Timisoara Impreuna(155) Emma, te purtam in inimi!

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mihi spune:

Io va dau ...la coaste...ca ma uitarati de tot...si va mai si intalnitzi fara mine...deoarece azi plec la ai mei...si sper sa stau macar o saptamana...si asa nu-s de folos pe acia..al meu isi calca camasile singur...cateodata...na sa nu fiu rea...urc maine sus la munte...pana duminica...ma duc sa ma intalnesc cu ursu , sa manc afine si zmeura...de pe teritoriul lui...


aiduk...imi amintisi de ce o sa ma astepte peste vo luna juma...arsuri la greu

va tzuc...si distractie faina...


mihi15

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Merge unu’ cu nevasta-sa sa ia cina la resturant. Farfuria de supa se varsa pe rochia ei cea noua. Suparata si asteptand sa fie consolata de sotul romantic zice:
- Uite cum arat, ca o scroafa!
El raspunde:
- Si te-ai mai si murdarit pe deasupra!

Doi nuntasi la masa. Unul catre celelalt:
“Asta e cea mai hidoasa mireasa pe care am vazut-o la o nunta”
Celalalt raspunde sec: “E fata mea! ”
“Vai, ma scuzati, nu am stiut ca sunteti tatal fetei,”spuse primul.
“Nu sunt tatal, sunt mama! ”

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

iara in fumaciune la coaste???
da voi de aer curat n-ati auzit? adica ii vara si tot la bombe lugumbre si intunecoase va ganditi??

io va astept la iesire, undeva po' banca, la aer

altfel ma duc sa ma arunc sub un dus...rau cald, rau de tot, mon cher!

_

“Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.”
Emma este IUBIRE ****** un copil creste in inima mea ****** am un inger pazitor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deya spune:

Mariuca mi-am venit dor de duca catre Maramures....in august cand ne intoarcem din Bucovina mergem prin Maramures.Mai tii minte cat ati platit voi cazarea?Ma gandeam sa deschid un subiect da tu esti mai de incredere cred ca 1 noapte sau 2 vrem da in locuri diferite.Daca nu vrei sa imi scrii aici lasa-mi pe mess.Atat imi doresc de nush cati ani sa mergsi popica a venit cu ideea sa ne intoarcem pe acolo....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns digutix spune:

buna fetele
hai ca deja mai bate vantu si e mai bine nu?
aida , pt arsuri eu beam lapte si imi trecea.chiar rece de la frigi ca tot e canicula.altfel numa daca ai evita mancarurile cu prajeli....cred ca ti-e super greu pe caldura asta si cu burtica.am prins si eu o vara de-asta.
fetele eu nu prea m-am prins de faza cu coastele...
la toate

DIANA-mami de pitici nazdravani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Citat:
citat din mesajul lui Mariaa

iara in fumaciune la coaste???
da voi de aer curat n-ati auzit? adica ii vara si tot la bombe lugumbre si intunecoase va ganditi??

io va astept la iesire, undeva po' banca, la aer

altfel ma duc sa ma arunc sub un dus...rau cald, rau de tot, mon cher!

fata draga atunci sa se faca 2 grupuri , una afara la caldura si soare si alta la fumaciune si coaste si ceva mai racoare ... crezi ca imi pasa mie unde le mananc , imi pasa de papilele mele gustative ... pana acum nu a fost lugrubu si nici bomba




Aida ... 32+ ... cica
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda spune:

beton, pai io atunci votez cu danitin, ma duc cu grupu ei...la italy. hai dano fa bagajele. plecam.



O U T S T A N D I N G S
P I D U K


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> Licurici, esti iubire in sufletul meu


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:



mmmmmmmmmm, u made my day! ce frumuseti!

faceti loc in portbagaj, si io plec!

_

“Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.”
Emma este IUBIRE ****** un copil creste in inima mea ****** am un inger pazitor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:


au si coaste acolo?
aveti grija ca mihi ne-o da la coaste




Aida ... 32+ ... cica
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput