A murit Michael Jackson!!!!

Raspunsuri - Pagina 41

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns unombun spune:

sa revedem si concertul lui Michael de pe mtv!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hannen spune:

pisigri,cu cea mai mare placere!sunt vorbele lui Michael,gindurile lui ,trebuie sa le facem cunoscute!


Of,fetelor ce amintiri am si eu din tineretile mele,rideti de mine daca va zic.
Alexia,io am fost mai smechera,am fugit la al doilea concert!

luminita,copilul ala(acum pot sa-i zic,bovina aia) a fost drogat de taica-su.A folosit un anestezic puternic care se folosea pt. soldatii veniti din razboi cu traume pt. a le induce anumite amintiri,adica ca in razboi n-a fost dracu asa de negru.Asta a facut taica-su cu el,i-a facut anestezicul (cica pt. o extractie dentara) si i-a indus chestiile alea neintimplate intre el si Michael.
Initial plodul a fost surprins cind a auzit "capetele de acuzare" .A ridicat ochii spre Michael cu o privire care zicea "iarta-ma,eu nu am zis asta,crede-ma!!"Dupa aia l-a "aranjat" tac-su!
Groaznic!Mizerie de cea mai joasa speta.

Acum barbat-miu a vazut pt prima data secvente din aceste filmulete cu Michael si desi il placea mult,acum e si mai impresionat.A zis ca a fost un inocent,un copil...prea bun pt. lumea asta mizera si pacat ca nu l-am cunoscut cu adevarat si nu l-am pretuit la timp.(se refera la lume in general,nu la fanii care l-au sprijinit mereu)
Ca sa nu mai zic cit e de socat si de dezgustat de ce suntem noi ,rasa umana,in stare!!


Hannen mamica de trei printzese Amira Israa Inas


I want to tell the world... a Story

Occupation 101: Voice of the Silenced Majority

The Future`s So Bright I Gotta Wear Shades

"In a world filled with hate,we must still dare to hope.In a world filled with anger,we must still dare to comfort.In a world filled with despair ,we must still dare to dream. And in a world filled with distrust,we must dare to believe."-Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns z333 spune:

cory..eu nu am citit partea cu afacerile lu' ala ca oricum nu ma intereseaza..dar nu e problema ca o sa fie el lovit pe alte parti daca nu financiar..oricum faptul ca a aparut acum cu declaratii nu rezolva nimic( sau poate ca o sa rezolve ceva- isi pune toti fanii in cap..prea bine il pielea lui nu o sa ii fie) si nu cred ca sunt relevante decat ptr d'alde bitmanei de astia

R.I.P Michael!!! You'll always be in my heart

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns z333 spune:

hannen asa o fi..eu despre procesul din 1993 nu stiu f multe ca eram mica atunci..mai multe stiu despre nenorocitul asta de gavin..dar ce naiba sa facem..din pacate sunt prea putini oameni cu suflet ca michael si prea multi ca gavin

R.I.P Michael!!! You'll always be in my heart

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cory_box spune:

luminitaguba: vad ca esti de a mea (timisoreanca adica).eu nu stiam ca virgula copilul ala si-a cerut scuze ulterior (de parca conteaza).nici de viata lui nu ma intere de nicio culoare, pur si simplu am dat peste stire si m-am enervat instant.si ma lasa rece preferintele culinare, sexuale, literare si de orisicare atita timp cit esti un zeu.este eventual doar o doza de curiozitate.atita tot.
crialex06 : multumesc de informatie, ca eu am obiceiul sa nu ma uit pe programul de tv si era sa-mi scape.mai zicea cineva parca de astaseara de un concert pe mtv, am inteles bine?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns z333 spune:

asa e cory, pentru noi care il iubim conteaza muzica si sufletul lui....numai ca, na, sunt si bitmanei care se alimenteaza cu scandalurile din tabloide..dar sa fie la ei acolo

R.I.P Michael!!! You'll always be in my heart

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Citat:
citat din mesajul lui cory_box

mai zicea cineva parca de astaseara de un concert pe mtv, am inteles bine?



Da, in seara aceasta, la ora 21, pe MTV Romania, va fi difuzat concertul din 1992 de la Bucuresti.


Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
www.desprecopii.com/info.asp?id=1443" target="_blank">Cum ne-a schimbat diabetul viata

Copilasi din 2002
Scorpiutze

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Fie-ti ingerii aproape, Emma, licurici scump !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alexia27 spune:

Acum am citit ca, la momentul cand a inregistrat One day in your life a spus ca aceasta melodie ar fi potrivita sa fie cantata la inmormantarea sa...sper sa fie asa

aici:



Fii TU disponibil cand vrea copilul, nu-l fa pe el disponibil cand vrei tu!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

M-ai rupt in doua Alexia cu melodia asta
Inafara de text si cum canta, e nemaipomenit orchestrata. E perfecta.



Doamneee...nici nu stii care sa spui ca iti place mai mult...parca il descopar, si mai si, pe zi ce trece.
Omul asta are de daruit din el si cand nu mai este aici







Dana mama lu' Radu Stefan




Hobby

**************************************
www.youtube.com/watch?v=S4s16pzRYqU" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and make a Change"

"Man in the Mirror" - Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

si eu am ascultat One day in your life si mi-a rupt inima ....



Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.
iubesc:www.supereva.ro Blog: http://mirelablog.supereva.ro/dblog/

Mergi la inceput