Bobocei de sept-oct 2008 -IN SARBATOARE !!! (162)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nikolici spune:

anamona e ceva in atmosfera azi???De ce te superi? Reao!


Nikole mami de Karinutza(14.10.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nausica spune:

Citat:
citat din mesajul lui Nocom

Mai, de ce va mirati de mancarurile noastre. Serios ca asta mananca!! Dupa ce le fac le blenduiesc, atat tot, asa le dau, caci se intreba nausica cum i le dau?!?! Nu mi se pare nimic deosebit, nu stiu ce-i asa de SF?!?!?!

Off am uitat ce mai vroiam sa zic, ca m-am enervat, mi s-a parut ca sunt luata de mincinoasa...hmmmm


Exact asta intrebam, daca i le blenduiesti sau nu. SF mi se pare MIE sa manince ANIA mincaruri de genul asta. Noi sintem in stadiul de piureuri gen borcanel. Daca imi spuneai ca i le dai neblenduite, sau doar pasate un pic cu furculita, incepeam sa ma tem ca am ramas noi prea in urma.

Nausica si Ania
poze

"Life is what happens to you while you're busy making other plans" (John Lennon)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamidestefan spune:

Citat:
citat din mesajul lui anamona

as veni si eu cu idei dar cu ce rost cand postarile mele sunt necitite???

asta e cred ca o sa ma opresc aici,


si la mine ... cite postari au ramas necitite!!! destule.....sau intrebari fara raspuns...

dar trebuie sa fim tolerante...pina la urma suntem mamici cu unul...2 copilasi ...si mai depinde si de momentul cind scriem...si cine e pe faza la momentul ala..si de cit timp dispune fiecare ...ca nu toata lumea sta bine la "managementul timpului"...etc ,,,

asa ca relax...baga un somnic bun...si revino la sentimente mai bune ...curind

LIDIA de Izabella-Cleopatra (20.09.2008) si Stefan-Eduard (21.08.2006)

Cu SUPERDIETA... in curind sirena

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nausica spune:

Anamona, cum sa nu citim mesajele tale? Ba chiar cel cu petrecerea aniversara mi s-a parut foarte inspirat, doar ca eu trebuie sa buchisesc o idee ceva timp pina sa ma exprim.

Eu sint pentru o intilnire-petrecere, cu cit mai putine lucruri formale si "standard". Dar, daca voi alegeti sa inchiriem o locatie sau ceva de genul asta, oricum o sa vin.
Cum spuneam, inca rumeg ideile...

Nausica si Ania
poze


"Life is what happens to you while you're busy making other plans" (John Lennon)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikolici spune:

lidia ai zis exact ce trebuia!!!.Scuza-ma ca nu am vazut cand ai pus poze cu tine pe forum!!!Noroc ca te am pe mess.
Anyway esti o bomba sexy mam!!!

Nikole mami de Karinutza(14.10.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamidestefan spune:

Citat:
citat din mesajul lui nikolici

lidia ai zis exact ce trebuia!!!.Scuza-ma ca nu am vazut cand ai pus poze cu tine pe forum!!!Noroc ca te am pe mess.
Anyway esti o bomba sexy mam!!!

Nikole mami de Karinutza(14.10.2008)



multumesc ..
stai linistita ..sa nu iti faci probleme ca nu ai observat pozele ..nu esti singura

LIDIA de Izabella-Cleopatra (20.09.2008) si Stefan-Eduard (21.08.2006)

Cu SUPERDIETA... in curind sirena

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nausica spune:

Lidia, si mie mi-au scapat pozele. Dar acum iti dai seama ca am dat rewind pina le-am gasit si ... super tare arati! Bravo.

Eu parca as fi la cura de ingrasare, balotez seara de seara in jur de 10. Aseara, dupa ce-am terminat cu ciorbitza cu smintina si piine, ne-am apucat amindoi sa mincam piine cu unt si cu miere, ca disperatii. Na! Sa muriti de ciuda!

Nausica si Ania
poze


"Life is what happens to you while you're busy making other plans" (John Lennon)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamidestefan spune:

Citat:
citat din mesajul lui anamona

as veni si eu cu idei dar cu ce rost cand postarile mele sunt necitite???

asta e cred ca o sa ma opresc aici

P.S. un motiv in plus este si ca in al-13-lea ceas vad postarile mele ras-interpretate negativ. Nu doresc recunoaterea initiativei (nu duc lipsa de asa ceva ), mesajul meu sublinia ca nu am fost citita. De ce nu recunoasteti ati gresit?


eu recunosc ca nu am citit..mai bine zis nu am observat ...sunt zile in care citesc asa pe diagonala...incercind doar sa tin pasul cu voi...sau sa ajut pe cineva intr-o situatie dificila...
alteori am timp mai mult la dispozitie..si stau la taclale ..pe te miri ce subiect...
cam asa sta treaba la mine...

si atunci nu pot cere celorlalte mamici sa imi citeasca/raspunda ..la toate postarile mele..nu ar fi fair..

dar mergem inainte asa..si ne simtim bine impreuna..parerea mea

LIDIA de Izabella-Cleopatra (20.09.2008) si Stefan-Eduard (21.08.2006)

Cu SUPERDIETA... in curind sirena

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamidestefan spune:

Citat:
citat din mesajul lui Nausica

Lidia, si mie mi-au scapat pozele. Dar acum iti dai seama ca am dat rewind pina le-am gasit si ... super tare arati! Bravo.

Eu parca as fi la cura de ingrasare, balotez seara de seara in jur de 10. Aseara, dupa ce-am terminat cu ciorbitza cu smintina si piine, ne-am apucat amindoi sa mincam piine cu unt si cu miere, ca disperatii. Na! Sa muriti de ciuda!

Nausica si Ania
poze

"Life is what happens to you while you're busy making other plans" (John Lennon)



multumesc

ma acum depinde si ce faceti dupa ce mancati piine cu unt si miere...ca daca faceti noapte alba ...nu se depune nimic

LIDIA de Izabella-Cleopatra (20.09.2008) si Stefan-Eduard (21.08.2006)

Cu SUPERDIETA... in curind sirena

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babytza spune:

Ce aveti mai fetelor ???? O fi caldura de vina ???? Sa incep si eu acum sa ma plang ca nu mi-a vazut nimeni o filmare ????? Sau ca nu a comentat nimeni nimik ????? Beeey calmati-va va rog frumos Nu avem timp sa citim tot, sau din greseala se pot omite anumite posturi. Si repet , din greseala Va dau un camp de floricele pe campii sa va potoliti
Daca e ceva de spus si nu a fost citit, reveniti cu problema si nu va mai agitati pentru lucruri marunte....avem copii de crescut Peace girls

Babytza si puiiValentina David

Poze

Mergi la inceput