A murit Michael Jackson!!!!

Raspunsuri - Pagina 64

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns hannen spune:

Superb!Iar
multumim rall n-am stiut de acest cintec!

Hannen mamica de trei printzese Amira Israa Inas


I want to tell the world... a Story

Occupation 101: Voice of the Silenced Majority

The Future`s So Bright I Gotta Wear Shades

"In a world filled with hate,we must still dare to hope.In a world filled with anger,we must still dare to comfort.In a world filled with despair ,we must still dare to dream. And in a world filled with distrust,we must dare to believe."-Michael Jackson

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:



Mihaela, mamik fericit de Andra - 29 martie 2008

Pozici
www.onetruemedia.com/shared?p=88ed9962aab40888261d95&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul anisor
Povestea americancei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=5211d37ef93faf418fe040&source=category&category_id=all" target="_blank">Povestea noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iarina spune:

F. dragut din partea ei...mie nu mi-a placut niciodata de ea, dar a fost un gest frumos.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Fetele ati vazut asta?

sursa:
http://www.libertatea.ro/stire/fantoma-lui-jackson-intr-o-filmare-la-neverland-video-246344.html

Ancutza cu bebe Luca Andrei.(28.07.2004)si puiutza Camelia Teodora(05.07.2006)

http://community.webshots.com/user/anka77

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

Am vazut... e umbra unei persoane care trece pe acolo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Mhh nu stiu...oricum in naivitatea mea eu tot sper sa fie un banc prost tot ce se intampla de 2 sapt incoace, acum apare si faza asta....




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

uitati-va pe CNN

a mai fost INSIDE NEVERLAND dar tot ma uit....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:





Mihaela, mamik fericit de Andra - 29 martie 2008

Pozici
www.onetruemedia.com/shared?p=88ed9962aab40888261d95&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul anisor
Povestea americancei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=5211d37ef93faf418fe040&source=category&category_id=all" target="_blank">Povestea noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Ai dreptate este fix o umbra, am vazut acum pe CNN exact momentul, bai ce oameni, cum cauta ei fenomenalul, au prelucrat imaginele la mare arta, incredibil.
Ce oameni.... nu ca mi-as fi dorit sa fie fantoma lui pe acolo, ma refer la modul in care vor sa prosteasca .....incredibil

Mergi la inceput