A murit Michael Jackson!!!!

Raspunsuri - Pagina 66

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Alexia27 spune:

Oooo, asa m-am gandit si eu la asta...ar fi fost frumos sa-l conduca fanii lui pe ultimul drum. Stiu ca nu l-ar fi aratat, dar ar fi fost cumva ca o inchidere, ultimul ramas bun, din ultima apartitie in public...

Fii TU disponibil cand vrea copilul, nu-l fa pe el disponibil cand vrei tu!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Citat:
citat din mesajul lui motanik

Hannen, m-am uitat iar si iar la clipul de care zici, e super, intr-adevar. Si de fiecare data cand il ascult ma batai in scaun, muzica lui Michael nu te lasa pana nu dansezi.







--------------------

Andra si bebe Theodora Povestea noastra



Da, asa e, muzica lui Michael are un ritm...nu poti sta, trebuie sa te misti sau macar sa bati si tu ritmul, cumva.

Tocmai www.9am.ro/stiri-revista-presei/LifeStar/135894/Inmormantarea-lui-Michael-va-avea-loc-inaintea-ceremoniei-memoriale-publice.html" target="_blank">am citit si eu, despre faptul ca inmormantarea va avea loc inaintea ceremoniei memoriale.
Inteleg ca, de o astfel de inmormantare "dubla" a avut parte si Elvis.


Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
www.desprecopii.com/info.asp?id=1443" target="_blank">Cum ne-a schimbat diabetul viata

Copilasi din 2002
Scorpiutze

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Fie-ti ingerii aproape, Emma, licurici scump !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dodo spune:

Citat:
citat din mesajul lui motanik

Hannen, m-am uitat iar si iar la clipul de care zici, e super, intr-adevar. Si de fiecare data cand il ascult ma batai in scaun, muzica lui Michael nu te lasa pana nu dansezi.







--------------------

Andra si bebe Theodora Povestea noastra



Tocmai au dat aici concertul din care e clipul-"The last one"...Intr-adevar, a fost un mare cintaretz, ohihneasca-se in pace, insa eu nu pot sa-l bocesc, fara suparare. Ii depling moartea, insa nu cu exaltare, ci cu resemnare, ceva gen "Gotterdamerung"-Amurgul Zeilor, chiar imi displac exaltarile de orice fel. Odihneasca-se in pace!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valentinag spune:

Voi stiti cumva daca parintii lui mai stau impreuna sau nu?Ca daca stau,nu inteleg ce-a avut Michael in minte cand a lasat custodia copiilor mamei lui,care mama ar sta cu tatal,care l-a abuzat pe el,copil fiind!

"La vita e bella"
www.lizidesign.com/" target="_blank">Bijuterii hand made
De mancare
Dulciuri
Din gradina mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Citat:
citat din mesajul lui hannen

Ce frumos imi sta cu 3333 la mesaje,dar am sa schimb rapid cu 3334 pt. ca trebuie sa zic ...deci asa e cum mi-am imaginat!El va fi inmormintat inainte de memorialul public!Mai trageam sperante ca macar ..."sa-l vedem" pt. ultima data,macar iluzia ca era acolo,ca de aratat sigur nu ni l-ar fi aratat oricum.Poate asa mi-ar veni si mie sa cred ca a murit.



Hannen mamica de trei printzese Amira Israa Inas


I want to tell the world... a Story

Occupation 101: Voice of the Silenced Majority

The Future`s So Bright I Gotta Wear Shades

"In a world filled with hate,we must still dare to hope.In a world filled with anger,we must still dare to comfort.In a world filled with despair ,we must still dare to dream. And in a world filled with distrust,we must dare to believe."-Michael Jackson




foarte trist!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Citat:
citat din mesajul lui valentinag

Voi stiti cumva daca parintii lui mai stau impreuna sau nu?Ca daca stau,nu inteleg ce-a avut Michael in minte cand a lasat custodia copiilor mamei lui,care mama ar sta cu tatal,care l-a abuzat pe el,copil fiind!

"La vita e bella"
www.lizidesign.com/" target="_blank">Bijuterii hand made
De mancare
Dulciuri
Din gradina mea


din cate am citit mama lui statea mai mult cu el si copiii in ultima perioada... sper ca acesti copii sa nu il aiba in preajma pe monstrul acela...

oricum se pare ca Joe a intrat in mari certuri cu restul familiei, cand acerut cea de-a treia autopsie... acum se spune ca Janet si La Toya i-ar fi platit paza pentru ca e deja amenintat cu moartea de fani...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cory_box spune:

am totusi o nelamurire.am vazut o poza cu Michael in camera hiperbarica (da, stiu ca a infirmat zvonul) si ca dormea acolo cu scopul de a-si prelungi viata la 150 de ani (cica si Lisa Marie era deranjata de treaba asta).in plus umbla uneori mascat pe strada (si copiii lui la fel), iar obsesia lui pt.microbi e notorie.si altele.de aici deduc o grija excesiva pt.viata lui (si a celorlati).mie asta nu mi separe ca se pupa cu abuzul de medicamente.ca eu nu cred ca nu stia efectele secundare (vezi cintecul morphine).iar prietenii apropiati (uri geller, quincy) i-ar fi atras atentia in nenumarate rinduri ca se audistruge.bine, stiu ca avea insomnii si dureri de spate si ca ii luase foc parul in timpul unui shoot la pepsi.si totusi, lua prea multe medicamente.daca asta e adevarul ofcors ca eu am rezerve mari sa cred tot ce se zice in media.
si acum fara legatura, in stranger in moscow (mai ales in making of) e superdulce.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

cand vad asta

http://www.youtube.com/watch?v=XCbwenIZ4Ao&feature=related pur si simplu mi se face rau...poate pentur el e mult mai bine aucm..intr-un loc mult mai luminos si care il merita cu adevarat

bulinuta mamica de bulinel dragutel

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

http://www.youtube.com/watch?v=OgIcrNnRIX4&feature=related

si ceva frumos : When I see Michael Jackson Smile

http://www.youtube.com/watch?v=VBlDLCklc78&feature=related

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Natasa spune:

Citat:
citat din mesajul lui bulinuta27

cand vad asta

http://www.youtube.com/watch?v=XCbwenIZ4Ao&feature=related pur si simplu mi se face rau...poate pentur el e mult mai bine aucm..intr-un loc mult mai luminos si care il merita cu adevarat

bulinuta mamica de bulinel dragutel

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze




Cumplit, absolut cumplit filmuletul asta. Un om de care au profitat toti pentru ca nu se putea apara singur.

Mergi la inceput