Timisoara Impreuna(155) Emma, te purtam in inimi!

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Io am pos pozele, restul depinde de voi ... Si cica de maine se racoreste afara.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Citat:
citat din mesajul lui danitin

Io am pos pozele, restul depinde de voi ... Si cica de maine se racoreste afara.

asa am auzit si eu 28 de grade




Aida ... 32+ ... cica
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deya spune:

Buna seara pfoais ce calduri
Eu spun absent la intalnirea voastra inca nestabilitaca sunt acasa.
Aidutza ai mai arsuri?Vroiam sa te intreb voi cand mergeti cu masina la Constanta pe ce traseu mergeti?Ca si noi anu asta mergem cu masina e prima oara...si nu stim pe unde.
Fetelor daca ati mai fost careva va astept cu impresii

Ma duc sub dush

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Deya, noi am fost acum doi asi si, de la Timisoara, am luat-o prin josul tarii, adica pe la Orsova, Craiova, Turnu Magurele, giurgiu, am trecut cu bacu-ul pe la Ostrov si de acolo pe soselele Dobrogei. Recomand cu caldura traseul oricui, mai ales partea dobrogeana. Soselele sunt super bune, nu e pic de aglomeratie si mai sunt si niste peisaje superbe. Acum depinde unde vrei sa ajungi, noi am mers la 2 Mai ... daca vrei iti dau mai multe detalii. dar, am vazut pe aici http://www.apropo.ro/cotidian/util/marea-te-asteapta-dar-pe-unde-te-duci-4688261 niste date interesante ....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deya spune:

Danitin noi la Saturn vrem sa ajungem...si am zis sa plecam noaptea ca sa fie mai liber.ce zici?Cum esti cu cuiu?Lori ce face?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

deya mie imi place prin sud pe Craiova , dar din pacate drumul nu e gata si din cauza de gravidenie nu am suportat prea bine gropile care au fost pana la Severin si la Pitesti inca aveam burta intarita ... asa ca ne-am intors pe Sibiu care e ceva mai bun , dar foarte aglomerat si se cam merge in coloana.
Concluzie , in cazul tau pe Craiova as merge , dar in nici un caz sa nu plecati noaptea , pt ca in conditii bune de drum si drum bine stiut si sofer experimentat si masina bunicica faci in jur de 12 chiar lejer mai mult.
Ideal ar fi sa ajungeti la Cernavoda dimineata devreme , pe la 4 , pentru ca aia ultimii km pana la Constanta sunt groaznici , chiar se merge cu viteza a II-a ... asa ca eu sa fiu in locul vostru mai tarziu de 4 pm nu as pleca ...
Oricum , drum bun si distractie placuta




Aida ... 32+ ... cica
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Deya, citeste totusi si link-ul, mie mi s-a parut destul de inspirat ... Saturn zici, inseamna ca ar fi avantajos sa iesiti mult mai in sus, fata de cum am mers noi spre 2 Mai ... nu stiu precis, ne-am ferit de zonele intens circulate si am fost in excursie cel mult pana la Mangalia, si tot am regretat din cauza de aglomeratie si stress ... Merci de intrebari ...Lori e bine, stau cu stress sa nu o paleasca ceva chiar in prag de concediu. In privinta problemelor mele, tot naspa e, n-am rezolvat nimik cu ultima vizita la dr. asa ca stau si strang din dinti pana dupa concediu. Naspa treaba ...

Doamnelor, e weekenul meu liber!!!!!! Sper sa ma simt cata bine, ca vreau sa ma odihnesc zdravan .... sa-mi incarc bateriile. Cred ca o sa dam o tura la casutza, acolo oricum e mai racoare si, daca timpul ne permite, poate un drum pana la strand, in Ungaria ... dar asta e doar in stadiul de proiect. Mi-ar place sa stam doua zile la casutza, dar, din cauza de dotari precare (instalatia de apa nu functioneaza, deci dusul se face cu stropitoarea iar wc e in curte), nu cred sa reusim. Eh, s-a dus tineretea cu dormit in fan si spalat la fantana. Haz de necaz.

Dorisake, cum mai esti? Am eu asa, un feeling ca ne citesti, dar taci chitic ... ceea ce nu e bine. Unde mai gasesti tu atatia umeri zdraveni sau pufosi numa; buni de plans pe ei. Acu' fara gluma ... cum mai esti ... vorbeste, ca face bine ....

Dragelor, va pe toate si va doresc un weekend frumos

PS Cu coastele cum ramane ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

dana eu una cu coastele as vrea la nebunie dar vad ca nimeni nu zice nimic cand , iar daca e cald si zapuseala eu nu ma risc sa ies afara de frica de tensiune ... dar oricum cred ca am fi mers pe racoare ca de obicei , dar macar sa ziceti ceva ... sa vine si fugarele din Croatia si sa facem o intalneala pe geana
... somn usor , merg la nani




Aida ... 32+ ... cica
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

fetelor si aveti grija cu caldurica
astept poze de la intalneala daca o stabiliti
Aida special

monica

Prajituri si papa bun
Prajituri si Papa bun 1
Prajituri si papa bun 2
Papa de post




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

ciao monico sunteti ok?






Aida ... 32+ ... cica
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput