Timisoara Impreuna(155) Emma, te purtam in inimi!

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns deya spune:

Digitux au fost fetele odat la o intalnire si au papat coaste de miel(nu?)si nu le-a picat deloc bine...intelegi tu


Mai aveti loc vin si eu in Portugalia!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pianna spune:

aoleo ce dezmat pe aici!!! coaste.... gratare... huoooo!!
Si cu oamenii nevinovati care nu pot da iama in frigider ca pusca fermoaru' cum ramane??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Citat:
citat din mesajul lui pianna

aoleo ce dezmat pe aici!!! coaste.... gratare... huoooo!!
Si cu oamenii nevinovati care nu pot da iama in frigider ca pusca fermoaru' cum ramane??

ei nah , pusca fermoarul vorbe domne , las ca poate vede cineva care tot asa nu manca si a reusit sa scape de stagnare dupa o portie de coaste
digutix ce zici? Te bagi? Coastele sunt de porc si se mananca ca atare




Aida ... 32+ ... cica
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Pianna, apoi oamenii nevinovati de care vorbesti pot apela la un ac de sigranta, tine bine la fermoarul sarit . haideti, mey, o viata avem ... la 70 de ani ce o sa va amintiti, costele de porc mancate cu pofta la o intalnire veche, de demult, sau o cura de slabre car, la varsta aia oricum nu se mai pune .... dupa cum vedeti, am devenit fatalista. Daca mai aveti indoieli ia vedeti de www.restaurantbaf.ro/comenzi/images/Coasta.jpg" target="_blank">luati de aici si, eventual cu putin din www.reteteculinare.com.ro/images/article/4a94e400b5.jpg" target="_blank">asta si asa ceva de final ....

Aida, iarta-ma .....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

vecina mea de jos frige peste

Silvana si Paul


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui Licurici

Poze cu noi
blog DC, Timisoara impreuna


Don't ever give up

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi_adi spune:

mmmmmmmmm,Danitin, ai reusit sa aduci ploaia in gura mea si tine cont, eu nu sunt pofticioasa, nu vreau sa ma gandesc ce simt pofticioasele

Neatza buna.......pana la coaste ia luati cate o cafea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

adi TKS de c

danitino te iert fata , te iert




Aida ... 32+ ... cica
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emag spune:

`neata!!!

Ce-mi vad ochii, fetelor??? Arata coastele alea intr-un mare fel! Vreau si eu, vreau si eu!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Citat:
citat din mesajul lui emag

`neata!!!

Ce-mi vad ochii, fetelor??? Arata coastele alea intr-un mare fel! Vreau si eu, vreau si eu!



www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, stralucesti si in inima mea!
Ziana - povestea nasterii






Aida ... 32+ ... cica
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emag spune:

Ce liniste, fetelor...

Incredibil ce caldura! Am iesit 5 minute din birou si daca nu intram imediat inapoi, cred ca ma latzeam pe trotuar.
O sa fie de vis drumul spre casa.

Cand bagam niste coaste? Numai tampenii am mancat azi, sper ca nu ramanem doar cu poza cu ele.

Mergi la inceput