Sezatoarea canadiana (147)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns simi spune:

Buna ziua si de la mine!
tocmai am vazut poze frumoase!

Ange, si tu si mamica ta sinteti doua frumoase! Numai la noi la Buzau gasesti asa ceva! A avut Robert un party pe cinste! La multi ani din partea mea!

Olga ti-am vazut puisorii, scumpi foc!

Restul, ma duc sa vad mai tirziu!

Si eu sint pentru intilnire asa, mai soft, fara BBQ, balamuc si alte alea. Va rog sa intelegeti ca dupa o anumita virsta nu-ti mai arde de zburdat prin parcuri! Pentru "zburdat" dam bani la gym, organizat, cu alti 30 care "zburda" asudati pe linga tine, nu in parc, cu soarele-n cap

Vacanta placuta fetelor, cu mult soare si multe poze pentru noi!

Hai va pup, m-i s-a terminat pauza, ma duc la gradina, mai am niste flori de mutat. Numai asta fac de trei zile, le mut, le invirt, pina or muri... La rosii le-am venit de hac deja, au frunzele patate cu ceva alb, ca o mana! S-a dus bulionul meu pe anul asta!

Inc-o vorba si-am plecat. Saptamina asta, fiind ultima de scoala, copiii la scoala la Ali au avut voie sa se imbrace cum vor! Offf Doamne, prin ce-am mai trecut! Seara alegem un outfit, dimineata nu, ca nu-i prea place, ca si cutarica a avut APROAPE aceeasi rochie ieri si ea nu si-o mai poate pune azi, nu? Plus ca e asa de ahtiata sa arate tot ce poseda in materie de vestimentatie, ca-i capabila sa-si puna trei fuste una peste alta. Azi vroia sa-si ia si schimburi in ghiozdan pentru dupa-masa! Doamne, bine ca nu mai am decit doua zile si-am scapat si anul asta! Traiasca uniforma!

Smile,tomorrow could be worse!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simi spune:

Simonna, la multi ani fericiti!

Smile,tomorrow could be worse!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimitete spune:

Eu v-am mai spus ca m-am ramolit dar voi nu ma credeti, nah si dovada. Asa scria la mine in BB ca azi e ziua Simonei, dar e gresit ... pitilache, ai avut dreptate, e rac dar nu e in iulie , ghici ghicitoarea mea.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Katyuscha21 spune:

buna fetele ce mai faceti in sfarsit am intrat si eu pe DC ca nu prea am mai avut timp.


eu nu ma simt bine imi este rau si ma doare capul raul imi curge sange din nas si ma doare burta de nu mai pot.uite cu din astea vin si eu ape aiciin rest cred ca e bine maine mergem la eco sa vedem ce mai facem cum suntem si cat de mari suntem.
v-am ma duk sa ma intind in pat poate imi mai revin

18+ si lunima ochilor mei ANDREI 2 ani si 9 luni 26.09.2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns OlgaTarziu spune:

Mno sa vedeti ce inseamna sa umbli cu capul in straitza.

Simonna ti-am trimis azi, dar crede sau nu am pus o litera gresita la numele strazii. restul adresei l-am scris corect. Oare mai ajunge? Sper sa se orienteze dupa codul postal ca altfel inca o tura.

Merci de aprecieri la adresa cupkiilor. Nelia esti scumpa dar sunt mare rau.

Daiopri esti in gandul si rugaciunile mele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Podeanu spune:

mimitete,ha,ha, la asa ceva nu ma asteptam de la tine

ange cu ce colege de birou ai fost tu la crisma??? Ai inchis gradinita de acasa?

Eu vin unde hotariti voi, promit.

katyuska
, nu suna bine ce scrii tu. Sper ca ajungi la doctor,nu?




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Podeanu spune:

mimitete,ha,ha, la asa ceva nu ma asteptam de la tine

ange cu ce colege de birou ai fost tu la crisma??? Ai inchis gradinita de acasa?

Eu vin unde hotariti voi, promit.

katyuska
, nu suna bine ce scrii tu. Sper ca ajungi la doctor,nu?




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns columbiana spune:



Am inteles ideea cu intilnirea; pe mine dansul nu ma prinde, asa ca eu sar anul asta

Carmencita nu pot nicicum sa ajung inainte sa ne dea formatorii pauza, si de obicei o fac la 12H; daca-mi spui care-i localul ne vedem acolo direct eventual, daca nu am putea sari chinezaria si sa ne intilnim jos la un chiosc alimentar ca-i mai aproape, cum spui, eu ma execut.

Ktrinel, sora-mea ajunge duminica, eu fac 13-14 pentru schimbul in Londra unde trebuie sa ia tren intre terminale si ea nu stie nici engleza nici franceza si are trei ore intre zboruri; stiu ca lumea se descurca, dar sora-mea e mereu cu capul in nori, data trecuta cind a venit la noi a cumparat biletul pentru...Ville de Quebec, noroc ca verificasem cu o seara inainte zborul si am cules-o de acolo; cu Londra nu pot repeta figura.

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=137759

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pucku spune:

mie mi-a fost tare rau astazi, greturi, ameteli, am si vomitat de dimineata, cred ca mi-a scazut si tensiunea un pic, am asa o stare naspa ....am luat niste gravol, dar aveam numai supozitoare de bb de 25 mg care doar m-a adormit pana la 3....am dat-o cu limonada pe seara....si nu mai stiu ca tare rau mie ce sa mai fac
sper doar sa fie de la caldura si maine sa ma simt mai bine ca plecam in vacanta- camping si nu am chef sa bolesc prin cort, deja ca se anunta ploaie vineri si-mi dispozitia

am vrut si eu sa plec de acasa de ziua mea si nu-mi iese sa ma simt bine vad

ceva sfaturi?


Diana socrii mei vorbesc cu o asa usurinta sa trimitem copilul singur pe avion, o sa le spun peripetiile scrise de tine, cred ca nu le mai trebuie....adevarul ca n-as rezista psihic sa o fac....
cat mai lucrezi?

Nelia felicitari pt examen

Simona, La multi ani atunci, dar daca esti rac abea pe saptamana viitoare te sarbatoresti

katyusca nu am sfaturi, sper sa mergi la doctor si sa te simti mai bine

voiam sa va mai intreb ceva, dar starea asta de greata si ameteala m-a terminat, ma duc sa mananc niste covrigei sarati si sa ma culc

maru pe unde esti mama? bag sama ca sunt multe in bagaje de nu mai vii pe la noi

Corina , Stephanie + duggy Totolino prostolino

"Important nu este ceea ce ti se intampla, ci felul in care reactionezi""

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmençita spune:

Ana,
Putem sa mergem noi eu si Nelia sa rezervam masa si sa comandam eventual apoi sa te preluam si pe tine- eu sau Nelia(spune daca vrei ceva sau daca nu comanzi tu) dar tot ar fi cam din scurt, eu la si un sfert ar tebui sa plec.
Nelia tu poti la 12 fara un sfert?

Mergi la inceput