FIV in Ungaria 58

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alsima spune:

Felicitari iaia...
La multi ani, miha....!!
Fetelro ati scris muuuuuult...N-am apucat sa "recuperez"...

Fete dragi...Mia nu mi-a mers netul cateva zile si n-am avut cum sa va dau de stire....

Am fost la echo marti, 9 iunie! Zadori mi-a spus ca bebe e perfect pozitionat si dezvoltat!!! Am vazut inimioara cum bate....e absolut uimitor!!!

Si mie si lui tati ni se scurgeau ochii pe monitor la inimioara noastra mica...

Urmatoarea intalnire cu Zadori, va fi la 8 saptamani, in 23 iunie....

Zadori a numarat sarcina de la ET, nu e la punctie, asa ca inca avem:

6 +

Va pupam pe toate...Eu si bulinutza mea!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KLU1973 spune:

iaia, buna recolta...felicitari !!!!!!

alsima, asteptam vesti despre inimioara voastra...felicitari !!! daca Z asa a zis ca se calc incepand cu ziua ET-ului inseamna ca asa este ... te invidiez ca te vezi iar cu el pe 23 da' se naste buburuza mea si i-o duc sa-si cunoasca produsul


pe toate si astept numai vesti bune...


Klu 31+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luck spune:

iaia
super vesti , multa bafta in continuare !!!
miha
LA MULTI ANI !!!!
alsima
ma bucur ca sunteti bine , Doamne Ajuta in continuare!!
klu
cand te duci sa-ti cunoasca "produsul" neaparat sa faci si niste poze , sa vedem si noi !!!
Hai ca mult a fost putin a ramas sa facem cunostinta cu buburuza ta.
Multa sanatate si sa-i mai tragi si pe altii dupa tine daaaa ???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pupy76 spune:

Fetelor ce de vesti bune, ne bucuram IAIA, BALANTA sa ai concediu placut, ALSIMA pupa Bulinuta din partea noastra.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CANDY1902 spune:

IAIA super vesti ma bucur pt tine mult noroc si deaici inainte
despre mine mai am 8 zile pina voi icepe asa cred abia astept si am asa mar emotii uffffffffffffff

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KLU1973 spune:

luck, tine-te bine ca te trag tareeeeee

Fetelor, sa va ajute Dumnezeu sa va impliniti visul cat mai curand !!!


Klu 31+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinaflorea spune:

MARINA@- multumesc si succes!!!
DADO-luni, in caz ca imi vine ciclul pana atunci...cine stie...(am ciclul extrem de neregulat si aproape niciodata nu vine in acelasi interval de timp)ar trebui sa merg la prima analiza de sange si sa incep din nou stimularea. Problema e ca nu inteleg de ce nu mi-a venit pana acum, si de ce nu simt nimic...intotdeauna ma doare tare burta inainte. Cine stie..ma tem doar sa nu imi vina prea tarziu si Dr. Bodnar sa nu mai vrea sa-mi inceapa stimularea...ca pleaca...
Oricim....in caz ca se intampla fericirea, luni diminrata merg la sange cu o colega. Poate ne intalnim...?
ALSIMA..nu am cuvinte...FELICITARI PT.MICA INIMIOARA!!!! SA DEA DUMNEZEU SA FIE UN COPIL FRUMOS SI SANATOS !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia_74 spune:

Dragi fete, nu mi-ai citit mesajul sau nu sunt bine venita printre voi? Abia am asteptat sa nu mai scrie in dreptul lui "ne-moderat", ca poate poate una dintre voi ma observa... Nu stiu prea multe despre cum functioneaza si la cat timp se pot citi mesajele dupa postare, dar sper din tot sufletul ca in cele din urma ma veti vedea...

Va tin pumnii in continuare. Eu dimineata merg iar la Szeged sa-mi ia sange si sa vedem ce tratament mai primesc (daca mai primesc). O sa aflu si data punctiei. Am asa niste emotii si nu mai am rabdare sa am bebelasii in burtic.

Va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ali762000 spune:

Claudia 74 bine ai venit printre noi, sa fie intr-un ceas bun si sa ai si tu embrionasi cati mai multi... si apoi .

Iaia ...felicitari!!!!!

Fetelor va

ALI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

claudia74 bine ai venitsi multa baftaaa!!!
alsima felicitarii..te pupp
ali
iaia frumoasa productie..baftaaa multaaa.
CANDY te-am trecut daca mai vrei sa scriu ceva sa-mi spui te rog..baftaaa multa
luck cand o faci?ca nu ai mai spus nimik.te pup si tin pumnii
klau te pup
adela cam rarutz pe la noi
irina atunci sa vina cat mai repede si sa incepi baftaaaa
ala
cornelia ce mai faci?noi suntem mai bine numai stiu daca ti-am raspuns sau nu..te pup
va pup pe toateeee


www.babygalerie.at/index.php?bl=1&baby=21822" target="_blank"> oltencutza mea iubita

"Stelele care cad, nu pier
Stelele care cad se duc pe un alt cer"!!!


Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou !!! Avem TELEDON !!!



www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">"Port in suflet povestea licuriciului Emma"

Mergi la inceput