide plasa dinspre terasa si merge de se balaceste in apa de la Ac , desface "grebla" de la aspirator si scobeste in ea dupa scame, pe care intentioneaza sa le manance si..... mai multe. Nu sta un pic locului, parca dacasta un minut se gandeste: oare ce mai fac?
Ta-su a ramas masca cand l-a vazut ca-l duce mintea sa desurubeze un dop de la un pet. Asta daca nu este bine strans, face aceeasi miscare ca la rotile masinutelor(este innebunit dupa roti, ale masinilor, ale caruciorului), perseverant, pana il da jos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nocom spune:

Neata,

ratonelu io o sa-l bat pe sasha ..............la cap, pana face ca mine, na!! Putzoiule ne auzim deseara, bine?? Be good

of of ce clasamente faceti voi... Noi nu va putem incurca, desi acum cateva luni poate eram pe podium...

Alexa M pup catelusul tau!! Si eu vreau sa vad poze cu patul...

Ne auzim mai tarzior..., ma duc sa-i fac lu brbate-miu fasole cu maioneza si usturoi ca cica e bolnav si vine mai devereme acasa de la servici.. si nu mai apuca sa ia masa in oras...

See you..



mami de Daria Anastasia (24.09.2008) si Matei Tudor (11.07.2004)

poze cu noi poze DARIA

slabesc cu superdieta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nocom spune:

FETELOR HELP!!!

Mi-a venit rezultatul annalizelor Dariei, si are ff multe trombocite!!! Pana gasesc pe net... stie cineva cat e grav e?!?!??!

Sarumana!!



mami de Daria Anastasia (24.09.2008) si Matei Tudor (11.07.2004)

poze cu noi poze DARIA

slabesc cu superdieta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ratonelu spune:

ce bine e pe podium!
eu nu prea m-am stresat cu asta..mancatu, kg etc(sunt destul de capsomana cu altele )
oricum, eu vesnic am fost cea mai mica din clasa, colectiv, ..orice fel de grup de oriunde..si din tara liliputanilor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nausica spune:

Ia uitati cine e echipat si gata de drum!

Nausica si Ania
poze


"(...)It is probably better not to sin at all, but if some kind of sin you must be pursuing,
Well, remember to do it by doing rather than by not doing." (Ogden Nash)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ratonelu spune:

felicic, nevasta..lu barbata-miu!
eu cred c-aveti casa..prea mare de are unde sa faca atatea ....traznai!
(bona-as avea acelasi stil..ca al tau- si tot in leg cu bona aia ....am ami vazut iar aseara la stiri, au dat mai mult..ii pune sa stea in genunchi cu mainile intinse! am inceput sa plang, pe cuv...eu cred ca umilinta asta la care i-a supus are urmari mai grave decat palmele nenorocitei! ma scuzati, dar sunt f revoltata).
Nocom, nu mai conteaza...c-ati fost in glorie in trecut, da? e randul nostru!
imi pare rau, io si medicina, baba si mitraliera!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ratonelu spune:

nausica, ce frumos e cipanu!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nerantula spune:

Citat:
citat din mesajul lui Nocom

FETELOR HELP!!!

Mi-a venit rezultatul annalizelor Dariei, si are ff multe trombocite!!! Pana gasesc pe net... stie cineva cat e grav e?!?!??!

Sarumana!!



Pot fi semn al unei infectii recente in organism, si lui Gruia i-au iesit mari dupa o perioada cu muci. Oricum, vezi ca majoritatea laboratoarelor nu au setate intervalele admise pentru copii, nu sunt aceleasi ca pentru adulti, in particular la trombocite sunt ok si valori mai mari.


www.flickr.com/photos/30462666@N03/sets/" target="_blank">Gruia - haiducel iubit 16.09.2008


www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Ratusca%20din%20viata%20mea&page=7" target="_blank">Votati leusorul Iedi! (giu1)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ratonelu spune:

nerantula
pana cand stati la mare?
(sau te-am mai intrebat)

Mergi la inceput