Timisoara Impreuna(155) Emma, te purtam in inimi!

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Neatza...

Cu gandul la coaste... deci...pentru!!!

Stabilim pe saptamana care vine?

S-a mai racorit sau mi se pare mie?

Dana, cand mi-e bine va citesc, normal, cand mi-e rau nu am chef de nimic...

We placut la toata lumea!

Ana azi sosesti home?




www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Port in suflet Povestea unui Licurici!

BLOG DC-Impreuna Timisoara


Caut cu lumanarea orice:)) ...uneori chiar gasesc!



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele
POZE CU NOI

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:)), www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">Christmas 2007 by INES, www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj INES, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pianna spune:

salutare fetele!

Aseara m-a mancat undeva si nu m-am putut abtine. M-am dat cu crema auto-bronzanta pt prima data in viata mea. Ma gandeam ca o sa intru in istorie ca fiind nebuna care si-a facut aparitia la nunta in plina canicula, acoperita din cap pana in picioare. Din fericire nu e cazul.
Se vede o mica schimbare, dar nu cine stie ce, ma asteptam sa fiu mai "arsa" Si cel mai important, nu-s nici zebra nici dalmatian..

Buuun, acum va las, ca ma duc la pensat. Trebuia sa fac asta zilele trecute, dar ce sa fac daca-s o delasatoare?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deya spune:

Pianna distractie la nunta
Doris cum iti mai este?
Aida deci pe Sibiu zici?Acum dezbatem problema si eu zic mai bine
coloana decat gropi gropi si iar gropi.
Dani super tare site-ul la bac mai tii minte cat ati platit?Eu ma gandesc sa listez pagina aia si o sa iau cu mine sa fie in caz de orice.I-am zis dsorului sa o studieze si sa imi spuna ce alege.Acu caut cazare pentru Maramures problema e ca noi nu stim data sigur cand ajungem si nu pot face rezervare.Oare gasim asa cazare de pe o zi pe alta si am vazut la cateva ca nu accepta mai putin de 4 zile
Azi vin fetele?Asteptam povesti.Va pup sunt in zona

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pianna spune:

Mersi deya, sper sa fie ok, pt ca nu prea stiu pe nimeni in afara de miri.
Cam liniste pe aici, te pomenesti ca lumea se infrupta deja din coaste, asa, pe de-ascunselea?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Criss75 spune:

Buna fetelor. In ultimul timp nu prea am intrat pe la voi. Am fost cam ocupata, dar recuperez eu timpul pierdut.
Aida, am vazut pozele. Tare dragalase hainutele. Abia astept sa vad si bebele fitzos. Sa-ti creasca burtica. Esti absolut sigura ca nu ai cel putin gemeni??? Cu tensiunea ai mare grija, mai bine stai in casa. Eu stiu cum e, am luat medicamente cam de la 24 de saptamani. Luam Dopegyt, pentru ca era singurul medicament care se administra gravidelor. Si am stat 2 luni in spital din acelasi motiv iar in final am nascut prin cezariana. (nu-mi pare rau deloc )
Ai grija de tine si de bebe, 1 - 2 cati or fi.
Doris, multa sanatate, inteleg ca inca nu ti-ai revenit de tot.
Va pe toate.

Criss si Alex (11.05.2003)

Printisorul meu

EMMA, printesa primaverii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

pup si eu fetele

azi ma duc la picnic la sotu la lucru ... deci coaste si berica

Silvana si Paul


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui Licurici

Poze cu noi
blog DC, Timisoara impreuna


Don't ever give up

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Octavia75 spune:

Ciao Silvana, nu ne-am auzit demult.
Un weekend placut tuturor, spor la gratare si bere!

Octavia75 mami de Vesna, minune mica (16.10.2008)
Asa crestem noi

"The lunatic, the lover and the poet
Are of imagination all compact"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

deya nu pe Sibiu fata ... acum intelegi exact ca un barbat ... eu zic sa mergeti pe Craiova




Aida ... 32+ ... cica
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

Citat:
citat din mesajul lui aidaciolac

ciao monico sunteti ok?






Aida ... 32+ ... cica
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine


Aida suntem pe drumul cel bun ne-a mai redus medicatia pentru astm de la 1 august mai luam doar o doza de puf dimineata
insa ne-am cautat de alta si...ne-am gasit...o alunita la piciorul ruxandrei(intre degete) mai precis care crestea vazand cu ochii asa ca am fost la vreo 3 medici ne-au sfatuit sa o operam...o scoseram, acum suntem taiate/operate si cusute schiopatam si ne mai zmiertaim.... si asteptam analiza de la "bucatica" si ne rugam sa fie benign insa dr a zis ca el zice ca nu e nici o problema..dar eu nu cred pana nu vad...
cam asta...a fost si de-aia nu prea am avut mare avant la scris

si o Duminica faina tuturor

monica

Prajituri si papa bun
Prajituri si Papa bun 1
Prajituri si papa bun 2
Papa de post




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi_adi spune:

......cafea pentru fete..........si BUNA DIMINEATA!!!!!!!!!

Mergi la inceput