A murit Michael Jackson!!!!

Raspunsuri - Pagina 63

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Citat:
citat din mesajul lui motanik

Citat:
citat din mesajul lui danielac

ceva inedit:

http://www.youtube.com/watch?v=vMcYrrudAT0&feature=related




Cat de frumos era acolo, mai ales in secventele sub ploaie...

--------------------

Andra si bebe Theodora Povestea noastra



asa e... si cat de natural...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iarina spune:

http://www.youtube.com/watch?v=W70Y_CHnJhQ&NR=1
Making of Beat it...un interviu din 1983...ce tanar era

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aniela23 spune:

aveam bilete la concertul lui din Londra, vroiam atat de mult sa il vad, enorm de mult :(:(

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISMIR spune:

Citat:
citat din mesajul lui motanik

Nu stiu daca s-a mai postat, iertare daca da, imi place tare versiunea asta cu Britney la The Way You Make Me Feel.


--------------------

Andra si bebe Theodora Povestea noastra



Super,eu nu l-am vazut pana acum cu B...superb!!!
Offf,Doamne ce pacat ca a murit...nu-mi revin...pana si baietelul meu de 4 anisori,ma intreaba"mami a murit M?" ..atat de mult a auzit vorbinduse despre asta in casa ca si el intelege ca s-a dus un suflet minunat..imi zice sa-i mai pun muzica lui si video clipuri ca e frumos cum danseaza...offf,ce doare




Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004)
Pozele noastre aici... http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001
...sau aici...
http://community.webshots.com/user/CRISMIR100

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hannen spune:

Arata superb acolo!
Va vine sa credeti ca omul asta a trait complexat de felul in care arata?Niciodata satisfacut.Cu impresia ca este urit!

Andra,mie imi place "you rock my world" cu Usher si Cris Tucker .arata superb cu pantalonii aia albi iar daca il asculti pe Tucker (intr-un alt video dar tot la live-ul ala) cum povesteste cum l-a sunat Michael in miez de noapte dupa ce a vazut "rush hour 2" sa-i zica "you`re kicking with the wrong leg,you make me look bad!" si apoi pe scena Michael kicks si Chris iar face miscarea cu celalalt picior iar la faza asta Michael cade jos rizind.E super,super!


Ati citit comentariile de la celalalt video ,tot "making Stranger in Moscow"??cum se ofera gagicile sa le pipaie M. sau cica ca daca ar fi fost ele in locul tipei careia el a incercat sa-i aseze camasa ele si-ar fi rupt sutienul imediat si apoi i-ar fi rupt si hainele lui ...

Hannen mamica de trei printzese Amira Israa Inas


I want to tell the world... a Story

Occupation 101: Voice of the Silenced Majority

The Future`s So Bright I Gotta Wear Shades

"In a world filled with hate,we must still dare to hope.In a world filled with anger,we must still dare to comfort.In a world filled with despair ,we must still dare to dream. And in a world filled with distrust,we must dare to believe."-Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hannen spune:

Am reusit si-am dat iar apa la soareci,video-ul ala e de vina!
i-am studiat toate miscarile,Doamne cum se misca!!!
Usher se opreste sa se uite la el ...si ce sa zic,Michael is THE BEST!!!

Hannen mamica de trei printzese Amira Israa Inas


I want to tell the world... a Story

Occupation 101: Voice of the Silenced Majority

The Future`s So Bright I Gotta Wear Shades

"In a world filled with hate,we must still dare to hope.In a world filled with anger,we must still dare to comfort.In a world filled with despair ,we must still dare to dream. And in a world filled with distrust,we must dare to believe."-Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

Hannen m-am uitat si eu din nou la video de care ziceai.. si am dat si eu apa la soricei, din nou..
cred ca toti soriceii din lumea asta o sa fie inecati..

offff...


Mihaela, mamik fericit de Andra - 29 martie 2008

Pozici
www.onetruemedia.com/shared?p=88ed9962aab40888261d95&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul anisor
Povestea americancei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=5211d37ef93faf418fe040&source=category&category_id=all" target="_blank">Povestea noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

Si eu am revazut zilele astea making of Stranger in Moscow, e printre singurele dati unde apare incruntat, suparat (sau poate doar extrem de profesionist?). Dar e adorabil

La fel si versiunea lunga de la Give in to me, e superba...



Si, cred ca au mai fost puse, dar pentru momente de maxima inocenta:


.. si astia spuneau ca e obsedat de microbi si cate altele. Iar el aici manaca de pe jos / din mainile unor copii. E atat de prins de joaca, de natural cu ei.. ai zice ca nu e inconjurat de camere de filmat care ii pandesc fiecare gest...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:



Pentru cei care spuneau ca inainte de moartea sa, nimeni nu mai era interesat de Michael. Acest cantect e din 2006 si e facut de fani pentru el...

"The Song "Calling Michael" contains fan messages from all over the world. Whatever happens, Michael, we are here for you!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Citat:
citat din mesajul lui rall



Pentru cei care spuneau ca inainte de moartea sa, nimeni nu mai era interesat de Michael. Acest cantect e din 2006 si e facut de fani pentru el...

"The Song "Calling Michael" contains fan messages from all over the world. Whatever happens, Michael, we are here for you!"



induiosator!

Mergi la inceput