Toate forumurile Desprecopii.com: liste de discutii  Discutii generale

A murit Michael Jackson!!!!

(34 voturi)
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Autor Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator
Pag. din 111
miki68
miki68

3483 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luimiki68 Adauga semn de carte la raspuns Trimite miki68 un Mesaj Privat  Reply with Quote
Testamentul lui Michael Jackson

cristina d.
Motaneii mei

Mergi la inceput
crialex06
crialex06

188 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite crialex06 un Mesaj Privat  Reply with Quote
Eu am descarcat colectia de la linkul pe care l-am pus mai sus si am descoperit atatea melodii de care habar n-aveam si care sunt pur si simplu superbe...ma doare sufletul cand ma gandesc ca nu mai e printre noi si plang din nou.

Fetelor,daca vreti,descarcati si voi cd-ul,e gratis si nici nu dureaza foarte mult download-ul...si contine mai mult de 70 de melodii si cateva interviuri cu Quincy Jones si Michael.
Mergi la inceput
ladyJ
ladyJ

6432 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite ladyJ un Mesaj Privat  Reply with Quote
Stiti..eu ma vopsisem bruneta, negru albastrui..ca sa seaman cu Michael..din posterul de pe perete.Poster pentru care am platit asa:
-doua saptamani am facut toate temele colegei de banca
-doua saptamani eu eram responsabila cu mancarea, si pentru ea.Adica ii dadeam pachetelul meu de la pranz.:-)

Si eram indragostita! Incercam sa fac rost de adresa lui, ca sa-i trimit o scrisoarePrimele mele cuvinte in limba engleza le-am invatat din piesele lui MJ.
Eram geloasa pe Lisa...ziceam tot timpul ca e urata urata, cum de se uita MJ la ea?

M-au lovit amintirile...
Mergi la inceput
crialex06
crialex06

188 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite crialex06 un Mesaj Privat  Reply with Quote
Si eu eram indragostita de el,de fizicul lui,de muzica lui,de miscarile lui,de tot ceea ce insemna Michael Jackson...si inca mai sunt.
Melodiile mele preferate sunt You are not alone(ma face sa plang de cate ori o ascult),Heal the world,Earth song si Man in the mirror...off,ca iar m-apuca plansul,parca sunt nebuna.
Si a murit chiar de ziua mea

Mergi la inceput
iarina
iarina

2205 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite iarina un Mesaj Privat  Reply with Quote
Ah pai eu chiar i-am scris scrisoare...o saptamana m-am chinuit s-o compun in romana...cu metafore, comparatii, alea alea...si pe urma mi-au mai luat vreo doua s-o traduc in engleza si sa ma si milogesc de o profa de engleza sa mi-o corecteze....nu mai stiu la ce adresa am trimis-o, cred ca era un fan club, da' eram convinsa ca o sa mi-o citeasca

"Experienta este numele pe care il dam greselilor noastre" Oscar Wilde
Mergi la inceput
cory_box
cory_box

464 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luicory_box Adauga semn de carte la raspuns Trimite cory_box un Mesaj Privat  Reply with Quote
Citat:
citat din mesajul lui Anina_n

Citat:
citat din mesajul lui cory_box

mai zicea cineva parca de astaseara de un concert pe mtv, am inteles bine?

Da, in seara aceasta, la ora 21, pe MTV Romania, va fi difuzat concertul din 1992 de la Bucuresti.

Nina, mami de Nina-Cristina (10.01.2002)

Copilasi din 2002
Scorpiutze

Fie-ti ingerii aproape, Emma, licurici scump !

am venit repede din pauza de la mtv.o gura de oxigen acest concert.multumesc mult pt. informatie!
Mergi la inceput

rall

2600 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite rall un Mesaj Privat  Reply with Quote
Citat:
citat din mesajul lui crialex06

Si a murit chiar de ziua mea

Imi pare rau
La mine a fost la 4 zile dupa ziua mea... si oricat de egoist suna, m-am gandit si la asta...

Oricum, va face parte din viata mea mereu...
Mergi la inceput
maurice
maurice

378 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite maurice un Mesaj Privat  Reply with Quote
Tocmai s-a terminat Heal the world din concertul de la bucuresti. A fost foarte emotionant, mi-au dat lacrimile, cu cata bucurie canta, i se simtea zambetul in versuri. Si cand a luat copilasul de la sfarsit in brate...
Mergi la inceput
ANDREEA11
ANDREEA11

1312 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite ANDREEA11 un Mesaj Privat  Reply with Quote

andreea

Alegeti viata! Avortul opreste o inima care bate plina de sperante...

http://community.webshots.com/user/andreeagogo
Mergi la inceput
cory_box
cory_box

464 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luicory_box Adauga semn de carte la raspuns Trimite cory_box un Mesaj Privat  Reply with Quote
acum Michael pleaca de pe scena cu costumul de zbor.Doamne, un showman de exceptie, cu o placere imensa de a distra oamenii.cuvintele sint de prisos, ma opresc aici ca ma ineaca lacrimile.
Mergi la inceput
Pag. din 111 Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator  
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Mergi la:
Forum DC © desprecopii.com - marca inregistrata La inceputul paginii
(c)

DESPRECOPII.COM - NAVIGARE
Preconceptie
Planificarea unui copil
Perioada conceptiei
Infertilitate
Ovulatie
Metode de tratare a infertilitatii
Conceperea unui copil sanatos
Alegerea sexului copilului
Adoptie
Sarcina
Sarcina la inceput
Calculul datei nasterii
Odiseea Sarcinii
Teste in sarcina
Nume de copii
Momente cheie in sarcina
Factori de risc in sarcina
Alimentatia in timpul sarcinii
Frumusete, sport si sex in sarcina
Pierderea sarcinii
Album: Miss Odiseea Sarcinii
Staruri+in+Odisee
Nastere
Pregatirea pentru nastere
Nasterea: modalitati si calmare a durerii
Pregatirea pentru nastere
Starea depresiva postpartum
Recuperarea mamei dupa nastere
Nasterea povestita de mamicile DC
Bebelusul 0-12 luni
Bine ai venit acasa!
Alaptarea bebelusului
Igiena & ingrijirea nou-nascutului
Sanatatea bebelusului
Dezvoltarea in primele 12 luni
Diversificarea si hranirea bebelusului
Bebelusii gemeni
Nou-nascutul: semne de ingrijorare
Copilul 1 - 3 ani
Bolile copilului intre 1-3 ani
Educatia unui copil inca bebelus
1-3 ani, varsta crizelor de independenta
Trecerea de la scutec la olita
Grafice de crestere
Dezvoltarea intelectuala intre 1-3 ani
Alimentatia intre 1-3 ani
Copilul 3 - 6 ani
Inteligenta emotionala a copilului
Educatia copilului intre 3-6 ani
Repere de dezvoltare fizica intre 3-6 ani
Sanatatea copilului intre 3-6 ani
Sportul intre 3-6 ani
Alegerea unui animalut de casa
Alimentatia copilului intre 3-6 ani
Copilul 6 - 10 ani
Repere de dezvoltare intre 6-10 ani
Sanatatea copilului intre 6-10 ani
Copilul de 7 ani
Copilul de 8 ani
Adolescentul
Pubertatea - pe intelesul parintilor
Scoala si notele
Sanatatea adolescentului
Dezvoltarea adolescentului
Siguranta copiilor pe internet
Utilitare: Calculatorul Ovulatiei | Calculul nasterii | Nume de copii | Dosarul bolilor | Doctorii raspund | Top 50 articole | Cele mai noi articole | Actiuni umanitare | Portalul taticilor | Viata de familie | Hai sa ne jucam | Concursuri | Carte de Bucate | Portalul Comunitatii Desprecopii | Galeriile Comunitatii | Toate Forumurile DC | Subiecte active | Mica Publicitate | Copilul tau pe coperta Revistei Desprecopii.com