A murit Michael Jackson!!!!

Raspunsuri - Pagina 42

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

www.aolcdn.com/tmz_documents/0701_mj_will_wm.pdf" target="_blank">Testamentul lui Michael Jackson

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crialex06 spune:

Eu am descarcat colectia de la linkul pe care l-am pus mai sus si am descoperit atatea melodii de care habar n-aveam si care sunt pur si simplu superbe...ma doare sufletul cand ma gandesc ca nu mai e printre noi si plang din nou.

Fetelor,daca vreti,descarcati si voi cd-ul,e gratis si nici nu dureaza foarte mult download-ul...si contine mai mult de 70 de melodii si cateva interviuri cu Quincy Jones si Michael.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ladyJ spune:

Stiti..eu ma vopsisem bruneta, negru albastrui..ca sa seaman cu Michael..din posterul de pe perete.Poster pentru care am platit asa:
-doua saptamani am facut toate temele colegei de banca
-doua saptamani eu eram responsabila cu mancarea, si pentru ea.Adica ii dadeam pachetelul meu de la pranz.:-)



Si eram indragostita! Incercam sa fac rost de adresa lui, ca sa-i trimit o scrisoarePrimele mele cuvinte in limba engleza le-am invatat din piesele lui MJ.
Eram geloasa pe Lisa...ziceam tot timpul ca e urata urata, cum de se uita MJ la ea?

M-au lovit amintirile...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crialex06 spune:

Si eu eram indragostita de el,de fizicul lui,de muzica lui,de miscarile lui,de tot ceea ce insemna Michael Jackson...si inca mai sunt.
Melodiile mele preferate sunt You are not alone(ma face sa plang de cate ori o ascult),Heal the world,Earth song si Man in the mirror...off,ca iar m-apuca plansul,parca sunt nebuna.
Si a murit chiar de ziua mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iarina spune:

Ah pai eu chiar i-am scris scrisoare...o saptamana m-am chinuit s-o compun in romana...cu metafore, comparatii, alea alea...si pe urma mi-au mai luat vreo doua s-o traduc in engleza si sa ma si milogesc de o profa de engleza sa mi-o corecteze....nu mai stiu la ce adresa am trimis-o, cred ca era un fan club, da' eram convinsa ca o sa mi-o citeasca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cory_box spune:

Citat:
citat din mesajul lui Anina_n

Citat:
citat din mesajul lui cory_box

mai zicea cineva parca de astaseara de un concert pe mtv, am inteles bine?



Da, in seara aceasta, la ora 21, pe MTV Romania, va fi difuzat concertul din 1992 de la Bucuresti.


Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
www.desprecopii.com/info.asp?id=1443" target="_blank">Cum ne-a schimbat diabetul viata

Copilasi din 2002
Scorpiutze

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Fie-ti ingerii aproape, Emma, licurici scump !





am venit repede din pauza de la mtv.o gura de oxigen acest concert.multumesc mult pt. informatie!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

Citat:
citat din mesajul lui crialex06

Si a murit chiar de ziua mea


Imi pare rau
La mine a fost la 4 zile dupa ziua mea... si oricat de egoist suna, m-am gandit si la asta...

Oricum, va face parte din viata mea mereu...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maurice spune:

Tocmai s-a terminat Heal the world din concertul de la bucuresti. A fost foarte emotionant, mi-au dat lacrimile, cu cata bucurie canta, i se simtea zambetul in versuri. Si cand a luat copilasul de la sfarsit in brate...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANDREEA11 spune:



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cory_box spune:

acum Michael pleaca de pe scena cu costumul de zbor.Doamne, un showman de exceptie, cu o placere imensa de a distra oamenii.cuvintele sint de prisos, ma opresc aici ca ma ineaca lacrimile.

Mergi la inceput