Burtici fericite de septembrie-octombrie (115)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns crocodana spune:

raluk, le-am gasit multumesc!
sa inteleg ca nu capat parola?


34+ fericita mamica de jucausa
Maestrii se dovedesc in lipsa mijloacelor!
Jucausa mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daciana.ilie spune:

asa ..pt ca sunt inca o precizare

stiu ca noi toate incercam sa intelegem ce inseamna una sau alta dar dr vede totul in corelatii ... deci ... relax dar vezi ce zice medicul per ansamblu


si cu asta va urez spor in continuare si o seara placuta !

daci

31+ Darius Alexandru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MangaGirl spune:

monica eu doar am incercat sa urmez sfatul mihaelei, sa-mi fac albumul privat. vad ca am dat-o de gard.

aida asa daaaa...in sfarsit. mult te-ai mai lasat asteptata. ptiu, ptiu sa n-o deochi.

raluk cu analizele nu ma pricep...ca daca aici nu fac astia...poate stia lucia mai multe. mi-au zis ca-mi verifica anemia, dar cultura de urina nu m-au luat niciodata. si nici de gluzoca nu au spus nimik.

eu am vazut un episod din brothers and sisters si cica acu' ma scoate iubitu' la pizza express ca l-au platit azi pe un proiect la care lucra cu o comapnie de event marketing. partea mai marfa e ca din toata echipa de 4, doar lui i-au oferit o pozitie full time pe perioada vacantei...adik o luna, pana in septembrie. va dati seama cum mi-a crescut inima in chept!.



MangaGirl :-) 30+ cu Sasha Laurian
http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=%20MangaGirl&year=2009&month=9&day=30&babycount=1

poze webshot - http://community.webshots.com/album/570672058NKtQlR

www.mariaciubotaru.blogspot.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimika spune:

Hai ca zuza de mine a raspuns la capitolul vechi si voi erati la pagina 3 deja.

deci:

Raluk, pot sa iti zic ca valorile pentru granulocite si leucocite nu sunt de speriat. In primul rand, de abia depasesc limita. In al doilea rand, se pare ca oricum se maresc valorile in sarcina, pentru ca BB este totusi un corp strain si perceput ca atare de sistemul imunitar. Hemoglobina, hematocrit - o USOARA anemie. Despre colesterol chiar nu stiu ce sa zic. Sunt alte fete cu experienta in treaba asta.Cat despre corpii cetonici, nu imi dau seama daca 15 ala e o valoare mare. Stiam notarile cu +. Dar banuiesc ca nu e o valoare mare. Bei apa suficienta? Ca si asta poate fi un motiv.

33+ Matei Aram si Luca Ezram
Grasii mei iubiti
hi5

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crocodana spune:

raluk,
important e sa iti iasa bine colesterolul bun...ca e cel seric care are doua componente..si mie mi-a iesit mai mare insa cel bun era ok....
revin maine cand ma pot uita pe analize sa iti zic care e ala bun ca nu mai stiu..



34+ fericita mamica de jucausa
Maestrii se dovedesc in lipsa mijloacelor!
Jucausa mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daciana.ilie spune:

offfff

Monica promit sa-mi stresez sotul in weekendul asta si sa-mi faca si mie o poza, doua, mai de doamne ajuta ca sa le postez - nu de alta dar mi se pare teribil de nepoliticos sa vb cu voi si sa nu ma puteti asocia cu o fatza, respectiv o burtica

pls noua parola ... pe pm

daci

31+ Darius Alexandru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crocodana spune:

super tare fetele! sarumana pt mesaje!
ma duc la somn! noapte buna si maine chiar trag nadajde sa beau cafeaua cu voi!



34+ fericita mamica de jucausa
Maestrii se dovedesc in lipsa mijloacelor!
Jucausa mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danangie spune:

Ahh..vroiam sa multumesc tuturor care m-au sustinut ptr vizita la doctor.Deci, nu are hernie, multumesc lui D-zeu.Are linfonodii inflamati, e reactia de la vaccinul ptr rujeola. Acum e bine, i-am dat nurofen si incep sa se micsoreze ca marime.




DANA si ALESSIO , 07.06.2008
si un alt samburel in burtica
S-a mai nascut o stea: ALESSIO MICHELE!


.....Il sorriso innocente di un bimbo è l'espressione più viva dell'amore....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:

Daciana multumesc

Maria felicitari pentru viitorul tatic harnic si descurcaret!

27+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Citat:
citat din mesajul lui raluk16

Monica multumesc mult

Aida cu riscul sa-mi crape iarasi calcul cu atatea ferestre deschise, am mai intrat sa te vad pe webshots! Pai arati foarte bine! Poate nu mi se pare asa imensa burta din cauza sanilor imensi Ca la mine fata de sani tot compar cat imi creste burta cand ma privesc din lateral. Bravo, mami, frumoasa burtica!

27+

te-ai prins , dar ai omis si picioarele babane
somn usor
fetelor , merci mult
... acum sa ne tinem de daciana sa ne arate burtica




Aida ... 32+ ... cica
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput