A murit Michael Jackson!!!!

Raspunsuri - Pagina 65

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Madonna si U2 sunt ei insisi mari personalitati. Foarte frumos cum au ales sa il aminteasca pe Michael fanilor lor.

Cat despre umbra/fantoma de la Neverland, nu stiu ce sa zic, ma gandesc doar cum Michael declara ca e convins ca exista viata dupa moarte. Poate s-a intors linistit la Neverlandul lui drag unde poate ramane copil pt totdeauna.

--------------------

Andra si bebe Theodora Povestea noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Hannen, m-am uitat iar si iar la clipul de care zici, e super, intr-adevar. Si de fiecare data cand il ascult ma batai in scaun, muzica lui Michael nu te lasa pana nu dansezi.







--------------------

Andra si bebe Theodora Povestea noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alexia27 spune:

Am vazut si eu emisiunea pe CNN, si fix faza asta. Dar n-am vazut atunci nici o fantoma. Poate nu m-am uitat eu unde trebuie...

Fetelor, am fost azi intr-un mega mall sa cumpar cate ceva, si la toate standurile cu CD uri si DVD uri era numai Michael! In tot magazinul ala se auzea numai Billie JEan, Thrille, Jam....pusesera oamenii DVDul cu concertul de la Bucuresti!
Se opreau oamenii sa se uite la el si uitau sa mai plece! Mi se pusese un nod in gat si un zambet dulce-amarui pe fata in timp ce bateam ritmul cu piciorul...atat de frumos...sa-l vad exact ca la Bucuresti, si toata lumea sa-l admire si sa-l asculte...Bineinteles ca am plecat cu DVD-ul. Nu am avut nici o sansa...tot doare, si va mai durea multa vreme

Fii TU disponibil cand vrea copilul, nu-l fa pe el disponibil cand vrei tu!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hannen spune:

fetelor dar eu nu inteleg care-i faza de peste tot in lume se difuseaza doar concertele de la bucuresti.Si aici la tv cind au aratat imagini cu el in concert,au aratat tot de la bucuresti.
Si acum ma intreb si io ca tuta,de ce?Ca doar Michael a sustinut concerte in aproape toata lumea.Care-i faza cu Bucurestiul?

am auzit ca la bucuresti a fost cel mai mare concert din turul dangerous,ca au fost cam 70.000 de fani.De asta???

Hannen mamica de trei printzese Amira Israa Inas


I want to tell the world... a Story

Occupation 101: Voice of the Silenced Majority

The Future`s So Bright I Gotta Wear Shades

"In a world filled with hate,we must still dare to hope.In a world filled with anger,we must still dare to comfort.In a world filled with despair ,we must still dare to dream. And in a world filled with distrust,we must dare to believe."-Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Citat:
citat din mesajul lui hannen

fetelor dar eu nu inteleg care-i faza de peste tot in lume se difuseaza doar concertele de la bucuresti.Si aici la tv cind au aratat imagini cu el in concert,au aratat tot de la bucuresti.
Si acum ma intreb si io ca tuta,de ce?Ca doar Michael a sustinut concerte in aproape toata lumea.Care-i faza cu Bucurestiul?

am auzit ca la bucuresti a fost cel mai mare concert din turul dangerous,ca au fost cam 70.000 de fani.De asta???

Hannen mamica de trei printzese Amira Israa Inas


I want to tell the world... a Story

Occupation 101: Voice of the Silenced Majority

The Future`s So Bright I Gotta Wear Shades

"In a world filled with hate,we must still dare to hope.In a world filled with anger,we must still dare to comfort.In a world filled with despair ,we must still dare to dream. And in a world filled with distrust,we must dare to believe."-Michael Jackson




Hannen, din ce am citit eu pe site-ul lui oficial (cel creat de Liz Taylor, am scris mai sus datele), concertul de la Bucuresti, a fost singurul concert live inclus pe DVD-ul lui Michael Jackson, si e considerat cel mai bun concert live al sau!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alexia27 spune:

Hannen, Uite ce scrie pe DVD:

Acest concert, "live in Bucharest" a fost transmis pe HBO in 92. Transmisiunea a avut cel mai mare rating din istoria HBO, si lui michael is s-a acordat premiu "Cable Ace Award". Concertul de la Bucuresti a avut loc la 1 octombrie 1992 si a fost transmis live la radio si aratat la TV in peste 60 de tari"


probabil ca de-aia. Da a fost super, am fost si eu acolo si chiar a fost de neuitat.

Fii TU disponibil cand vrea copilul, nu-l fa pe el disponibil cand vrei tu!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Concertul pe care Michael Jackson l-a sustinut pe 1 octombrie 1992, timp de 122 de minute, pe stadionul Lia Manoliu, a adunat in jur de 70.000 de fani si a fost transmis in direct in 61 de tari.

"Michael Jackson: Live in Bucharest: The Dangerous Tour” este singurul concert live inregistrat pe DVD al artistului, ceea ce a facut ca evenimentul din Romania sa fie unul dintre cele mai bune din cadrul turneului "Dangerous".

Turneul mondial "Dangerous" a inclus 69 de concerte, cu o audienta de peste 3,5 milioane de fani.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:


Da, asa am citit si eu, despre concertul de la Bucuresti din '92 ! Singurul concert live al lui Michael Jackson, inregistrat pe dvd si transmis live in 61 de tari.

"Concertul pe care Michael Jackson l-a sustinut pe 1 octombrie 1992, timp de 122 de minute, pe stadionul Lia Manoliu, a adunat in jur de 70.000 de fani si a fost transmis in direct in 61 de tari.

"Michael Jackson: Live in Bucharest: The Dangerous Tour" este singurul concert live inregistrat pe DVD al artistului, ceea ce a facut ca evenimentul din Romania sa fie unul dintre cele mai bune din cadrul turneului "Dangerous".

Turneul mondial "Dangerous" a inclus 69 de concerte, cu o audienta de peste 3,5 milioane de fani."

www.9am.ro/stiri-revista-presei/LifeStar/135921/Mii-de-fani-Michael-Jackson-au-urmarit-concertul-artistului-din-Romania.html" target="_blank">Sursa


Tot www.9am.ro/stiri-revista-presei/LifeStar/135904/Fata-care-l-a-sarutat-pe-Michael-Jackson-e-fiica-unui-dinamovist.html" target="_blank">aici am aflat ca s-a gasit fata care a dansat cu Michael si chiar l-a sarutat pe scena concertului de la Bucuresti din '92.

Edit: Si inca ceva ! Se pare ca Michael pregatea www.9am.ro/stiri-revista-presei/LifeStar/135827/VIDEO-Ultimul-dans-al-lui-Michael-Jackson.html" target="_blank">o surpriza cu fiul sau de 12 ani, urmand sa prezinte publicului un numar special. Ce frumos ar fi fost sa-i vedem impreuna !


Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
www.desprecopii.com/info.asp?id=1443" target="_blank">Cum ne-a schimbat diabetul viata

Copilasi din 2002
Scorpiutze

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Fie-ti ingerii aproape, Emma, licurici scump !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hannen spune:

Multumesc pt. explicatii!Sunteti

Ce frumos!Sper sa-si fi adus si el aminte cu placere!

Hannen mamica de trei printzese Amira Israa Inas


I want to tell the world... a Story

Occupation 101: Voice of the Silenced Majority

The Future`s So Bright I Gotta Wear Shades

"In a world filled with hate,we must still dare to hope.In a world filled with anger,we must still dare to comfort.In a world filled with despair ,we must still dare to dream. And in a world filled with distrust,we must dare to believe."-Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hannen spune:

Ce frumos imi sta cu 3333 la mesaje,dar am sa schimb rapid cu 3334 pt. ca trebuie sa zic ...deci asa e cum mi-am imaginat!El va fi inmormintat inainte de memorialul public!Mai trageam sperante ca macar ..."sa-l vedem" pt. ultima data,macar iluzia ca era acolo,ca de aratat sigur nu ni l-ar fi aratat oricum.Poate asa mi-ar veni si mie sa cred ca a murit.



Hannen mamica de trei printzese Amira Israa Inas


I want to tell the world... a Story

Occupation 101: Voice of the Silenced Majority

The Future`s So Bright I Gotta Wear Shades

"In a world filled with hate,we must still dare to hope.In a world filled with anger,we must still dare to comfort.In a world filled with despair ,we must still dare to dream. And in a world filled with distrust,we must dare to believe."-Michael Jackson

Mergi la inceput