A murit Michael Jackson!!!!

Raspunsuri - Pagina 67

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

Se simte clar nevinovatia lui acolo. |E atat de sincer!



Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.
iubesc:www.supereva.ro Blog: http://mirelablog.supereva.ro/dblog/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amina_Marina spune:

AM vazut si eu emisiunea de la CNN cu fratele lui, mie nu mi s-a parut foare coplesit de durere, si oricum interviul a durat mult, nici macar nu a lacrimat. Din spusele lui am dedus ca va fi adus la Neverland si ingropat chiar lina acel Stejar urias in care se catara el. Perioada cit a stat acolo a fost foarte fericit , si el e Creatorul , sunt numai ideile lui peste tot.
Eu deja am facut depresii nervoase, serios vorbesc, abia astept sa se termine.

.............................................
Doi Trandafiri Albi,
in Rasaritul Primaverii.
...........................
"The kingdom of God is inside you and all around you, not in buildings made of stone.... Break a piece of wood and I am there... lift a stone and you will find me."















Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Daca vreti sa cumparati albumele lui Michael si nu le gasiti la rafturi, eu am luat ieri dimineata 5 dvduri si un cd de pe amazon. Spre surprinderea mea sunt cu mult mai ieftine decat in magazine, concertul de la Bucuresti de ex l-am luat acum vreo 2 ani din HMV cu vreo 10 lire si acum am dat sub 5 pe amazon.
Cred ca cel mai frumos tribut pe care i-l putem oferi noi, fanii lui, e sa-l ducem din nou in cartea recordurilor, de data asta pt vanzari dupa moartea artistului. Asa ca toti fanii lui daca nu aveti discografia lui, acum e un moment bun s-o completati.

Amina, si eu ca tine, vreau sa se termine cu toata nebunia la stiri, toti cei care apar acum sa dezvaluie secrete despre Michael, stiu ca suna ciudat caci i-am fost si-i voi fi mereu fan dar as vrea ca maine cand ma trezesc sa uit de toate astea ca prea rau ma doare sufletul...

--------------------

Andra si bebe Theodora Povestea noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cory_box spune:

Citat:
citat din mesajul lui bulinuta27

cand vad asta

http://www.youtube.com/watch?v=XCbwenIZ4Ao&feature=related pur si simplu mi se face rau...poate pentur el e mult mai bine aucm..intr-un loc mult mai luminos si care il merita cu adevarat

bulinuta mamica de bulinel dragutel

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze



foarte trist.eu nu am stiut cit sufera ca m-a intersat mai mult muzica lui.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Amina si eu sunt la fel.Am ajuns in pragul depresiei, apropiatii se uita la mine ca la o ciudata , il bocesc intr-una , nu am putut sa imi imaginez vreodata ca moartera lui ca avea un asemenea impact asupra mea, m-a devastat.
Nici mie nu mi se pare ca Jermaine e afectat, oricum mai bine decat distrusul ala de tac-su.Voi ati vazut va vrea a 3a autopsie? Ce mai vrea sa il vada macelarit de tot?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cory_box spune:

[quote]citat din mesajul lui Amina_Marina

AM vazut si eu emisiunea de la CNN cu fratele lui, mie nu mi s-a parut foare coplesit de durere, si oricum interviul a durat mult, nici macar nu a lacrimat. Din spusele lui am dedus ca va fi adus la Neverland si ingropat chiar lina acel Stejar urias in care se catara el. Perioada cit a stat acolo a fost foarte fericit , si el e Creatorul , sunt numai ideile lui peste tot.
Eu deja am facut depresii nervoase, serios vorbesc, abia astept sa se termine.

.............................................
Doi Trandafiri Albi,
in Rasaritul Primaverii.
...........................
"The kingdom of God is inside you and all around you, not in buildings made of stone.... Break a piece of wood and I am there... lift a stone and you will find me."














m-a surprins urmatorul dialog:
-reporterul: foarte frumos loc neverlandul, mi-ar placea sa stau aici (scuze, nu mai retin chiar bine).
-fratele lui Michael: te cred ca si mi mi-ar placea ! (pacat numai ca nu pot sa redau tonul cu care a zis asta).
si nu plingea deloc, nu stiu cum poate ca eu si numai cind vorbesc cu cineva de Michael Jackson trebuie sa fac eforturi foarte mari sa nu ma apuce plinsul.sau daca intru intr-un magazin, ceva si aud primele acorduri din Thriller (cum am patit ieri).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amina_Marina spune:

Motanik,maine intru si eu pe amazon jp sa vad ce gasesc, aici in magazine nu mai au nimic.
Pina voi ajunge eu la 180 de ani , si cocosata de batranete tot vreau sa ajung cel putin odata la Neverland. Daca as fi fost milionara , as fi facut si unul mic aici pentru ca Japonia a fost unul dintre locurile lui preferate.

.............................................
Doi Trandafiri Albi,
in Rasaritul Primaverii.
...........................
"The kingdom of God is inside you and all around you, not in buildings made of stone.... Break a piece of wood and I am there... lift a stone and you will find me."















Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

s-a mai gasit unul sa arunce cu noroi


http://www.tmz.com/videos?autoplay=true&mediaKey=40aee77a-ff06-433d-957b-8a6f25c026bd

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amina_Marina spune:

Cory box, da ,am vazut . fratele lui era plin de zimbet plus tonul cu care vorbea. Imi pare rau ca dau cu dalta in durerea lui, dar familia nu mi se pare foarte afectata.Ei sunt multumiti ca s-a intimplat asa.

.............................................
Doi Trandafiri Albi,
in Rasaritul Primaverii.
...........................
"The kingdom of God is inside you and all around you, not in buildings made of stone.... Break a piece of wood and I am there... lift a stone and you will find me."















Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cory_box spune:

http://new.music.yahoo.com/michael-jackson/news/television-networks-planning-jackson-coverage--61990854

Mergi la inceput