Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (312)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabitz78 spune:

neatza.
mariana - tinem pumnii.trebuie sa pregatim marjoretele?
yaia - te asteptam cu drag....musai trebuie sa faci cumva sa ne intalnim.drum bun.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adimercedes spune:

Slippers, Gabriela77, ceamica, Devylla, mult emultumiri pr urari .

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." --- Albert Einstein

"The pessimist may be right in the long run, but the optimist has a better time during the trip."

Povestea obtinerii primei sarcini

Lisa 01.10.2007

Samburel' 17.10.2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adimercedes spune:

Yaia, pup delfinasul . Tare faine pozele si a crescut mult. Nu ma pronunt cu cine seamana, ca mi se pare ca seamana cu parintele langa care e . Distractie placuta in voiajul in RO si relaxare maxima!!!

Devylla, ce copil cuminte ai ca sta la codite... Lisa abia sta la periat umbra de par . Superbe fete sunteti!

Slippers, am vazut si pozele voastre. Tare frumosi sunteti si copiii au crescut!!!! Pup printesa si printul mostenitor .

Sabina, Ancasilv, sanatate puilor si refacere rapida!!!

Ramonaiani, nastere usoara si refacere ultrarapida, ca azi-maine te vei imparti intre 2 "shefi" .

Crishtina, sarcina usoara in continuare si multa sanatate. Ai grija de tine si totul va fi bine

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." --- Albert Einstein

"The pessimist may be right in the long run, but the optimist has a better time during the trip."

Povestea obtinerii primei sarcini

Lisa 01.10.2007

Samburel' 17.10.2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Erina spune:

Buna dimineata!

Ramonaiani, parca ma iau pe mine emotiile cind ma gindesc ce aproape esti dea doia mare intilnire!

Ana, am vazut si eu portretele voastre de la nunta! Sunteti frumosi amindoi!!! Sanatate lui Vladut!

Ceamica, asa e la pantofii de Ortopedia http://www.ortopedia-rocco.com/sps1.html ,numerele sunt mai mari. Daria dormea in masina si desi am luat pantofiorul ei am zis sa nu ma risc totusi cu acelasi 22. Ieri i-am cumparat pe roz marimea 22 si merge foarte bine cu ei. Pupicei frumosului cu sapca safari!!!

Cristina, sarcina usoar in continuare si multa sanatate!

Roxana la Baneasa Rezidential sunt preturi foarte mari pe care cred ca putini si le pot permite (la cumparare ma refer) la chirii e in jur de 1600. Multumesc si pupicei. Ca ziceai de vacanta, cind vei pleca tu vom sta noi pe acasa sau la job. Mai e putin pina in august!

Eu astazi am de terminat bagajul, lasat casa in ordine si facut inca ceva mici cumparaturi la medicamente.

O zi cu spor va doresc.

Canzone della mattina: www.youtube.com/watch?v=ZNQ9r9N522U" target="_blank">Sapore di mare-Gino Paoli


-------------------------------

Erina si Daria (18.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Erina spune:

Madalina am vazut pozele vostre de la mare!!! Robert e asa serios si dulceeeee. Sunteti o familie frumoasa!!! Mi-au placut mult urmele in nisip si joaca cu prietenii de plaja!!!

Cintecul era Sapore di sale.

-------------------------------

Erina si Daria (18.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

Yaia, vacanta placuta, sa va intoarceti sanatosi! Si las-o moale cu biscottino ala, ca se lipeste de talie..

=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

Erina, Teo, vacanta placuta si voua! Sa reveniti cu bine!

=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adimercedes spune:

Luy, multa bafta cu gradinareala si sper sa se acomodeze usor, fara suparari prea mari. Cred ca e normal sa planga dupa tine la inceput, dar cred ca va fi bine!!! Pup pe Me exploratoarea de "etzi"

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." --- Albert Einstein

"The pessimist may be right in the long run, but the optimist has a better time during the trip."

Povestea obtinerii primei sarcini

Lisa 01.10.2007

Samburel' 17.10.2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crishtina spune:

Multumesc tuturor pt uari de sanatate. O sa ma descurc cumva...trece si nu imi dau seama cand.
Acum am alta problema si va rog frumos sa ma ajutati. Aseara a facut Robert febra aproape 39...din nimic...racit nu, tuse nu, si nici macar nu era agitat...deodata cand am pus mana pe el frigea...i-am dat nurofen aseara si azi dimineata tachipirina(paracetamol)...azi dim nu stiu cat avea ca se lasa tare cu plans cand punem termometrul sub brat...la 6 i-am da siropul si acum e 8 si incepe iar sa creasca febra oare ce sa fac??

Crishtina & Robert 09.09.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yaia spune:

Citat:
citat din mesajul lui gabitz78
yaia - te asteptam cu drag....musai trebuie sa faci cumva sa ne intalnim.drum bun.


Multumesc!
In 2 ore incepe vacanta oficial. Deci acum fac chestii administrative, inainte de a pleca acasa la facut bagaje si curatenie. Si azi imi vine si sotul din Lisabona, din delegatie. Yuhuuuu!

==================================
Irina, mami de Tudor Cristian (08.10.2007)
Poze

Mergi la inceput